Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakie hobby poza zegarkami..., inne nasze pasje

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę poszukać, ale miałem gdzieś sporo literatury na temat 407.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Nie broniłbym się.....

przeciez Ona nie zyje  :wacko:  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, pięknie się prezentuje. Zajmowałem się odrestaurowaniem motocykla z tamtego okresu, więc zdaję sobie sprawę jaki wysiłek musiał być włożony by uzyskać taki efekt. Jeszcze raz gratuluję. Coś pięknego.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Rozgryzłeś moje słabości przyjacielu :D:wacko:

przeciez zartuje.... mam nadzieje, ze Ty tez  :D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Angelo

Oczywiście, wbrew pozorom mam bardzo duże poczucie humoru ;)

 

@Zasadas

Dziekuję za miłe słowo! Wysiłku włożyłem, to prawda, niemało. Oczywiście, było warto - wrażenia z jazdy są niezapomniane.

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem ile kosztuje wysiłku  odnawiania motoryzacyjnych  staroci . Ja odnowiłem SHL 175 M 11 z 1963.Zajęło Mi to 3 lata . Tylko przesadziłem z lakierem i przy sprzedaży dostałem po tyłku że nie był malowany w oryginale

Po tym wróciłem do młodości i modele latające , aż do chwili , 3 lata temu jak zostawiłem model po lotach w bagażniku i do garażu . Rano wyjechałem i cały tył auta spalony wewnątrz   :D  :o Na szczęście wypłacili AC

Więc teraz zająłem się spokojnym hobby zegarkami , a także w weekendy amatorsko jeżdżę moim enduro po polach i laskach .Po za tym jak mam czas książki i historia

post-38106-0-71120500-1435156612_thumb.jpg

post-38106-0-97604900-1435156636_thumb.jpeg

post-38106-0-04002000-1435156778_thumb.jpeg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

W moim przypadku z racji zawodu geologa hobby to kolekcjonowanie minerałów i jaskinie. Jeśli są tutaj osoby o podobnych zainteresowaniach zapraszam na priv, może powymieniamy kamienie zalegające w piwnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czym się interesuję poza zegarkami:

 

Historią, szczególnie historią mojego miasta Wrocławia, Dolnego Śląska, ogólnie "Ziem odzyskanych" , architekturą, sztuką ( nie kolekcjonuję ale bardzo lubię z nią obcować, wystawy, muzea ), fotografią i znów historią II Wojny Światowej, militariami.

Motoryzacją - szczególnie we włoskim wydaniu.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo
Napisano (edytowane)

... znów historią II Wojny Światowej, militariami.

 

Ostatnio sie dowiedzilem, ze prawdopodobnie Fleming piszac ,,Bonda,,

inspirowal sie wspomieniami pewnej ,,naszej,, agentki Skarbek.

Podobno tez pierwsza dziewczyna Bonda, byla bardzo podobna do tej agentki...

 

czy wiecie Panowie cos moze o tym wiecej?

 

Bylo troche zazutow w stosunku do tej Pani... ale niewatpliwie postac ciekawa i warto by bylo wiedziec troche wiecej...

Ciekawe dlaczego zginela... czy poprostu w afekcie (zazdrowsny kochanek), czy moze po odsunieciu od sluzby przez wywiad Brytyjski, chciala ujawnic cos Waznego?

 

moze zancie jakies strony, materialy...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo, czytałem kiedyś kilka książek p. Tadeusza A. Kisielewskiego o zamordowaniu gen. Sikorskiego na Gibraltarze w 1943 i dużo było tam o wywiadach, na pewno w "Po zamachu" kilka stron poświęcił właśnie pani Skarbek, to rzeczywiście bardzo ciekawa postać, w wolnej chwili znajdę te strony i Ci zeskanuje, chyba że przeczytasz całą książkę co też polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo
Napisano (edytowane)

Dzieki wielkie  :D

sprobuje, gdzies znalesc ta ksiazke...

ale jak cos, to zglaszam sie do Ciebie  ;)

 

kwestia gen. Sikorskiego tez mnie interesuje...

Mocno zastanawiajace jest zachowanie rzadu Brytyjskiego.. utajnianie, niewpuszczanie do archiwow, pozorna wspolpraca bez dopuszczania Polakow do akt ect ect.

jak i zaznania swiadkow.

zastanowajace jest tez dlaczego B. Jezcyn zaprzestal ujawniania akt zwiazanych z praca wywiadu Brytyjskiego...

czy Brytyjczycy zagrozili, ze ujawnia akta dotyczace Sowietow?

