Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakie hobby poza zegarkami..., inne nasze pasje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mkuka
Napisano (edytowane)

Piękny manekin ... u mnie krokusy kwitną... a zegarka jakiegoś ten manekin nie miał ?

Edytowane przez mkuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdun

Piękny manekin ... u mnie krokusy kwitną... a zegarka jakiegoś ten manekin nie miał ?

:D Jak to nie miał?

Manekin bez zegarka, to jak wesele bez orkiestry :)

Piwnica miała jeszcze coś.

Radio Strassfurter Imperial z 1936 roku.

post-85243-0-61325700-1457187414_thumb.jpg

post-85243-0-59244500-1457187423_thumb.jpg

post-85243-0-42058900-1457187436_thumb.jpg

post-85243-0-85928100-1457187443_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kieszonkowy Roskopf  :)

Swój chłop  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdun

Gdzie takie piwnice są jeszcze?

:) A są jeszcze. Siedem lat temu chciałem kupić urokliwe siedlisko niezamieszkałe od połowy lat 90-tych. Na skarpie doliny rzeki, z dala od utwardzonych dróg. Za zgodą właściciela "przekopałem" dom, strych i budynki gospodarcze.

Dokumenty, zdjęcia, butelki z lat okupacji, dzieże do zagniatania chleba, gliniane naczynia, gliniane dzbanki i wiele przedmiotów użytkowych wykonanych przez ówczesnych właścicieli.

Dzieże (3 szt.), naczynia gliniane i parę drobiazgów przekazałem do Skansenu Ziemi Kujawsko-Dobrzyńskiej w Kłubce. Trochę drobiazgów pozostało "na pamiątkę".

Siedliska nie kupiłem. Z pierwotnej ceny 20 tys. właściciel dojechał do 50. Dłużej nie czekałem na kolejną nową cenę.

Do dziś siedlisko stoi puste, zdewastowane i popada w ruinę. Właściciel obecnie nie żyje - pozostało siedmiu spadkobierców.

post-85243-0-21263700-1457269379_thumb.jpg

post-85243-0-58607400-1457269396_thumb.jpg

post-85243-0-32217500-1457269411_thumb.jpg

post-85243-0-45237900-1457269425_thumb.jpg

post-85243-0-50383600-1457269439_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chciał 50tyś za ten dom z zabudowaniami i działką?? 

Gdzie to jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdun

Ktoś chciał 50tyś za ten dom z zabudowaniami i działką?? 

Gdzie to jest? 

Dom i zabudowania są z ok. 1930 roku wybudowane z gliny. Domek nadaje się pod spychacz. Południowa ściana na stoku "odjeżdża" od reszty. Zamysłem było wylanie muru odporowego z betonu. 8 lat temu odchylenie od pionu było 12-15 cm. Teraz zapewne więcej. Stan więźby dachowej widać na zdjęciu. Stropy drewniane zjedzone przez robactwo. Trzon kominowy - szmelc.

Z uzbrojenia terenu tylko prąd.

Spadkobiercy, o których wspomniałem nie mają szans na porozumienie się w sprawie sprzedaży ze względu na sprawy wzajemne w sądzie..

post-85243-0-48630200-1457278862_thumb.jpg

post-85243-0-65370300-1457278875_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdun

:P Przynudzania ciąg dalszy...

Ponieważ dużo czasu spędzam na dworze, zwróciłem uwagę na mnogość gatunków ptaków które "odwiedzają " naszą działkę.

Oczywiście nie czatuję na ptaszyska, ale jak zdążę pójść po aparat foto, to niektóre udało mi się uwiecznić.

Jest kilka gatunków które są wyjątkowo płochliwe, ale i na nie przyjdzie pora. :) 

post-85243-0-05736400-1457809307_thumb.jpg

post-85243-0-39834700-1457809315_thumb.jpg

post-85243-0-96922800-1457809326_thumb.jpg

post-85243-0-13625600-1457809337_thumb.jpg

post-85243-0-08058400-1457809347_thumb.jpg

post-85243-0-98647500-1457809355_thumb.jpg

post-85243-0-96404700-1457809366_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo chłop polski chytry jest i basta... a jak widać i głupi...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chciał 50tyś za ten dom z zabudowaniami i działką?? 

