Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pavlitto84

KLUB SYMPATYKÓW MARKI LORUS

Rekomendowane odpowiedzi

Pulsar i wady? Mam dwa Pulsary i wykonanie na wyższym poziomie. W Lorusach zdarzaly mi się natomiast niedoróbki. Seiko też stawia ten brand wyżej w hierarchii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój Pulsar :)  jest to model stary, już niedostępny, z czasów gdy Pulsary miały te same mechanizmy co Seiko.

post-71605-0-30826500-1419429466_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filipdab:

Dzięki. Obejrzałem zdjęcia  i filmy na YT - prezentuje się naprawdę zacnie. Szkoda tylko,że wyposażyli go w bransoletę zwijaną z blaszek. Pełne ogniwa i byłoby cacy.

Edytowane przez stalowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wiecej slyszalem o wadach pulsara niz lorusa. To tylko moja opinnia - nie mialem nigdy Pulsara i balbym sie kupic, bo mozna trafic na jakis felerny egzemplarz

 

o pulsarach nic nie powiem,bo nie mialem. Mam dwa lorusy i jest b. dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mike772

Ciekawy, co to za model? Podwójna data jest rewelacyjna. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do złotych elementów, ale tu o dziwo nawet mi się to podoba :)

 

Ja jako ze dostałem bana na nowe zakupy zegarków, wiec teraz bawię się paskami :)

 

Poniżej mój mały zbiorek lorusów. Czarny i biały na nowych paskach. Szczególnie ten po lewej zyskał na założeniu grubego paska. Wcześniej jakoś nie mogłem się z nim dogadać i tylko leżał w pudełku. Gdyby tylko lepiej świeciły... Niby grupa seiko, ale luma jest niestety słabiutka.

ab9ba505cf9296f758bcfe8667355d15.jpg

 

Grube paski to Reda w wersji czarno czerwonej i banda w wersji brązowej. Z tej dwójki zdecydowanie bardziej polecam bandę. Za fajne pieniądze super jakość.

b6f7382083fd00c8a208c9538704c9e6.jpg

d02d7e30336aba79f999657f819a1619.jpg

Edytowane przez LabuddaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mike772

Ciekawy, co to za model? Podwójna data jest rewelacyjna. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do złotych elementów, ale tu o dziwo nawet mi się to podoba :)

 

Ja jako ze dostałem bana na nowe zakupy zegarków, wiec teraz bawię się paskami :)

 

Poniżej mój mały zbiorek lorusów. Czarny i biały na nowych paskach. Szczególnie ten po lewej zyskał na założeniu grubego paska. Wcześniej jakoś nie mogłem się z nim dogadać i tylko leżał w pudełku. Gdyby tylko lepiej świeciły... Niby grupa seiko, ale luma jest niestety słabiutka.

ab9ba505cf9296f758bcfe8667355d15.jpg

 

Grube paski to Reda w wersji czarno czerwonej i banda w wersji brązowej. Z tej dwójki zdecydowanie bardziej polecam bandę. Za fajne pieniądze super jakość.

 

 

Gdyby Lorusy miały lepszą lume były bardziej atrakcyjniejsze,a na tych pasiorach fajnie wyglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój Lorus na oryginalnej bransie i pasku typy rally.

 

Świetny zegarek, wiem, bo mom :D

 

Ten jeden jedyny mi się ostał ze wszystkich lorusów, resztę sprzedałem, aczkolwiek chętnie nabyłbym w drodze wymiany (za casio moje chrono) lorusa divera w automacie: RL415AX9G

 

Taka ciekawostka - jak mi się zdaje, to chrono RF877CX9, stanowi wariant innego modelu: RXH43HX9

 

post-30539-0-24366700-1420190142_thumb.jpg

dla porównania RF877CX9:

post-30539-0-70629300-1420190840_thumb.jpg

 

 

 

 

CO DO LUMY:

 

lorusy mają lichą lumę, a już zwłaszcza ten RF877CX9 (świeci wręcz dziadosko, to fuszerka, ale równoważy ją reszta i dlatego lubię tego lorusa i został :). Można pokryć wskazówki i indeksy we własnym zakresie, ale wyjdzie lorus w cenie seiko ;) aczkolwiek seiko w takiej cenie też świecą  raczej słabo, dobrze zaczynają świecić chyba od monstera  (nie wiem jednak, jak świecą chrono w kwarcu tej marki)

 

CO DO PULSARA:

 

wydaje mi się, że pulsar bardziej elegancki, lorus zaś sportowo młodzieżowy lub casualowy. Jak widać Seiko mierzy markami w odmienny tzw. "target" i skoro marki te istnieją, to znaczy, że się opłaca ;)

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno też wszedłem w posiadanie swojego pierwszego zegarka może nie z górnej półki, ale na pewno jest śliczny i ma klasę. I oczywiście jest to Lorus. Zdjęcia i trochę na jego temat dostarczam tu: http://dzielawybrane.blogspot.com/2014/12/uwielbiam-piekne-rzeczy.html

 

Fajny, fajny :) w sumie podobny do mojego, w poście otwierającym temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Timetrend sa rabaty na lorusy do 50%. Widzialem chrono za 171 zl :-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w Timetrend sa rabaty na lorusy do 50%. Widzialem chrono za 171 zl :-p

 

zależy w którym TT, może w jakimś outletowym ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w Outletowym tylko w zwyklym. Nie wszystkie chyba TT prowadza lorusy ale u mnie w szczecinie sa wyprzedaze na niektore zegarki w tym rowniez na lorusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heej. Co to za model? Chce sobie poszukac wiecej zdjec, bo na Twoim mi sie nie podoba i to bardzo... Moze to kwestia zdjecia, nie wiem, a chcialbym sprawdzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz nadgarstek? Bo jakoś ten zegar ie troskę duży u Ciebie wydaje. Też się nad nim zastanawiałem, ale teraz na pewno musiałbym go najpierw przymierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nigy nie mierzyłem sobie obwodu :P ale zegarek spodobał mi się do tego stopnia, że długo się nie zastanawiałem. Poza tym, od dłuższego czasu lubię duże zegarki. W kategorii do 200 zł ciężko znależć coś lepszego o takich wymiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Na innych zdjeciach nie jest taki zly :) chyba faktycznie jest za duzy, ale najwazniejsze, ze Tobie sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.