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie kwestie o których piszesz Kisielewski porusza w swoich książkach, poszukaj na alle na pewno są, choć nie wiem jak z wysyłką do Ciebie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasja poza zegarkami ? Hmmm Zegarki towarzyszą całe życie ale pasją stały się dopiero kilka lat temu. Kilka miesięcy temu pojawiła się nowa pasja. Nie tak silna jak zegarkowa ale wymagająca - kulturystyka. Zmieniłem tryb życia, sposób odżywiania - co nie było i nadal nie jest łatwe, zgubiłem 17 kg i planuję zgubić jeszcze kilka kilogramów a później postaram się zbudować jakąś masę mięśniową, popracować nad sylwetką. Jest to bardzo absorbująca pasja, początki były bardzo trudne ale ten trud się opłacił - zobaczymy gdzie ta pasja mnie zaprowadzi. Zegarki zaprowadziły mnie tutaj :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo
Napisano (edytowane)

wszystkie kwestie o których piszesz Kisielewski porusza w swoich książkach, poszukaj na alle na pewno są, choć nie wiem jak z wysyłką do Ciebie, 

 

Zalezy od sprzedawcy, ale przewaznie wysylaja  ;)

 

 

Pasja poza zegarkami ? Hmmm Zegarki towarzyszą całe życie ale pasją stały się dopiero kilka lat temu. Kilka miesięcy temu pojawiła się nowa pasja. Nie tak silna jak zegarkowa ale wymagająca - kulturystyka. Zmieniłem tryb życia, sposób odżywiania - co nie było i nadal nie jest łatwe, zgubiłem 17 kg i planuję zgubić jeszcze kilka kilogramów a później postaram się zbudować jakąś masę mięśniową, popracować nad sylwetką. Jest to bardzo absorbująca pasja, początki były bardzo trudne ale ten trud się opłacił - zobaczymy gdzie ta pasja mnie zaprowadzi. Zegarki zaprowadziły mnie tutaj :)

Super Krystian.

Tez kiedys probowalem tego sportu, ale powiem paradoksalnie za dobrze mi szlo  :blink:

zrobilem takie postepy swego czasu, ze ludzie z mojeg otocznia myslel, ze cos wziolem  :lol:  :lol:

 

to fajny sport... patrzenie na efekty, daje duzego kopa motywacyjnego...

czlowiek wstaje rano jakby z taka energia na zycie... fajna sprawa.

 

Nie myslales o sportach walki?

To calkiem inny wysilek fizyczny...

swego czasu trenowalem, to tam dopiero mozna dostac w kosc... ;)

 

tutaj zdjecia po polrocznej przygodzie...

z chuderlawego chlopaczka do takich rozmiarow  :blink:

uzywalem tylko jakis tam odzywek... typu bcaa i jakis tam witamin

oczywiscie dobrze dobrane jedzenie.. odstawilem FF

 jadlem duzo bialek, warzyw itd...

post-66955-0-37900100-1435935378.jpg

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Amatorskie imprezy typu Track days

 

img5224u.jpg

53332243663051302390313.jpg

img5188w.jpg

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Fajna sprawa.

Poropsy za to, ze wolisz jechac na tor i tam poszalec...

to co wyprawiaja nietorzy na drogach publicznych, to masakra..

 

Co to za tor?

 

mam takie marzenie przejechac sie kiedys po nordschleife...

 

ostatnio sprobowalem kartingu (dopiero teraz  :blink: )

swietna zabawa  :D

powiem nieskromnie ganialem wszystkich znajomych  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa.

Poropsy za to, ze wolisz jechac na tor i tam poszalec...

to co wyprawiaja nietorzy na drogach publicznych, to masakra..

 

Co to za tor?

 

mam takie marzenie przejechac sie kiedys po nordschleife...

Ja to nazywam doskonaleniem jazdy sportowej ;) , a tor to oczywiście Poznań . Też mam takie marzenie żeby zaliczyć ,,zielone piekło '' ale to już poważna wyprawa , także finansowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tv wczoraj mowili o Poznanskiej imprezie...koszt 1,400 euro jak dobrze uslyszałem:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś w tv wczoraj mowili o Poznanskiej imprezie...koszt 1,400 euro jak dobrze uslyszałem:-)

Nie wiem o jakiej imprezie słyszałeś , ale Track Day na torze w Poznaniu jeżeli przyjeżdzasz własnym pojazdem to wydatek 550-650 zł . Masz w tym opłacone ok 3 godzin szkoleń z instruktorem , nastepnie catering , a w godz. 12.30 - 16.30 jazdy pomiarowe po pętli toru .

http://www.tptd.pl/

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś Lamborgini, Ferrari..itp zjechały z calej europy na wspolną jazdę:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś Lamborgini, Ferrari..itp zjechały z calej europy na wspolną jazdę:-) :-)

No tak ale w tej cenie 1400 euro masz wliczone before party , after party , VIP Night + hotel ****** , sam powiedz czy to nie okazja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

No tak ale w tej cenie 1400 euro masz wliczone before party , after party , VIP Night + hotel ****** , sam powiedz czy to nie okazja :D

najbardziej podobaja mi sie panie, ktore pojawiaja sie na tych imprezach  :ph34r:

auta tez sa fajne..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.