Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pavlitto84

KLUB SYMPATYKÓW MARKI LORUS

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślę aby sobie kiedyś jakiegoś Lorusa sprawić i dobrać do niego dobrej jakości pasek. Może wprowadzą trochę więcej automatów żeby było z czego wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20140928_205702.jpg

 

Ja noszę na takim brązowym pasku bo oryginalny był o wiele za długi i sztywny jak na mój 15 cm nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że wiele marek obecnie daje takie twarde, efekciarskie paski.. a dla mnie najlepszy jest prosty, skórzany pasek :) Więcej automatów w ofercie Lorusa to byłaby dobra rzecz, ja bym jeszcze poszedł o krok dalej we wzornictwie: Tani diver marki Lorus, tani pilot marki Lorus itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :) Więcej automatów w ofercie Lorusa to byłaby dobra rzecz, ja bym jeszcze poszedł o krok dalej we wzornictwie: Tani diver marki Lorus, tani pilot marki Lorus itp. ;)

 

Dokladnie tak, ;)

wydaję sie że oferta Lorusa była by wtedy jeszcze bardziej ciekawsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie pożyczone z sieci, ale taki wlasnie w przyszłym tyg. do mnie ma dotrzec.

Bransolete zmienie chyba na  np taki

http://watchtime24.pl/product/519

http://watchtime24.pl/product/433

post-73439-0-39728100-1412372852_thumb.jpg

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lor.png

 

Zdjęcie robione komórką, więc nie prezentuje się tak ładnie jak na żywo :)

Edytowane przez jojoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jojoro - bardzo ciekawy Lorus :) gdzie i kiedy kupiłeś ? Jestem ciekawy czy ten model jest jeszcze w sprzedaży.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go w ubiegłym roku na stronie lorus.pl. Były jeszcze modele w kolorystyce żółtej, niebieskiej i białej/szarej. Teraz już tego nie kupisz (chyba że rynek wtórny, leżaki magazynowe). Są zbliżone modele, ale to już nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i przyszedl, stlan dużo lepszy niz sie spodziewalem.  Wymylem, wyregulowalem,  jeszcze tylko smar silikonowy pod bezel zeby go rozruszac i bedzie 100% satysfakcji :). Bransoleta ktora mialem wymieniac zostaje bo nie jest zniszczona ani porysowana. do tego ladna robota, srodek matowy , brzegi blyszczace. Luma fajnie swieci. Jest fun. Fotke wrzuce wkrotce. A propos bezela, czy on kreci sie tylko w jedna strone? Slychac klikniecia przy kreceniu ale bardzo to ciezko chodzi. Mam nadzieje ze silikon spray pomoze.

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel powinien obracać się tylko w 1 stronę, aby zapobiec przypadkowemu przestawieniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony na bazarku? :) bardzo fajny. Uwielbiam bezele pepsi.

 

I pochwalę się swoim. Zmieniłem pasek na brązowy. Nie jestem przekonany, czy pasuje. Może Wy mi powiecie :)

 

 

post-71860-0-01836100-1413911826.jpg

Edytowane przez Kostropaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba kapitalne, jeden z nich, jeszcze nie wiem który, wzbogaci moje zbiory w 2015r. :)

 

@ Jazz - powiedz proszę jaki to dokładnie model i gdzie można go nabyć ?

@ Kostropaty - IMO czarny wyglądałby tu lepiej, ale to tylko moje zdanie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już wrócił na czarny, oryginalny pasek. Rzadko noszę ten zegarek (przegrywa z SKX009  :P ), dlatego nie kupuję nowego, czarnego paska. Brązowy kupiłem tutaj, na bazarku, ale też mnie nie przekonuje przy tym zegarku.

 

Był to mój pierwszy zegarek za własne pieniądze i to właściwie od niego zacząłem przygodę z zegarkami. Świetny na co dzień.

 

Po 1,5 roku użytkowania praktycznie żadnych śladów zużycia - nie dopatrzyłem się ani jednej ryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczaiłem ten SKX009 i widzę że jest podobny do tego, który zapodał kolega Jazz, ale jednak nie to samo . Faktycznie super :) mechanizm widzę Seiko 7S26, tak też myślałem ;) Co do tego czarnego chronografa, gdyby Ci się kiedyś znudził i chciałbyś go wystawić na bazarku, to z pewnością rozważę jego zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu najbliższych kilku miesięcy na pewno nie wyląduje na bazarku, ale jakby coś się zmieniło, dam znać :)

 

Wydaje mi się, że zegarki Lorusa są zegarkami dla zaczynających przygodę z zegarkami. Ja jestem pewien, że więcej Lorusa nie kupię. Nie dlatego, że to są źle zegarki, tylko chciałbym coś lepszego, bardziej prestiżowego. Między innymi dlatego już mam Seiko, a w przyszlosci może Glycine, Steinhart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zegarki Lorusa są zegarkami dla zaczynających przygodę z zegarkami. Ja jestem pewien, że więcej Lorusa nie kupię. Nie dlatego, że to są źle zegarki, tylko chciałbym coś lepszego, bardziej prestiżowego. Między innymi dlatego już mam Seiko, a w przyszlosci może Glycine, Steinhart.

 

W tym co mówisz jest wiele prawdy, ja natomiast uważam że ogólnie warto Lorusy nabywać, gdyż bardzo dobra jakość i fajne wzornictwo otrzymujemy tu za małe pieniądze :) Ja mam na razie jednego, a ku drugiemu się skłaniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że warto, bo są to naprawdę porządnie wykonane zegarki, za niewielkie pieniądze. No ja zakochałem się w automatach, a wśród Lorusów niestety wybór niewielki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, chodzi o to że Lorus jako marka uniwersalna, niedroga i powszechna bardziej stawia na powszechnie dziś stosowane i bezobsługowe kwarce..  no ale może z czasem, coś się zmieni, ogólnie marka prężnie się rozwija, więc jest nadzieja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pavlitto84, niestety mojego lorusika już nie da się kupić, pozostaje tylko rynek wtórny ;). Co do samej marki...z czasem właśnie się ją docenia. Miałem wiele zegarków, także tych z wyższej pułki i ten nurkowaty lorus jest na na podobnym poziomie wykonania jak Orient Mako/Ray. A, że kwarc? Nic nie szkodzi, miałem już sporo mechanicznych i doszedłem do wniosku, że nie przeszkadza mi skacząca sekunda ;).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dutyfreeisland za cene kwarca z PL dystrybucji kupisz fajne automaty Seiko, Orient czy Citizen.

 

Między innymi dlatego już nie kupię Lorusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.