Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Banalny

Casio PRO TREK PRW-6000-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Shortie dlatego następca napisałem w cudzysłowie. Kosztuje około 1300$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zamówiłem sprzączkę metalową do paska, zobacze jak to bedzie współgrało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba, przesiadlem sie z eqw na bransolecie i nie toleuje innego rozwiazania typu pasek

post-60787-0-91142600-1449297449_thumb.jpg

post-60787-0-68900700-1449297470_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO beznadziejnie z tym motylkiem. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam teraz Casio G-7700-1ER i zastanawiam się nad przesiadką na inny model. Podoba mi się między innymi PRW-6000, na marginesie dodam, że jeszcze prw 3500. Miałbym pytania:

Gdzie najlepiej (najtaniej) z możliwością 6 letniej gwarancji kupić ten zegarek ?

Z czego wynika różnica w cenie między 6000-1ER a 6000Y-1ER - czy tylko w kolorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam teraz Casio G-7700-1ER i zastanawiam się nad przesiadką na inny model. Podoba mi się między innymi PRW-6000, na marginesie dodam, że jeszcze prw 3500. Miałbym pytania:

Gdzie najlepiej (najtaniej) z możliwością 6 letniej gwarancji kupić ten zegarek ?

Z czego wynika różnica w cenie między 6000-1ER a 6000Y-1ER - czy tylko w kolorze ?

Proponuję na allegro sklep Seqndus.

Oni mają zegarki z Zibi i ceny przystępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba która otworzyła wątek, przedstawiam krótki raport po 1,5 roku użytkowania.

 

PRW-6000 miewa się świetnie. Mimo że codziennie mi towarzyszy, praktycznie nie nosi śladów użytkowania. W zeszłe wakacje dzielnie zniósł wszystkie morskie kąpiele. Czujniki działają bezproblemowo. Z funkcji poza czasowych najczęściej korzystam z barometru. Synchronizuje czas na zawołanie. Akumulator cały czas na maksymalnym naładowaniu. W sumie udany zakup. Lubię ten zegarek. Mogę spokojnie polecić fanom Casio/Protreków!  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję przywiązania do jednego modelu  :)

Ja tak nie potrafię i w tym czasie przerobiłem kilkanaście plastików i stalowych  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem takie ciągoty, szczególnie po regularnych wizytach na forum hehe. Ale zegarek mi podpasował, poza tym nawet funkcjonalnie się nie zestarzał bo Casio chyba nadal klepie zegarki na tej samej generacji czujników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie w końcu się zdecydowałem. Nie ukrywam skusiła mnie dobra cena. Przesiadka z GW 4000 f7650a2d8fca7d320b5e508084962306.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce bransolete oryginalną czarną to 700zeta

Witaj.Masz jakieś namiary, gdzie można takową dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

f7650a2d8fca7d320b5e508084962306.jpg

 

Jako osoba która otworzyła wątek, przedstawiam krótki raport po 1,5 roku użytkowania.

 

PRW-6000 miewa się świetnie. Mimo że codziennie mi towarzyszy, praktycznie nie nosi śladów użytkowania. W zeszłe wakacje dzielnie zniósł wszystkie morskie kąpiele. Czujniki działają bezproblemowo. Z funkcji poza czasowych najczęściej korzystam z barometru. Synchronizuje czas na zawołanie. Akumulator cały czas na maksymalnym naładowaniu. W sumie udany zakup. Lubię ten zegarek. Mogę spokojnie polecić fanom Casio/Protreków!  :)

 

Zegar zacny :) szkoda tylko że nie ma nowych lepszych pod każdym względem czujników na tą chwilę lepiej jest kupić prg 3100T lub poczekać, dodać trochę kasy i kupić Szefa wszystkich szefów ;)  GWN -Q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prw-6000 ma najnowsze czujniki, a 3100 ma tylko nowszy ekran, który nie jest aż taki ważny w 6000, bo wskazówki i tak mają lepszy kontrast ;)

 

Gwn-q1000 to g-shock który może być za gruby (grubszy od protreków) dla niektórych użytkowników, ale osobiście nie mogę się doczekać aż pojawi się w sklepach :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie cena nowego Gulfa. Zegar zapowiada się dobrze choć ten wyświetlacz na górze na razie do mnie nie przemawia. Co do PROTREKA jest dla mnie wygodniejszy niż GW 4000. Według mnie pasek lepiej się układa na ręce, a poza tym jest bardziej płaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zadam dziwne pytanie ale jak wyświetlany jest czas innej strefy, dość często podróżuję i zależy mi na trwałym zegarku który będzie pokazywał jednocześnie dwie strefy czasowe, dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz sekundnikiem strefę, która Cie interesuje i w zależności jaką opcje wybierzesz czas wybranej strefy jest pokazywany przez wyświetlacz lub za pomocą wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tym tygodniu zakupiłem PRW - 6100 1ER. Niedługo postaram się wrzucić fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was czy czujniki są takie same w Prw 6000 i Rangemanie? Wczoraj siedzieliśmy z kumplem i różnica temperatury między naszymi zegarkami wynosiła około 7°C z korzyścią dla Renga. Zegarki mieliśmy na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was czy czujniki są takie same w Prw 6000 i Rangemanie? Wczoraj siedzieliśmy z kumplem i różnica temperatury między naszymi zegarkami wynosiła około 7°C z korzyścią dla Renga. Zegarki mieliśmy na ręku.

 

Zegarki mieliśmy na ręku- tu masz odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.