Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adam53

Apple Watch

Rekomendowane odpowiedzi

jedyne co mi sie w nich podoba to mozliwosc zmiany tarczy jednym paluszkiem, do tego 8-12h na baterii? nic tylko w kolko ladowac. btw. motorola chyba jednak najladniejsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak szybko się okaże że Apple wyświetla posiadaczom reklamy na takim zegarku, np. kwadrans po nieparzystej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że produktów Apple nie tykam kijem, to koncept zegarka mi się podoba. Właściwie czemu nie. On w zasadzie nastawiony jest na użytecznośc i komunikację z iPhone-m. Podejrzewam jednak, że będzie tak jak z każdym produktem od Apple - po jakimś czasie po prostu "wypada" miec nową wersję ;).

 

Jeśli o mnie chodzi, to nie czuję nawet specjalnie silnego przywiązania do smartfonów, nie wspominając o takim wynalazku. Pewnie też trochę przeszkadzałoby mi to, że praktycznie każdy by to nosił. Takie porządne Adidasy... tylko na nadgarstku :).

Aczkolwiek, jako bajer jest fajny, choc o ile mnie pamięc nie myli, na Androidzie taki zegarek już od dłuższego czasu istnieje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak szybko się okaże że Apple wyświetla posiadaczom reklamy na takim zegarku, np. kwadrans po nieparzystej ;-)

 

Zapewne nigdy, bo Apple to nie Google ani Android ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam o co w ogóle takie zamieszanie. Smartwatche dostępne są od jakiegoś czasu, więc to żadna nowość ani tym bardziej rewolucja. Dodatkowo zapomnisz go podłączyć wieczorem do kontaktu i... kiszka, wyjedziesz na odludzie na weekend i... kiszka. Ponadto znając życie, za dwa lata wyjdzie applewatch 2 i nagle okaże się, że stary już nie jest trendy, dżezi (czy jak tam to młodzież teraz określa) i w ogóle źle godzinę wyświetla. Taka zabawka, która pewnie znajdzie (może nawet liczną) grupę fanów - gadżeciarzy ale przemysłowi zegarkowemu raczej nie zagrozi, kto teraz sprawdza czas na komórce ten będzie robił to dalej, tyle że komórkę będzie miał na nadgarstku. Fani klasycznych zegarków raczej nimi zostaną. A że Amaro założy apple watcha w programie o gotowaniu... to się nazywa lokowanie produktu, marketing jest wszędzie.

 

edit: No i jest brzydki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku apple watch'e powinny byc szczegolnie tanie w Polsce.

 

1ND5o1.png

Witam jestem zainteresowany tym modelem. TO automat,czy kwarc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO DO oryginału,to średnio wygląda. NAwet jako zdecydowany zwolennik produktów z znaczkiem Jabłka ( no może poza 6-tkami), to nie wydaje mi się, żeby było to hit .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Amildor

Uważam (tak jak większość zapewne), że zdecydowanie lepiej wydać te kilkaset dolarów na fajnego automata, niż ten koncept apple'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wersja pokryta 18-karatowym złotem kosztuje 20 tys. dol."

Dobrze zrozumialem, ze one nie sa ze zlota tylko ze zlota powloka czy to blad w artykule? 20tys $ za cos co sie zacznie scierac hm...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby był ze złota, raczej bym się nie skusił  B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nawet na tym meshu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz , że do różańca niepasujący jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś wogóle Apple Watch nie podchodzi -miałem go na ręku - dla mnie wygląda jak typowy gadżet a nie zegarek. Chyba zaczynam sie już starzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tylko zastosowanie fitnesowe, no i godzinę można sprawdzić. A poza tym robienie innych rzeczy na tak małym ekranie to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno smartwatcha sony, świetny...hm...budzik, w tej jednej roli doskonale się sprawdza.Generalnie jestem śpiochem a gdy rano zaczyna świdrować na ręku, zawsze się obudzę. Trudno jednak mówić o jakiejkolwiek konkurencji dla zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lemingi juz stoja w kolejkach po ten zegarek.

 

Po tym jak zobaczyłem długie kolejki ludzi w oczekiwaniu na otwarcie salonu aby dokonać zakupu iphona 6,

a prawie każdy z nich w ręku z prawie nowym iphone-m 5, to niezależnie od tego, czy jest funkcjonalny czy ładny czy w ogóle jakiś jest, powyższe zdanie należy uznać za zasadne :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Amildor

Żyjemy w czasach, w których moda stoi znacznie wyżej nad funkcjonalnością i zdrowym rozsądkiem ;) Na przykładzie Apple watcha i Iphone widać to doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Żaden instynkt, nawet płciowy, nie ulega tak łatwo zboczeniom jak instynkt posiadania".


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.