Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
inomarek

Sea-Gull Zuan 1963

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie mówię nie :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

 

Poniżej lista zbiorcza osób które, na dzień dzisiejszy, są zainteresowane grupowym zakupem:

  1. furraan
  2. Podróżnik
  3. lewandek
  4. 7ara7ony
  5. kamida (dekiel szklany)
  6. abir
  7. apsel__92
  8. cecon
  9. SeikoFan123
  10. mkoch

Jeżeli ktoś będzie chciał dołączyć to prośba o aktualizację listy w swoim wpisie.

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.


 


Poniżej lista zbiorcza osób które, na dzień dzisiejszy, są zainteresowane grupowym zakupem:


  1. furraan
  2. Podróżnik
  3. lewandek
  4. 7ara7ony
  5. kamida (dekiel szklany)
  6. abir
  7. apsel__92
  8. cecon
  9. SeikoFan123
  10. mkoch
  11. tomaszzt

Jeżeli ktoś będzie chciał dołączyć to prośba o aktualizację listy w swoim wpisie.


 


Pozdrawiam


Marcin


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena będzie przyjemna to się piszę na 38mm :)

 

 

Poniżej lista zbiorcza osób które, na dzień dzisiejszy, są zainteresowane grupowym zakupem:

  1. furraan
  2. Podróżnik
  3. lewandek
  4. 7ara7ony
  5. kamida (dekiel szklany)
  6. abir
  7. apsel__92
  8. cecon
  9. SeikoFan123
  10. mkoch
  11. tomaszzt
  12. Vonziej (prawdopodobnie szklany)
Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej lista zbiorcza osób które, na dzień dzisiejszy, są zainteresowane grupowym zakupem:

 

1. furraan (dekiel szklany), wersja 38mm

2. Podróżnik

3. lewandek

4. 7ara7ony

5. kamida (dekiel szklany)

6. abir

7. apsel__92

8. cecon

9. SeikoFan123

10.mkoch

11.tomaszzt

12.Vonziej (prawdopodobnie szklany)

Edytowane przez furraan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa, żeby ktoś to ogarnął (lewandek ?!) i żeby "akcja" stała się bardziej oficjalna ?

Bo nie bardzo wiem, na czym stoję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie zdaje odpowiedź dostaniemy po weekendzie. Kolega lewandek wysyłał zapytanie w czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie ;-)

Wysłałem pytanie, na co możemy liczyć, przy zamówieniu na poziomie około 10 sztuk i czekam na odpowiedź.

Jak tylko się odezwą, dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie ;-)

Wysłałem pytanie, na co możemy liczyć, przy zamówieniu na poziomie około 10 sztuk i czekam na odpowiedź.

Jak tylko się odezwą, dam znać.

 

I jak, jest jakaś odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym wróżem, ale zadałem niedawno pytanie do tego sklepu w Holandii. Zostałem totalnie zlany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem wiadomość:
"Thanks for your Email.

We are only selling the original remake, produced in Tianjin factory with 38 mm casesize and acrylicglass. and champagne color dial.

As we have very competitive prices, there is no space for discount.

If you should have any other question, please let us know."

Czyli Hansowi żyje się dobrze w Holandii, nie ma potrzeby zwiększać obrotów firmy, jak chcemy, to możemy sobie kupić - jak nie, to nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SeikoFan123

hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne. Kto chce może kupić nie w Holandii, tylko u hked. On twierdzi, że tylko on ma oryginalne oryginały. Bez gwiazdy, tylko z mewą


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne. Kto chce może kupić nie w Holandii, tylko u hked. On twierdzi, że tylko on ma oryginalne oryginały. Bez gwiazdy, tylko z mewą

A dokładnie to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie to gdzie?

Znajdziesz gościa na watchuseek, albo prościej od niedawna ma własny sklep. Wpisz w Google hked watches i znajdziesz

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Dał by 10$ zniżki od sztuki i zarobiłby niezłą kaskę od razu. No jeżeli chce inaczej to jego sprawa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Dał by 10$ zniżki od sztuki i zarobiłby niezłą kaskę od razu. No jeżeli chce inaczej to jego sprawa ...

Doookładnie tak ! Z ich strony, żadne koszty takiej "akcji" a kilkanaście sztuk sprzedanych od kopa. Niech się "gonią", chińczyk przynajmniej szanuje, nawet indywidualnego, klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdziesz gościa na watchuseek, albo prościej od niedawna ma własny sklep. Wpisz w Google hked watches i znajdziesz

Dzięki, znalazłem. Raz, że drożej niż z Holandii, nie licząc prawie pewnych obecnie opłat, to jeszcze najładniejsa wersja jest niedostępna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

Po rozmowach z Hansem WU są dwie możliwości:

 

1. robimy zrzutę, jedna osoba kupuje 10+ sztuk i płaci za wszystko jednym strzałem. Mamy z tego 10% rabatu od ceny przed podatkiem + jeden koszt wysyłki (prawdopodobnie wysyłka byłaby wtedy za free), czyli zegarek (38 mm z pełnym deklem kosztuje: 750-755 zł + kurier na terenie PL

 

2. wysyłamy listę chętnych i Hans przy zamówieniu 10 sztuk robi każdemu z nas wysyłkę za free - cena zegarka: 820-825 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem. Raz, że drożej niż z Holandii, nie licząc prawie pewnych obecnie opłat, to jeszcze najładniejsa wersja jest niedostępna :-)

No cóż, życie. w grudniu były dostępne wszystkie.

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

Po rozmowach z Hansem WU są dwie możliwości:

 

1. robimy zrzutę, jedna osoba kupuje 10+ sztuk i płaci za wszystko jednym strzałem. Mamy z tego 10% rabatu od ceny przed podatkiem + jeden koszt wysyłki (prawdopodobnie wysyłka byłaby wtedy za free), czyli zegarek (38 mm z pełnym deklem kosztuje: 750-755 zł + kurier na terenie PL

 

2. wysyłamy listę chętnych i Hans przy zamówieniu 10 sztuk robi każdemu z nas wysyłkę za free - cena zegarka: 820-825 zł.

To już w miarę sensownie brzmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moglibyśmy poprosić o pośredniczenie kogoś z administracji - wtedy opcja tańsza wychodziłaby już sensownie i nikt nie musiałby się stresować, że przesyła nieznajomemu swoje pieniądze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmuszony jestem na razie zrezygnować.

 

Poniżej lista zbiorcza osób które, na dzień dzisiejszy, są zainteresowane grupowym zakupem:

1. furraan (dekiel szklany), wersja 38mm
2. Podróżnik
3. lewandek
4. 7ara7ony
5. kamida (dekiel szklany)
6. abir
7. apsel__92
8. cecon
9. SeikoFan123
10.mkoch
11.tomaszzt
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego, że do kupienia u Hansa jest teraz wersja bez ,,gwiazdy" i przeźroczystego dekla - rezygnuję z kupna takiego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.