Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakie hobby poza zegarkami..., inne nasze pasje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

niebieski ksiezyc, ktory jest normalny.... szok ide ogladac  :D

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to napisze coś w czym uczestniczę pośrednio, a mianowicie hobby żony: przerabianie drewnianych solidnych mebli na styl shabby chic, fajnie i stylowo to wygląda dla tych co lubią vintage klimaty :)

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo tak to wyglada  :)

post-63266-0-44801700-1440456808_thumb.jpg

post-63266-0-50938200-1440456827_thumb.jpg

post-63266-0-71798500-1440456842_thumb.jpg

Edytowane przez Wulfgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak słucham jakichś rockowych kawałków to marzy mi się granie na gitarze :rolleyes:

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak słucham jakichś rockowych kawałków to marzy mi się granie na gitarze :rolleyes:

to kup gitarę :) tu jest przystepnie podane co i jak czyli lekcje: https://www.youtube.com/channel/UCaMxyCwSi3wedY_kDYYDlxA

 

ja obecnie mam taki komplet

 

gitara Aria Mac - gitara tania (nawet bardzo bo kupiona używana tyle ze w stanie jak nowa) i zaskakująco dobra, sam się zdziwiłem. Strój trzymała po miesiącu nieużywania. Brzmienie można poprawić przystawkami 

piec - 

jak sie dobrze poszuka to wychodzi tanio a gra fantastycznie

i jakiś kabelek 

 

takie coś i jedziesz headbang.gif

post-60176-0-34775600-1440625965_thumb.jpg

Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Decoupage - choć odkąd domem zawładnęli dwaj mali mężczyźni to nawet nie wyciągam gratów... Teraz odkrywam uroki gotowania i pieczenia - zwłaszcza rzeczy zdrowych, żeby starszy Synek mógł zajadać ze smakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zbieram tablice rejestracyjne ,dokumenty identyfikacyjne (dowody rej. Prawa jazdy etc) stare plakaty związane z motoryzacja,rowery,emblematy rowerowe o jeszcze wiele innych rzeczy związanych z motoryzacja:)

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś domaluję; )

Poza zegarkami naręcznymi różne ciekawe nietuzinkowe rzeczy.

Zegarki stare samochodowe małe na magnes np. Czy też zegarki w różnych dziwnych kształtach- Wbudowane w oponę małą i inne. Do tego doszła ostatnio stara dobra unitra w różnej postaci a sięgając dalej miniaturowe czy małe radia lampowe :)

Modele aut oczywiście produkcji CCCP doszły same niespodziewanie :D

Zapomniałem o nowym zboczeniu - Pióra wieczne stare haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zbieram dodatkowo przedwojenne pamiątki z E.Wedel, stare książeczki reklamowe, zdjęcia aktorów dodawane do czekolady itp. Staram się także naprawiać i odnawiać stare mebelki pozyskane na giełdach czy w internecie. No i oczywiście robienie wszelkiego rodzaju nalewek na chłodniejsze wieczory. To ostatnie polecam każdemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Oprócz  kolekcjonowania zegarków i zegarów mam szereg innych zainteresowań i hobby. Jak wielu innych kolegów, zaliczam się do grona nalewkorobów :D

Jest to bardzo przyjemne i smaczne :rolleyes:  hobby :D

Zbieram różne stare rzeczy np. militaria odnalezione na terenach gdzie Czereśniak prowadził Rudego "wedle tych trzech buczków". Ogólnie jestem jak sroka, co stare z duszą, a spodoba mi się i mam szansę to posiąść  to mam wiele radochy z tego :D

Majsterkowanie, a szczególnie robienie czegoś z niczego.

Bawią mnie  zabawy w drewnie, a właściwie to próbuję uczyć się tej zabawy. Co jakiś czas zafiksowuję się w jakimś temacie i jestem wtedy dość monotematyczny.  Był czas fiksacji na tle rzeczy oświetleniowych np.

post-46446-0-03012700-1454419674.jpgpost-46446-0-57520900-1454419674.jpgpost-46446-0-84995500-1454419674.jpg

i nie tylko post-46446-0-32703500-1454419674.jpg

Ostatnio był bzik okołozegarkowy :wacko: Niektórzy koledzy znają wytwory mojej chorej wyobraźni, choćby zaglądając tutaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/103746-stojaczki-ekspozytory-akcesoria-hand-made/

 

Oczywiście w parze z zegarkami  idzie w miarę niegroźny bzik na punkcie noży, nożyków itp :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampowe radyjko ! :)

Ale cudo ! Kocham takie rzeczy :)

A poza tym to rower górski i strzelectwo pneumatyczne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa :D  teraz wiem kogo atakować w razie potrzeby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie takie rzeczy ponaprawiał.... Niestety nic na lampach się nie trafia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa :D teraz wiem kogo atakować w razie potrzeby ;)

Części trochę mam jak i dostęp do nich też jakiś tam jest :D

Piękne zajęcie i jak w przypadku lamp z drzewa widać efekty swojej pracy :)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak ... Lampy są cudowne ... Jak odpalisz wzmacniacz , widzisz ,że żarniki się palą , piękny, czysty dźwięk w głośnikach... . Tranzystory już nie mają takiego brzmienia jak lampy , o układach scalonych nie wspomnę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne żeby coś się działo w proteście do obecnej kultury klikania kciukiem na pilocie przed TV ;)

Ja niestety nie mam żadnej wiedzy i zdolności w kierunku  radiowym, a szkoda bo już parę różnych sztuk (mało ciekawych, ale zawsze) rozdałem po znajomych :o  teraz w tym temacie jestem czysty i pusty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w technikum nie ma sztuk , a szkoda . Właśnie zdałem technika elektronika na nowych zasadach .

Tak samo o lampach nie uczą , a to piękny temat . Na lampach da się zbudować wszystko i jest ich bardzo dużo rodzajów . I co najlepsze niektóre rodzaje lamp są wciąż w produkcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wiedziałem, że rozdajesz... haha

Wbrew pozorom radioodbiorniki lampowe są mniej skomplikowane niż nie jeden zagarek; )

Fakt jak się włączy do sieci i lampy zaczynają się rozświetlać.... Niebo dla duszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampiaki się łatwo naprawia . Nie pali się ? To do wymiany . Gorzej jak się wszystko pali ... to wtedy standardowe grzebane.

Radio , to generalnie prosta rzecz. Jeszcze to stare , analogowe . A teraz wrąbią Ci procesor , sterowanie linią i2c . Teraz nawet najprostszy chinol będzie miał pętlę pll i wszystko scalone . I gdzie się podziała magia elektroniki analogowej ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.