Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Perkot

Sklep internetowy www.kraff.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ktoś jakieś doświadczenie z Kraffem? Mają super ceny na TH, zastanawiam się w perspektywie tego, co piszecie, czy gra warta ryzyka. no i kwestia gwarancji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep pojawia się w wielu wątkach i przez większość użytkowników forum jest polecany. Jednak czasem słychać o jakiejś wpadce... Pamiętaj jednak, że każdemu sklepowi zdarzają się wpadki, kwestia jak sklep podchodzi do rozwiązania problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gwarancji producenta, jest tylko ich. Przynajmniej tak było na początku roku jak do nich pisałem.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Kraff dwa zegarki(ML oraz TH) i dwa rotomaty.Wszystko odbyło się profi.Na szczególną uwagę zwraca fakt,że TH był używany,ale zgodny z opisem.Okazało się jednak,że są duże odchylenia w chodzie.Zareklamowałem,wysłałem i po kilku dniach otrzymałem TH już po przeglądzie i regulacji punktualności.Wszystko było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to z tym Kraftem jest? Znalazłem u nich ciekawą ofertę sporo tańszą niż w innych sklepach. Dodam, że zależy mi na 100% bezpiecznym zakupie, jak w każdym innym salonie. Jeśli taki ma nie być, to wolę dorzucić kilka tysięcy albo wybrać coś innego. Poza tym piszecie, że u nich gwarancja jest sprzedawcy, a nie producenta, podczas gdy na stronie Krafta jest informacja, że poza tam dwoma markami zegarki są objęte międzynarodową gwarancją producenta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rattlesnake napisał:

Poza tym piszecie, że u nich gwarancja jest sprzedawcy, a nie producenta, podczas gdy na stronie Krafta jest informacja, że poza tam dwoma markami zegarki są objęte międzynarodową gwarancją producenta. 

Trzy lata temu pewnie tak było😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rattlesnake napisał:

To jak to z tym Kraftem jest? Znalazłem u nich ciekawą ofertę sporo tańszą niż w innych sklepach. Dodam, że zależy mi na 100% bezpiecznym zakupie, jak w każdym innym salonie. Jeśli taki ma nie być, to wolę dorzucić kilka tysięcy albo wybrać coś innego. Poza tym piszecie, że u nich gwarancja jest sprzedawcy, a nie producenta, podczas gdy na stronie Krafta jest informacja, że poza tam dwoma markami zegarki są objęte międzynarodową gwarancją producenta. 

Ja miałem z nimi osobisty kontakt w czerwcu-- naprawa rotomatu,  bez zarzutu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ze Śląska - kupowałem u nich osobiście jednego Maurice Lacroix (bez org. papierów) ok 2 lat temu. Nie mają sklepu czy biura tylko taką "kanciape" jak to bywa w przypadku sklepów internetowych. 

 

Nie jest to żaden dystrybutor - więc każdorazowo dopytuj o kwestię gwarancji (jak nie ma międzynarodowej to dostaniesz od nich roczną na paragon). 

 

Mają dobre ceny na outletowe produkty i tylko niektórych producentów. 

 

Taki typowy grey market. 

 

Pamiętaj o negocjacjach, jak różnica w cenie nie będzie większa niż 10-20% od tego co masz u AD to bym nie kupował.

 

Generalnie ok, ale pytanie co chcesz kupić i za jakie pieniadze. Ale Panowie mili i sympatyczni. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem osobisty kontakt właśnie 3 lata temu. Wszystko było legit, sprawnie i fajnie. Gwarancje też miałem jak trzeba. Ale jeśli ktoś ma zbędnych kilka tysi i woli cieszyć się doświadczeniami butikowymi, to nie było to odpowiednie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Damiana i Łukasza spokojnie polecić - kupiłem u nich rotomat i zegarek i zawsze wszystko było ok. Dobry kontakt, bezproblemowy zakup. Warto dopytać dokładnie o warunki gwarancji na przedmiot. Ceny bardzo dobre.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem u nich 2 rotomaty. Oba już także serwisowałem na gwarancji - szybko i bezproblemowo. Co do konkretnego zegarka - warto spytać o gwarancję bezpośrednio u źródła.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa zegarki, za każdym razem otrzymałem idealne nówki, w foliach producenta, nigdy nie dotykane, co rzadko się zdarza nawet w salonach firmowych.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przestrzeni kilku lat kupowałem u nich też 2 zegarki. Praktycznie mogę napisać to samo co kolega wyżej. Nie testowałem napraw gwarancyjnych


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jakieś zakupy w 2021 roku Szanowni Koledzy poczynili w tej firmie?

