Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakie hobby poza zegarkami..., inne nasze pasje

Rekomendowane odpowiedzi

w Lublinie,dziś :)

Aj myślałem, że we Wrocławiu, to bym wpadł na zupkę.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj myślałem, że we Wrocławiu, to bym wpadł na zupkę.

Może w pażdzierniku :)

 

Ciekawe hobby. Z czego się strzela? Z łuku? ;)

 Z karabinka na dwójnogu...... :),choć i z P-99 też mi idzie dobrze..

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają bardziej kolekcjonerskie zainteresowania:)

Chyba jedyne co kolekcjonuje to klasyki designu - różnego rodzaju meble i przedmioty uznane za ważne dla wzornictwa. 

Bardzo lubię wyszukiwać takie rzeczy tylko trudno mi potem wnętrza utrzymać w jednolitej stylistyce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz masz bardzo ciekawe zainteresowanie,

Ja oprócz zegarków to numizmatyka i perfumy.


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz 86............widzę, że to skrzywienie zawodowe, bo mam podobnie  :D

.............................+ terriery typu bull i malarstwo/grafika (z naciskiem na Warhola i street art).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy się chwalą, to i ja coś napiszę.

Fotografia - robię zdjęcia, ale też sporo zdjęć kupuję.

Motoryzacja - a właściwie mororsport, jeżdżę po świecie oglądam i przy okazji fotografuję, choć i kilka klasyków przez moje ręce się przewinęło.

Alkohole - robię, spożywam i chyba kolekcjonuję.

Zbieractwo - przede wszystkim pióra i zabytkowe artykuły piśmiennicze i te z pisaniem związane, antyki począwszy od mebli a skończywszy ... sam nie wiem na czym haha i oczywiście książki.

Góry - uwielbiam na nie patrzeć, chodzić i czytać o nich.

Gotowanie - choć jestem samoukiem to bardzo lubię i chyba jakoś mi to wychodzi, bo Ci dla których gotuję wracają i chcą więcej ;)

Muzyka - kocham od młodych lat, bardzo różną. Regularnie jeżdżę na koncerty i wciąż powiększam swoja kolekcję płyt. Niestety jednak kilkadziesiąt lat koncertów i ciągłe słuchanie muzyki na słuchawkach, połączone z ostatnimi kuracjami jakie musiałem przejść odbiły się mocno na moim słuchu :(

Sport - kiedyś wyczynowo, teraz tylko w TV

edyta

zapomniałem chyba o swojej największej szajbie, którą jest Czarnobyl. Wyszukuję, zbieram i wciąż pochłaniam wszelkie informacje związane z elektrownia jej otoczeniem i funkcjonowaniem. Oczywiście byłem w Prypeci i mam nadzieję jeszcze tam wrócić :)

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Alkohole - robię, spożywam i chyba kolekcjonuję.

 

 

+1

 

Paprykówka, paprykówka !!! :).

 

Poproszę liter a najlepiej dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś piłem (chyba tylko ze 3 kieliszki) jakąś paprykówkę,zdaje się ukraińską,była strasznie ostra.

tfu,tfu


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę się swoja pasją, której przez wiele lat poświęcałem razem z bratem każdą wolną chwilę- a mianowicie odnawianiem starych, ciężko dostępnych części do aut i zabytkowych już samochodów w postaci poczciwych maluszków :) Teraz z uwagi na zmiany w moim życiu bardziej skupiam się na zegarkach, lecz wiadomo- "stara miłość nie rdzewieje" ;) poniżej niektóre "efekty" naszej pracy:

 

post-71825-0-72669100-1410434724.jpg

post-71825-0-73102100-1410434745_thumb.jpg

post-71825-0-28168400-1410434980_thumb.jpg

post-71825-0-77179000-1410435245_thumb.jpg

post-71825-0-71339500-1410434814_thumb.jpg

post-71825-0-89378400-1410434799.jpg

post-71825-0-30301900-1410435052_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób wpisuje siłownię, pływanie, rower czy inne sporty, a mi nie wiem czy przeszłoby przez myśl, aby uprawianie sportu ująć jako hobby :huh:

W gruncie rzeczy całe życie mam kontakt ze sportem pod różną postacią, ale traktowany najczęściej jako dbanie o własne zdrowie i formę-

coś trzeba w tym kierunku robić, aby się dobrze czuć i wyglądać, ale czy to jest hobby- mam wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz 86............widzę, że to skrzywienie zawodowe, bo mam podobnie  :D

.............................+ terriery typu bull i malarstwo/grafika (z naciskiem na Warhola i street art).

