Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jaroelb

Orient z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda OK. Pytanie, czy zdjęcia są rzeczywiście tego sprzedawcy, czy gdzieś z neta - to częsta praktyka oszustów.

Komentarze sprzedawcy niby w porządku. Dla pewności poprosiłbym o rzeczywiste zdjęcia, najlepiej również mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem, że sprzedawca z Ukrainy. Więc cofam pytanie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ukrainą różnie bywa. Ja bym odpuścił.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym gościem mailuje często i kontakt rewelacja. Pisałem też do ludzi z allegro którzy u niego kupili i odpisywali że wszystko było OK.

Zawsze możesz się umówić na przesyłkę ze sprawdzeniem zawartości i płatnością pobraniową.

Wiem że sie na to zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem przy tych zakupach z Ukrainy. Niewiele się oszczędzi...ale zegarki nie mają gwarancji. W naszym kraju TYLKO zegarki z oficjalnej sprzedaż dealerskiej mają gwarancję 24mc. Nie jest honorowana też INTL. Mówię to jako sprzedawca marki i wiem o czym pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ebay tez sa neizle ceny sprzedawca valentyn53  wg danych lokalizacja PL , moze to ten sam ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że koperta jest od Orienta SK a tarcza od Crystala  ale fachurą od tych zegarków nie jestem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurtim, jeśli interesuje Cię Orient Crystal, mam na sprzedaż model z dokładnie taką samą tarczą, ale odpowiadającą jej kopertą ;) Daj znać na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat żeby nowego nie zakładać. Czy zdarzają się podróby Mako? Po głowie mi chodzi zakup i stąd pytanie czy wszystko co dostępne na alle.. można brać w ciemno. Czy szukać tylko sprawdzonego źródła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podrabia się zapewne wszystko co się sprzedaje, ale Orientów specjalnie dużo podrobionych nie ma.

koszt podrobienia podobny do Rolexa, a na "Rolexa" jest większy popyt.

dopytaj o jakieś dokumenty do niego i możesz kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.