Pytam bo przymierzam się do Omegi.

Dziekuję za ewentualne info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co 2021 miałby zmienić w firmie która działa od lat i ma dobre opinie? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, eye_lip napisał(-a):

A co 2021 miałby zmienić w firmie która działa od lat i ma dobre opinie? 

No wiele rzeczy moze sie zmienic...

Wlasciciel po covidzie😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie pozostaje nic tylko zadzwonić do nich i zapytać czy nadal sprzedają oryginalne zegarki 🙂


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

A co 2021 miałby zmienić w firmie która działa od lat i ma dobre opinie? 

Dziekuje za pomoc

Wlasnie takiej odpowiedzi oczekiwalem

Edytowane przez kulshrank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio zakupy w sklepie kraff.pl. Zdecydowanie polecam. Modele w promocyjnych cenach mają na stanie, więc wysyłka z dnia na dzień. Mega dobry kontakt. Bardzo miła atmosfera.

O gwarancję zdecydowanie warto zapytać. Dla części marek (na pewno - zgodnie z regulaminem - Edox i ML) obowiązuje gwarancja sklepowa.

 

Bezpieczny i sprawdzony sklep. 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem u nich.Jakiś czas temu wysłałem maila z pytaniem o dostępność zegarka i nie otrzymałem odpowiedzi.Po dwóch tygodniach postanowiłem zadzwonić, pan kazał wysłać mi numer referencyjny i da znać czy można go sprowadzić.Odpowiedział po 6 dniach, że jest możliwość kupna...i teraz mam zagwozdkę, bo według mnie relacja z klientem trochę kuleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pawel88 napisał(-a):

Zastanawiam się nad zakupem u nich.Jakiś czas temu wysłałem maila z pytaniem o dostępność zegarka i nie otrzymałem odpowiedzi.Po dwóch tygodniach postanowiłem zadzwonić, pan kazał wysłać mi numer referencyjny i da znać czy można go sprowadzić.Odpowiedział po 6 dniach, że jest możliwość kupna...i teraz mam zagwozdkę, bo według mnie relacja z klientem trochę kuleje.

 

Z kontaktem jest średnio, ale nie ma się co zrażać. Chyba lepiej kontaktować się telefonicznie. Pytałem o Nomosa Tangente, odpowiedź też nie przyszła od razu, ale podana cena i termin realizacji były bardzo korzystne, szczególnie w porównaniu ze znacznie wyższą ceną i długim czasem oczekiwania bezpośrednio w Glashutte. Zamówiłem, przysłali dość szybko, wszystko było ok. Nie wiem o jakim zegarku myślisz, ale Nomosy ściągają prawdopodobnie z innych sklepów zagranicznych, oczywiście nówki w foliach, mój jest z Włoch.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dzwonić i smsowo się kontaktować, dużo szybciej odpowiedź uzyskasz niż przez mail. U mnie zamówienie trochę się przeciągnęło, ale w efekcie wszystko było jak należy, więc nie zrażałbym się, jeśli cena pasuje.

Gorsze doświadczenia mam ze sklepem yourwatches, w którym najpierw potwierdzili że mają zegarek, kazali zapłacić, a po paru dniach się okazało że jednak mam się w d*pę pocałować. W kraff nikt nie oczekiwał ode mnie płatności dopóki nie dostałem potwierdzenia, że zegarek jest w ich rękach i są gotowi do wysyłki, więc duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep ok, załatwiać telefonicznie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kontaktem mailowym był problem parę lat temu i chyba nic się nie zmieniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.