 

Zdecydowanie skrzywienie zawodowe :D

Co do piesków to też od zawsze jakiegoś miałem i obecnie mam rottweilera, ale kiedyś miałem wilczura którego przywiozła mi znajoma z Rosji z hodowli psów specnazu - gigantyczne psisko :)

Mam też w domu 5 obrazów, ale to raczej dziadek lubił raz na czas sobie kupić - ja tylko po nim odziedziczyłem więc kolekcjonowaniem w moim wypadku tego nie nazwę :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę się swoja pasją, której przez wiele lat poświęcałem razem z bratem każdą wolną chwilę- a mianowicie odnawianiem starych, ciężko dostępnych części do aut i zabytkowych już samochodów w postaci poczciwych maluszków :) Teraz z uwagi na zmiany w moim życiu bardziej skupiam się na zegarkach, lecz wiadomo- "stara miłość nie rdzewieje" ;) poniżej niektóre "efekty" naszej pracy:

 

Bardzo Ci zazdroszczę takiej pasji - sam nieśmiało marzę o klasycznym samochodzie, ale niestety kompletnie nie mam czasu i umiejętności żeby samemu to zrobić. 

Ostatnio byłem na Rajdzie Polski Historycznym i byłem zachwycony pięknie odnowionymi klasykami, a zielone Porsche 911Monte śni mi się po nocach ( http://classicauto.pl/2013/08/numer-84-92013/ )

Ostatnio oglądałem Lancię Fulvię z 72 roku w bardzo dobrym stanie, ale podejrzewam, że odnowienie takiego samochodu własnoręcznie jest nieporównywalne z kupnem przyzwoitego egzemplarza. 

 

Piękna pasja - gratuluje efektów! :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie głównie tatuaż- zarówno robienie jak i zdobienie samego siebie, sztuki walki (trenuje od 14 roku życia), zegarki (to oczywiste) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna pasja - gratuluje efektów! :)

 

Dziękuję i mam cichą nadzieję, że z zegarkami tez uda się osiągnąć jakieś zadowalające efekty jeśli chodzi o ich odnawianie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pochwalę się swoja pasją, której przez wiele lat poświęcałem razem z bratem każdą wolną chwilę- a mianowicie odnawianiem starych, ciężko dostępnych części do aut i zabytkowych już samochodów w postaci poczciwych maluszków :) Teraz z uwagi na zmiany w moim życiu bardziej skupiam się na zegarkach, lecz wiadomo- "stara miłość nie rdzewieje" ;) poniżej niektóre "efekty" naszej pracy:

 

attachicon.gifforum2.JPG

attachicon.gifforum1.JPG

attachicon.gifforum5.JPG

attachicon.gifforum7.JPG

attachicon.gifforum3.JPG

attachicon.gifforum4.JPG

attachicon.gifforum6.JPG

Jest do kupienia cały sklep części do Malca. Czy to jest interesujące?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest do kupienia cały sklep części do Malca. Czy to jest interesujące?

Oczywiście- proszę o kontakt na pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś piłem (chyba tylko ze 3 kieliszki) jakąś paprykówkę,zdaje się ukraińską,była strasznie ostra.

tfu,tfu

Mesje Karol robi sam paprykówkę - pyszota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasje poza zegarkami, hmmm???

Oczywiście film, muzyka, książka - choć przy dwójce małych dzieci ciężko coś poczytać czy obejrzeć - z muzyka jeszcze jakoś się udaje. Jak napisał kolega Cook - forum KMZIZ - jest również moim hobby. Zawsze lubiłem pomagać ludziom i dlatego udzielam się społecznie. Lubię też pobawić się w politykę. Ale chyba największym hobby/ pasją - jest moja rodzina. Bardzo niestandardowa tzw. patchwork czy jakoś tak :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście byłem w Prypeci i mam nadzieję jeszcze tam wrócić :)

 

Nie będziesz musiał wracać tam, Prypeć przybędzie tutaj ! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesje Karol robi sam paprykówkę - pyszota :)

Może będzie mi kiedyś dane spróbować

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja podzielę się swoimi "zainteresowaniami/pasjami"

1. Biegi długodystansowe (najlepiej górskie)- dbaniem o zdrowie tego nie nazwę, bo co jest zdrowego w przebiegnięciu 100km  :D

2. "Perfumy" stara/nowa pasja, zwłaszcza pociągają mnie starsze kompozycje (dzisiaj coraz ciężej o wyjątkowy ponadczasowy zapach, ale to moje zdanie).

3. Sztuki walki aikido, iaido, z naciskiem na "sztukę/umiejętność posługiwania się ciałem" - ostatnio bardzo zaniedbana

4. Kino, książka, muzyka - bardzo lubię, jednak za pasję bym tego u mnie nie uznał.

Wiele innych które nazwałbym małostkami  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuka - malarstwo realizmu i współczesne (XX w.) - Gierymski, Picasso, Arguello, Beksiński.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Interesuje sie Historia, motoryzacja, i ostatnio zbieraniem bizuterii, to zona sie najbardziej z tego cieszy ;) interesuja mnie kamienie szlachetne... Ale ich nie nosze... Wole zegarki

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.