Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ender

Kama

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.05.2020 o 23:50, kchrapek napisał:

A ja mam niemal wszystkie i uważam że to świetne zegarki do zebrania subkolekcji :)

Krzysztof, gratuluję cierpliwości w zbieraniu Kam. Ja zwyczajnie się do nich zraziłem. Owszem, te zegarki są ponadczasowe, śliczne i takie, że aż ach. Ale jak ja, Marcin, mam kupić Kamę to mnie zaraz krew zlewa, że coś z nią będzie nie teges. Jeszcze z Renault tak mam. Jak mam Renault jechać to wolę iść pieszo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, drobnypijaczek napisał:

Krzysztof, gratuluję cierpliwości w zbieraniu Kam. Ja zwyczajnie się do nich zraziłem. Owszem, te zegarki są ponadczasowe, śliczne i takie, że aż ach. Ale jak ja, Marcin, mam kupić Kamę to mnie zaraz krew zlewa, że coś z nią będzie nie teges. Jeszcze z Renault tak mam. Jak mam Renault jechać to wolę iść pieszo.

He he to żeby był komplet jeżdżę Scenikiem ?:)? Edit. Nic się nie psuje wbrew opiniom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:

He he to żeby był komplet jeżdżę Scenikiem ?:)? Edit. Nic się nie psuje wbrew opiniom :)

Krzysztof, jak coś to sporo części do K9K732 1,5dCi leży w piwnicy. Jak byś chciał to zapraszam dogadamy się! I żeby nie było off top, to Kamy do części samochodowych nie dołożę bo akurat nie mam nic na stanie. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Kupiłem ostatnio jedną Kame, rocznik 55.

Na deklu od wewnętrznej strony zauważyłem literki o treści prawdopodobnie: 22/26/55W.

Czy to coś oznacza czy może to ktoś sam zrobił? Jeśli coś wiecie dajcie znać. 

Ponadto szukam koronki do mojej Kamy. 

Poniżej w linku przesyłam fotki. 

Pozdrawiam

Norbert.

 

Zdjęcia Kama

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oznaczenia, które zrobił zegarmistrz przy serwisie. Trudno będzie to rozszyfrować ;)

A koronkę masz oryginalną, ino sfatygowaną. Jeśli chcesz ładniejszą, to szukaj na aukcjach trupka do przekładki. Chyba tak najłatwiej, do Kamy raczej nikt koronek w szufladzie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim, ponawiam pytanie z 2017 jako że dotychczasowe linki są już nieaktywne - czy ktoś dysponuje oryginalnym opracowaniem w PDFie i bylby skłonny się podzielić?

 

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat widzę nieco chłodny, ale może ktoś podpowie jaki rozmiar sprężyny jest w Kamie? zrobiłem mamie jej stary zegarek, ale sprężyna była zmęczona, nie mam jak zmierzyć bo odległość. Pomyślałem, że kupię sprężynę i wymienię przy okazji. mam jakiś stary bęben, wychodzi ni 120 średnica, 1.8-1.9 wysokość

Pozdrawiam,

 


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Wasyl napisał(-a):

temat widzę nieco chłodny, ale może ktoś podpowie jaki rozmiar sprężyny jest w Kamie? zrobiłem mamie jej stary zegarek, ale sprężyna była zmęczona, nie mam jak zmierzyć bo odległość. Pomyślałem, że kupię sprężynę i wymienię przy okazji. mam jakiś stary bęben, wychodzi ni 120 średnica, 1.8-1.9 wysokość

Pozdrawiam,

 

Na allegro masz trupki zima 2602

Wystarczy kupić i przełożyć 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat. Odzyskałęm niedawno Kamę, którą posiadałem w dzieciństwie. Poszukuję do niej tarczy. Najlepiej od Kamy V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.