Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adam53

Apple Watch

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wielu miesiącach w końcu zdecydowałem się na zakup tego urządzenia. Wybrałem wersję sport 42mm.

Kupiłem go z czystej ciekawości, po 3 tygodniach użytkowania stwierdzam, że sprzęt jest rewelacyjny.

WatchOS 2 wprowadziło wiele zmian i w tym momencie zegarek jest w pełni funkcjonalny.

Wszelkie powiadomienia, smsy, maile, a nawet odbieranie połączeń bez wyjmowania telefonu z kieszeni, czy torby, piękna sprawa.

Co do baterii, bez problemu wytrzymuje dwa dni, więc jak dla mnie jest to wynik zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No właśnie mam wątpliwość czy to ustrojstwo, mimo nazwy, zasługuje na miejsce na tym forum. W sumie to i radia możnaby na nadgarstek przyczepić a i pewnie jakiś telewizor też.

Znaczy, że mamy miłować wszystko co do nadgarstka się przyczepi?

Dlatego, że wyświetla obraz zegarka?

I ma power reserve sięgającą 48 h?

Przecież podstawową funkcą tego czegoś jest bycie przedłużeniem smartfona a nie wskazywanie czasu.

Smartfonów nie traktujemy tu jako zegarków, mimo, że czas pokazują.

To czemu takie wynalazki są tu omawiane. I to jako zegarki? Bo tak zostały nazwane?

Dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Idzie Mikołaj, fajnie, że mogę sprawić komuś chwilę radości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że bawi mnie takie podejście :)

A mnie nie :) -jest logiczne.

Kolejny sprzęt z FUNKCJĄ wskazywania czasu.[ to nie czyni go zegarkiem. :) ]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma power reserve sięgającą 48 h?

 

A automaty to ile mają? :P

 

 

 

Refleks szachisty z mojej strony ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A automaty to ile mają? :P

 

 

 

Refleks szachisty z mojej strony ;)

 

 

A jakie to ma znaczenie w omawianej kwestii? ;)

[są też zegarki nie automaty-z naciągiem manualnym się nazywają :) ]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A automaty to ile mają? :P

 

 

 

Refleks szachisty z mojej strony ;)

 

 

Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to zauważyłbyś, że to pytanie zaczyna się od spójnika " I". To znaczy, że trzeba je czytać łącznie ze zdaniem/zdaniami poprzedzającymi.

Dla ułatwienia analizy wyjaśnię, że nie chodzi tu o poddanie w wątpliwość informacji o długości rezerwy. ;)

A zegarki z automatycznym naciągiem mają i mniejszą i większą rezerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wiadomo co dzieciaki będą chciały na komunię :D Ja za takie $ wolałbym sobie kupić zegarek a nie telefon na pasku do zegarka :) aż tak leniwy nie jestem żeby nie sięgnąć do kieszeni żeby odebrać telefon albo wysłać sms :) a co do rezerwy chodu automatów :) to takowy automat jak sie zatrzyma (padnie mu "bateria") to po wskoczeniu na rękę i lekkim nakręceniu i przestawieniu będzie w pełni funkcjonalny i będzie można z nim wyjść od razu z domu a nie czekać aż się "naładuje" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to narazie gadżet. Cena najtańszego w iSpot to 1699zł. Jest to cena za najmniejsza i najtańszą wersje. Chciałem go kupic jako prezent dla żony. Ale niestety zrezygnowałem miedzy innym dlatego ponieważ jak na ten moment należy je ładować codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to narazie gadżet. Cena najtańszego w iSpot to 1699zł. Jest to cena za najmniejsza i najtańszą wersje. Chciałem go kupic jako prezent dla żony. Ale niestety zrezygnowałem miedzy innym dlatego ponieważ jak na ten moment należy je ładować codziennie.

Ja swój, który z resztą jest do kupienia, ładuję co drugi dzień. Nie jest to problem generalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.