Gdzie to jest? 

Paweł za dom, kuźnię z 2,2 ha w Przeździedzy koło Marczowa w 1999 roku dałem 25 tys. PLN-ów... takie czasy były ech...

Teraz znów do kupienia...

http://www.przezdziedza.pl/witajcie-w-kuzni/


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem a teraz jest do sprzedania czyli Ty sprzedajesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, ja go sprzedałem w 2003 roku, gdy mi miejscowe chłopstwo zaczęło drzwi wykradać...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy z Was ma jakieś nietypowe hobby. Ja oprócz zegarków siedzę w terrarystyce, upraszczając chodzi o zwierzęta egzotyczne :D

 

 

20931372059_9f8c8e19bd_c.jpg

17643392271_560a01c2a3_c.jpg

16884258747_f2b1bae4ca_c.jpg

15620887227_4efb17dc83_c.jpg

15196453410_4c4b53fc31_c.jpg

14503104720_d3e7479cd8_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy z Was ma jakieś nietypowe hobby. Ja oprócz zegarków siedzę w terrarystyce, upraszczając chodzi o zwierzęta egzotyczne :D

Ten jest słodki :D ale jeż wymiata!!! Edytowane przez DawPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że każdy z Was ma jakieś nietypowe hobby. Ja oprócz zegarków siedzę w terrarystyce, upraszczając chodzi o zwierzęta egzotyczne :D

 

Ten jest słodki :D ale jeż wymiata!!!

 

 

Gekon toke (Gecko gecko) niezłe skurczybyki, dorastają jakoś do 35cm. Głośno wokalizują i mocno gryzą :D

Edytowane przez DawPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdun

Gekon toke (Gecko gecko) niezłe skurczybyki, dorastają jakoś do 35cm. Głośno wokalizują i mocno gryzą :D

Świetne hobby. Gekona kiedyś chciałem kupić, ale przedstawicielki płci pięknej skutecznie oprotestowały. Za pajęczakami nie przepadam, krajowe toleruję.

Jeżyk jest uroczy i pachnie czekoladą. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pokazałem zdjęcia mojemu przedszkolakowi. Bardzo mu się podobało. Mnie oczywiście też. Gratuluję ciekawych zainteresowań. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne stworzonka :) a czemu ten mały gekon jest w czymś takim z głową na wierzchu o ile dobrze widzę ?

U mnie kiedyś były tylko patyczaki, ale zimą po podaniu sałaty nieprzezyly.

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr, dzieki za ten post, zaraz pokaze go swojej zonie, ona na sile probuje mnie przekonac do jedzenia salaty I innych chwastow

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jak im trawę zamiast sałaty dałeś i ognisko z tego zrobiłeś to zdechły ze śmiechu :D

Ty swojego hobby lepiej nie wklejaj, bo jak był temat w wersji lite to go usuneli i zablokowali możliwość dodawania zdjęć :D

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę, że każdy z Was ma jakieś nietypowe hobby. Ja oprócz zegarków siedzę w terrarystyce, upraszczając chodzi o zwierzęta egzotyczne :D

Świetne! Gekony mistrzostwo świata :) przepiękne są. Marzy mi się taki jeden w domku :)

 

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie szczególnie urzekło zdjęcie jeżyka. Przemiłe zwierzątka. U mnie często buszują w kompostowniku. Szczególnie, jak puree z obiadu zostanie i trafi do dołka. Słuchać z kilkunastu metrów, jak mlaszczą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda choć na wolności dawno ich nie widziałem, chyba że na drodze martwe co mnie strasznie smuci :(

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gubi je odruch obronny. Zamiast uciekać, zwijają się w kulkę i czekają, aż niebezpieczeństwo minie, a na drodze w konsekwencji giną pod kołami przejeżdżających pojazdów. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.