Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

MŚ w siatkówce Polska 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza grupa

Serbia - Argentyna 2;1 ,całkiem fajny mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3;1 Dla Serbi

Ale jestem zaskoczony jakością transmisji z netu nic nie rwało .

Polecam ,może mecz Polski też nie będzie rwał

www.meczyki.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iran:USA 3:2. Iran będzie w końcowej szóstce.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie typy na dzisiejszy mecz naszej repki ? Daje win 3:1 :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze jedno - szacunek dla Polsatu za konsekwentne obsadzanie dobrych komentatorów, zwłaszcza ex-siatkarzy. Bardzo cieszy brak celebrytów.

Szacunek to ja mam ale do trenera Bułgarów...zgadnij czemu?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocław ponoć zapłacił 8mln za to żeby reprezentacja grała w Hali Stulecia, a ja nawet nie mogę obejrzeć tego w TV !!!!!

To jak szasta się pieniędzmi w moim mieście naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. To jest dosłowne sranie forsą na lewo i prawo. Niedawno kupili zdjęcia za ileś tam milionów Merlin Monroł. Miejska firma budowlana wygrywa większość przetargów na budowy i remonty we Wrocku oferując ceny nawet 2-krotnie przekraczające szacunki i oczywiście...udzielane jest jej zamówienie ! Miasto pozamykało wszystkie parkingi w okolicach Hali Stulecia po to aby zmusić kierowców do parkowania aut w nowym parkingu wybudowanym przez prywatną firmę. Cena za godzinę postoju uwaga 6zł :-)

Miasto jest kompletnym bankrutem o czym świadczy fakt że żaden bank nie chce już pożyczać miastu pieniędzy a teraz MPK wydzierżawiło kilkadziesiąt autobusów ( co jest dużo mniej korzystne finansowo ) od Solarisa na ileś tam lat bo nie jest w stanie ich kupić a trzeba bo z Ikarusów leci woda na głowy pasażerom podczas deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuriozalnym jest płacenie przez miasta za prawo zorganizowania imprezy, ale to wyłącznie biznesowy spryt Solorza, który poszczuł Wrocław na Białystok, Gdańsk na Poznań itd, na tyle skutecznie, że zapłaciły za coś, co i tak miałyby za darmo, gdyby nie dały się omamić Solorzowi i spółce. Hal przystosowanych do goszczenia siatkarskich MŚ jest dosłownie kilka w Polsce i wszystkie są wykorzystane.

MŚ od początku to komercyjne przedsięwzięcie Polsatu (jak np. tournee po Polsce grupy rockowej światowego formatu, z biletami na koncerty i płatną transmisją w TV), za które zapłacił kilkanaście milionów Euro i chce zarobić. Znalazł kilku chętnych jak Wrocław, Bydgoszcz i inne miasta chętne zapłacić, kilku gotówkowych sponsorów i jednego który udzielił logo i kontakty (PZPS), teraz sprzedaje dostęp do oglądania. 

Wolałbym oglądać za darmo na dużym TV niż za 99 zł na monitorze czy telefonie, ale mam jedynie wybór oglądać - nie oglądać. Gdyby Polsat nie kupił praw do organizacji, nawet nie miałbym takiego wyboru (vide ostatnie MŚ we Włoszech).

Lepsze to niż mistrzostwa UEFA 2012, gdzie cały naród wybudował swój Stadion Narodowy i udzielił daleko idących przywilejów mafijnej organizacji. Dostał za to igrzyska z nami w roli statystów i potężną dziurę w kieszeni po imprezie.

@QV - 8 milionów to zaledwie 4-krotność tego, co R. Kapler dostał jako premię za solidne(!) i terminowe(!!) wybudowanie stadionu :D .

Przestańcie marudzić o 99 zł :rolleyes: , sportowo jest na razie znakomicie, wizerunkowo jeszcze lepiej. 11 tys. widzów w Krakowie na meczu Italia - Francja,  po dwa tysiące na meczach przeciętnych drużyn rozgrywanych o 1 po południu, gdzie jeszcze na świecie jest taka publika?

Winiarski w życiowej formie, a Mielewski w meczowym studio znów nosił jelly watch, tym razem dopasowany kolorem do marynarki :o . 


