Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

CO NOSZĄ WIELBICIELE ZEGARKÓW RADZECKICH JAK NIE NOSZĄ RADZIECKICH?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś z nieznanej mi firmy automatem. Kupiony jako szrot, na części, a całkiem nieźle wyszedł po SPA. 

IMG-20200402-173354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny.

Dzięki Łukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAT fajny zegarek i wszystko trzyma się kupy. Jakie to lata produkcji, na mój nos jakieś 70-te?

Dzięki. Faktycznie był produkowany w latach 70, wg. niektórych źródeł to nawet do1979. Stan przyzwoity, w. sekundowa nieoryginalna i koronka chyba też Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dziś staruszek japoński

post-26467-0-60220700-1586088211_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dzisiaj nie rusek, ale takie hodinky ;-). Też ładne mi się wydaje. Może z tego powodu, że kiedyś się mówiło "czeski film" o czymś niezrozumiałym i innym...a teraz mamy takie "czeskie" święta! Dziwne i wcześniej niespotykane!

 

 

post-26467-0-20223000-1586689339_thumb.jpg

 

Zdrowia i spokoju życzę wszystkim na ten szalony czas.

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając Marcin, że będziesz organizował temat przyszłorocznego kalendarza, bo tak fajnie Ci w tym roku poszło i niepowtarzalnie :) .

Mam taki wniosek żeby dodać numeracje tygodni. W tym roku musiałem sobie sam doskrobać  :)

 

post-98656-0-99750800-1587124868_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony dzisiaj i juz na lapce, chyba jeden z pierwszych o ile nie pierwszy model multikalendarza, pojecia nie mam z ktorego roku, ale kalendarz zaczyna sie od 1960... a konczy na 81.. i obie koronki sygnowane i na koniec werk z dokrecaniem recznym i 27 kamykow.

 

W sumie: serwis werku, lepsza tarcza, lekka polerka koperty, nowe szklo i wypelniony wybrak lumy na minutowej.

 

Przed:

post-52629-0-34865600-1587396582_thumb.jpg post-52629-0-30561200-1587396600_thumb.jpg

 

czesci zamienne:

post-52629-0-07037500-1587396631_thumb.jpg post-52629-0-77320500-1587396645_thumb.jpg

 

gotowe:

post-52629-0-69791300-1587396693_thumb.jpg post-52629-0-79075400-1587396709_thumb.jpg

 

i tradycyjnie z lapy:

post-52629-0-43925900-1587396820_thumb.jpg

Edytowane przez antyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo ciekawy egzemplarz tej patelni. Trochę tego robiłem i zawsze był tam werk taki jak w tristarach (zwyklak 46943 na 21 kamieniach). Ten Twój z mikroregulacją i na 27 kamieniach to cudo jakieś ... Świetny zegarek, super renowacja


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciekawy model tej "patelni" nie podobają mi się one za bardzo, ale tą bym nosił. 

Ja dziś dalej z podróbką Starta,tylko większą.

IMG-20200419-152610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za dobre slowo.

Jest ta patelnia inna niz wszystkie, szklo jest mniejsze, szerokosc koperty taka sama, ale na dlugosci ten jest jakies 2 mm krotszy, i nie ma szybkiej daty dla dni tygodnia, dzwignia na 2giej operuje dniami miesiaca. Dekiel tez bardzo oszczedny, tylko logo orienta i numer.

 

Ale najwazniejsze, i w zasadzie powod zakupu to indeksy i wskazowki nie pozlacane, tylko stal dzieki czemu nie wyglada zbyt cygansko ;)

 

Troche poszukalem i znalazlem:

 

http://largevintagewatches.blogspot.com/2018/09/the-wittnauer-2000-and-2002-day-date.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za dobre slowo.

Jest ta patelnia inna niz wszystkie, szklo jest mniejsze, szerokosc koperty taka sama, ale na dlugosci ten jest jakies 2 mm krotszy, i nie ma szybkiej daty dla dni tygodnia, dzwignia na 2giej operuje dniami miesiaca. Dekiel tez bardzo oszczedny, tylko logo orienta i numer.

 

Ale najwazniejsze, i w zasadzie powod zakupu to indeksy i wskazowki nie pozlacane, tylko stal dzieki czemu nie wyglada zbyt cygansko ;)

 

Troche poszukalem i znalazlem:

 

http://largevintagewatches.blogspot.com/2018/09/the-wittnauer-2000-and-2002-day-date.html

Bardzo ciekwa sprawa. Pierwszy raz się spotykam. Ciekawe na ile trudny jest taki do zdobycia. Zawsze się wydawało, że patelnia to patelnie i tyle, nigdy bardziej się im nie przypatrywałem. A było trzeba jak się okazuje


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wpadl przypadkiem, najpierw kupilem tarcze na jakims targu i okazalo sie ze jakas za mala do patelni... a potem na zatoce pojawil sie ten trupek, no to zanabylem, szklo tez z zatoki, ale potem lezalo to wszystko w pojemniczku "projekt na kiedys" jakies 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie od kilku dni :wub:post-81866-0-31624400-1587457545_thumb.jpg


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie od kilku dni wub.png

I się nie dziwię...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.