jac-st 269 #6301 Posted July 8, 2025 Wieczór z....duużym "zwierzakiem" 4 Share this post Link to post Share on other sites
wiatr 433 #6302 Posted July 8, 2025 Kto by przypuszczał że na starość kupię sobie Casio. Dzisiaj było tak i pewnie będzie jeszcze przez chwilę. 4 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76304 #6303 Posted July 8, 2025 59 minut temu, wiatr napisał(-a): Kto by przypuszczał że na starość kupię sobie Casio. Dzisiaj było tak i pewnie będzie jeszcze przez chwilę. Bo Casio są fajne 👍👍👍 0 Share this post Link to post Share on other sites
wiatr 433 #6304 Posted July 8, 2025 Teraz, TomcioMiki napisał(-a): Bo Casio są fajne 👍👍👍 Widziałem u Ciebie i podziwiam. Chodzi mi po głowie jeszcze G-Shock, ale z nim mam problem. Ciężko mi jest znaleźć model który mi siądzie. Szukam, mam czas. 2 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76304 #6305 Posted July 8, 2025 1 minutę temu, wiatr napisał(-a): Widziałem u Ciebie i podziwiam. Chodzi mi po głowie jeszcze G-Shock, ale z nim mam problem. Ciężko mi jest znaleźć model który mi siądzie. Szukam, mam czas. Na pewno coś znajdziesz, jest w czym wybierać 🤗🤗🤗 0 Share this post Link to post Share on other sites
wiatr 433 #6308 Posted July 10, 2025 @TomcioMiki Nie lubię Cię. 🤣 Siedziałem aż znalazłem. 🤪 Dzisiaj było tak 3 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76304 #6309 Posted July 11, 2025 6 godzin temu, wiatr napisał(-a): @TomcioMiki Nie lubię Cię. 🤣 Siedziałem aż znalazłem. 🤪 Dzisiaj było tak Kosa , też za mną chodzi. Myślę że nie Twój pierwszy G . Pozdrawiam Tomasz 🤗 🤗 🤗 Coś takiego mi się podoba 😁😁😁 3 Share this post Link to post Share on other sites
mst 606 #6311 Posted July 13, 2025 Taki cudak zwany "mod"...😜 4 Share this post Link to post Share on other sites
kchrapek 4911 #6313 Posted July 13, 2025 Dużo ostatnio Casio. Niedawno i ja stałem się właścicielem egzemplarza z dawnych lat. Chodził mi po głowie ten model od jakiegoś czasu i niespiesznie szukałem w odpowiednim stanie i znośnej cenie. Mój jedyny kwarcowy zegarek który jestem w stanie nosić i mi się podoba. 30 letni Tic-100 Timber Cruiser. Fajny zegar 4 Kilka moich zegarków Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76304 #6314 Posted July 13, 2025 2 godziny temu, kchrapek napisał(-a): Dużo ostatnio Casio. Niedawno i ja stałem się właścicielem egzemplarza z dawnych lat. Chodził mi po głowie ten model od jakiegoś czasu i niespiesznie szukałem w odpowiednim stanie i znośnej cenie. Mój jedyny kwarcowy zegarek który jestem w stanie nosić i mi się podoba. 30 letni Tic-100 Timber Cruiser. Fajny zegar Fajny 👍 👍 👍 0 Share this post Link to post Share on other sites
jarek08s 798 #6315 Posted July 14, 2025 Chiński Hamilton 4 Share this post Link to post Share on other sites
mst 606 #6317 Posted July 15, 2025 15 godzin temu, jarek08s napisał(-a): Chiński Hamilton a jaki mechanizm? 1 Share this post Link to post Share on other sites
jarek08s 798 #6318 Posted July 15, 2025 2 godziny temu, mst napisał(-a): a jaki mechanizm? Kwarcowa Miyota 2035 1 Share this post Link to post Share on other sites
Remi124 3706 #6322 Posted July 17, 2025 Remi 4 Remi Share this post Link to post Share on other sites
rk7000 3897 #6323 Posted July 17, 2025 W dniu 16.07.2025 o 19:34, Qba. napisał(-a): U Łał !!! 2 Licytacje dla Krzysia https://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/?do=findComment&comment=3403902 Pozdrawiam Roman Share this post Link to post Share on other sites
rk7000 3897 #6324 Posted July 18, 2025 A u mnie od dzisiaj takizegarek zagościł na nadgarstku 😁 6 Licytacje dla Krzysia https://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/?do=findComment&comment=3403902 Pozdrawiam Roman Share this post Link to post Share on other sites
Remi124 3706 #6325 Posted July 21, 2025 Bry Remi 3 Remi Share this post Link to post Share on other sites