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabuliłem 80 zeta i się cieszę jak dziecko, bo warto było. Mimo iż jestem w tym momencie dymany na sucho z resztą narodu. Sry taki mamy klimat :lol: :lol: :lol:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek to ja mam ale do trenera Bułgarów...zgadnij czemu?

hmm - za dobry przepis na sałatkę szopską? :)


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - za dobry przepis na sałatkę szopską? :)

Dokładnie ,o sałatkę mi chodziło...... :angry:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gładko dzisiaj poszło, dobrze, że Wenezuelczycy zagrali z fantazją i dzięki nim było widowisko. Wczoraj Brazylia i Rosjanie mieli podobne mecze, niestety ich przeciwnicy i trenerzy przegrali już w szatni i nie było co oglądać. Brakuje nieco zgrania Fabiana z Wlazłym, było kilka piłek jeszcze za wolnych dla Mariusza, musiał atakować zza głowy. W ostatnim secie 8 błędów własnych, przy 14 w całym meczu, bardziej ograny przeciwnik nie wypuściłby takiej szansy na przełamanie seta. Hala we Wrocławiu w porównaniu do Spodka, Łodzi, Gdańska i Krakowa to sympatyczny zabytek, coś jak były warszawski Supersam vs galeria handlowa. Życzę Wronie i Igle, żeby zaistnieli na mistrzostwach, nie zazdroszczę trenerowi trudnych wyborów. On ma wygrać ile się da, wystawić drużynę, która wygra najbliższy mecz, vox populi chce zobaczyć w szóstce Igłę i Wronę,ale nie poprawia się tego, co działa dobrze. Było kilka piłek, których Zatorski nie obronił, Igła imo dałby radę. Za Finami przyjechało 3000 kibiców i jeszcze 1000 ma dojechać na weekend - szaleństwo. Mielewski tym razem  bez jelly watcha, może jakiś ultrathin od koszulą, ale nic nie mignęło przed kamerą. 


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kibicujemy Kamerunowi, należy im się.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu 3:0?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Jak ktoś chce pooglądać meczyki to polecam takie coś jak webtv. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich 'polskich' meczów najlepszy dotychczas był mecz otwarcia, wszystko się układało. W pozostałych wygranych było więcej błędów własnych i rwanych akcji. Po ilości wyniesionych punktów można patrzeć na dalszy awans z ostrożnym optymizmem, choć stłamszenie Rosjan i USA (po tym jak wczoraj rozstrzelali Italię) będzie nie lada wyczynem. Mariusz Wlazły - mieszane odczucia. Z jednej strony wczoraj w czołówce najlepiej punktujących (chociaż na skuteczności poniżej 50%), atomowa zagrywka, z drugiej - w dalszym ciągu zdarzają się frustrujące nieporozumienia z Gumą.

W mediach po staremu - na pierwszym miejscu historyczny wyczyn kopaczy, którzy pokonali herosów z Gibraltaru (w sobotę wiadomość o podaniu składu przez Nawałkę przyćmiła wszystko inne). Siatkarze zaledwie na drugim miejscu, o włos przed Sereną Williams. Sterowany antypol(sat)ski spisek. Tymczasem we Wrocławiu 17 tysięcy widzów w hali i przed nią, w Krakowie też pełna hala.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gibraltar zawsze z małpami mi się kojarzy...z nimi grali? :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W atmosferze mistrzostw świata w siatkówce warto też wspomnieć, że w sobotę juniorzy wywalczyli vice-mistrzostwo Europy przegrywając w finale z Rosją. Szykują się następcy. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gibraltar zawsze z małpami mi się kojarzy...z nimi grali? :D

 

Małp nie dopuszczono do rozgrywek, było zagrożenie, że są za szybkie i zbyt inteligentnie rozgrywają piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś będzie oglądał ? :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No raczej :)

3:1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygramy na pewno, ale przydałby się jakiś bardziej emocjonujący mecz. Powiedzmy niech będzie set za set, no i 3;2 dla Polski, a tie-break 15:8 B)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jakby nie patrzeć masz co chciałeś... emocje są. Mnie aż nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.