Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sailingwhale

Gdzie zrobić upgrade firmware Citizen Proximity

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam informacji gdzie najbliżej można zrobić upgrade firmware'u w Citizen Proximity.

Automatycznie mozna samodzielnie zrobic tylko upgrade z 2.0 do 2.5, ale ja mam najstarsza

wersje 1.0.

 

Polski serwis tego nie robi. Na maile odpowiedzieli mi na razie tylko Amerykanie, że

upgrade jest bezpłatny, ale nie bardzo mi się chce do nich wysyłać, płacąc duzo za przesyłkę

i na dodatek, tłumacząc się jeszcze w urzędzie celnym. Wolałbym jednak serwis europejski.

 

 

citizen-proximity.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysylaj do UK, zrobia ci go od reki. Adres:

 

Citizen Watch United Kingdom, Ltd.
19 The Business Centre
Molly Millars Lane
Wokingham
Berkshire
RG41 2QY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj sie z serwisem w UK na email: [email protected] zaznacz ze chodzi o Proximity, podaj swoje imie, nazwisko i dokladny adres z zaznaczeniem ze chodzi o Polske. Potem juz dalej oni cie bezposrednio poprowadza co i jak. 

 

PS. Nawet nie musisz sie martwic o gwarancje jak masz to ci podbija, jak nie to sobie poradza bez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym firmware-m? czy to tylko do tego modelu czy też generalnie do innych też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym firmware-m? czy to tylko do tego modelu czy też generalnie do innych też?

Innych- to znaczy jakich innych masz na mysli? Do Proximity firmware jest potrzebny by wgrac nowe protokoly komunikacji z najnowszymi telefonami z logiem jabluszka. Aple robi takie nowosci aby nie byly zgodne wstecz tzn. zeby konsument kupowal nowy produkt w  zwiazku z czym inni producenci musza sie dostosowac czyli w tym wypadku wgrac nowe protokoly komunikacji -tzw. firmware. Jezeli masz Proximity, a nie masz iphone-a to nie ma po co robic upgradu bo i tak ci to nic nie zmieni. A jak masz najnowsza zabawke spod znaku jablka to trzeba odeslac zegarek do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez sashimi
      Witajcie 😊
       
      Mój Citizen eco drive AW1410-24E po ok. 3 latach odmówił posłuszeństwa. Zatrzymał się bez wcześniejszego skokowego ruchu sekundnika, czyli bez upomnienia się o ładowanie. Faktycznie słońca od dwóch tygodni jak na lekarstwo, więc cierpliwie trzymałem go przez te 14 dni na parapecie. Nie drgnął. Poszedłem z nim do serwisu, żeby sprawdzić czy to aku czy mechanizm. Na miejscu okazało się, że aku padnięty, ma zaledwie 1V prądu a przy obciążeniu jeszcze gorzej. Po założeniu nowego aku MT621 dalej nic. Zero współpracy. Wygląda na to że kresu dobiegł mechanizm J810. Zegarek został u lekarza, który ma się zorientować za ile i na kiedy taki mechanizm ściągnie.
       
      Miał ktoś z Was podobne objawy z aku, czy przejścia z wymianą mechanizmu? Do tej pory działał bez zarzutu, wielokrotnie polecałem go na naszym Forum jako "bezobsługowy", hehe. I masz, taki los. Trafił do obsługi wcześniej niż na to liczyłem.  
    • Przez wp99
      Poszukiwań ciąg dalszy...
      Chcę kupić córce zegarek z okazji ukończenia studiów: 
      nowy, cena około 1000 zł, kwarcowy lub Eco-Drive, kolor złoty lub bikolor, ozdobiony kryształkami, na bransolecie najlepiej mesh, jak największa tarcza pasująca do obwodu 14 cm.
      Bardzo proszę o pomoc w wyborze, jakieś ciekawe propozycje i inspiracje. Nic jej nie zachwyca
       
    • Przez Nandez15
      Witam, 
      Chciałbym się doradzić bardziej doświadczonych ludzi w zakresie wyboru zegarków.
      Budzet: około 1000 złotych na dwa zegarki (więc może być do 500 na jeden, 700/300, itp.)
       
      Cel: jeden zegarek miałby być bardziej elegancki, drugi bardziej na co dzień (miejski / sportowy )
       
      Pasek: zdecydowanie preferuję zegarki z paskiem od zegarków z bransoletą
      Kolor paska: czarny lub brązowy 
       
      Priorytety: najważniejsze, żeby zegarek mi się podobał (dlatego później przedstawię swoje typy). Równie ważna jest niska awaryjnosc i nierysowanie się szkła (na ile to możliwe w takich cenach) i ostatecznie jakas reputacja (w tej cenie głównie chodzi o wykluczenie marek krzak / podróbek).
       
      W odniesieniu do bardziej eleganckich zegarków rozważałem (skórzany pasek, bez zbyt skomplikowanych tarcz zegara i brak przesadnie dużej koperty):
      1) https://www.zegarek.net/zegarki/citizen/zegarek_citizen_bd0041-03f.html?gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdsH4b9hj8v4vSREbg_TNxNWM4uUNFwnHh6BAqQTnZf4BVOWH-ZG9pIaAu_2EALw_wcB

      2) https://www.zegarek.net/zegarki-citizen/zegarek-aw1211-12a

      3) (trochę mniej elegancki, może być też wybrany jako miejski) 
      https://www.zegarek.net/zegarki-festina/zegarek-f20358-1?gclid=Cj0KCQjwnqH7BRDdARIsACTSAdvfb8Ykk_Uq97Wff5fhCbhJ1CO7sx0-8pfphDS2E15Mup1fgE0GAXIaArSSEALw_wcB

       
      Jeśli natomiast chodzi o model miejski to a moim kręgu zainteresowań sa:
      1) (korzystniej wygląda moim zdaniem na pozostałych zdjęciach) https://www.zegarek.net/zegarki-lorus/zegarek-r3a43ax9
      2) https://www.zegarek.net/zegarki/festina/zegarek_festina_f20330-6.html

       
      Proszę o Wasze zdanie na temat powyższych modeli / marek, ewentualnie inne propozycje, rady czy inna pomoc. Jest to mój pierwszy wybór zegarka (ów), więc nie mam do końca pojęcia czym się kierować. Z wyglądu jak dla mnie najładniejsze sa: 
      Eleganckie: 1>3>2
      Sportowe; 2>1
       
      Z góry dziękuję za jakiekolwiek wsparcie,
       
       
    • Przez lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń
       
      Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.