Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pavlitto84

KLUB SYMPATYKÓW MARKI LORUS

Rekomendowane odpowiedzi

Może zdjęcia niech da po prostu :)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za 250 można kupić. Mnie mocno kusi wersja zielona :)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Divera można dostać jeszcze w kilku innych kolorach na allegro chodzi po ok 265 zł

 

mi został już tylko jeden mój ulubiony RT381DX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam się powoli zastanawiać na automatem Lorusa 

za granicą wzornictwo zdecydowanie ciekawsze u nas z nowych w sumie tylko modele

RL431AX9 bardzo mi się podoba

RL433AX9

RL429AX9

czy np taka używka 

http://allegro.pl/zegarek-lorus-meski-sportowy-automat-i6631238211.html#thumb/2

 

 

ktoś ma,  jakieś opinie??????

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zabawka. Fajna jest. Wracam do tej marki po latach. Poprzedniego modelu nie pamiętam, ale ładnie się prezentował na łapie. Niestety koperta była wykonana z jakiejś odmiany metalu na którą miałem straszne uczulenie. Normalnie wypalała mi na ręce idealny swędzący jak diabli okrąg... Zawsze mi się Lorusy podobały ale wtedy się mocno zniechęciłem do tej marki. Ale kupiłem obecnego pod wpływem impulsu - to był kompletnie nieprzemyślany zakup :-) Wpadłem na chwilę do galerii z kobietą, ta się obkupiła a ja co? Z pustymi rękami będę wracał? Przechodziłem obok TimeTrenda, zajrzałem na chwilę i wyszedłem z zegarkiem na łapie w ciągu zaledwie 5 min. Kobiety - tak to się robi. Podoba się - biorę. A nie cały dzień po sklepach cholera jasna... Bo ja nie wiem... ładna jest... ale tamta miała czerwone takie coś, a ta nie ma... a gdyby miała to bym wzięła... a może wrócimy i przymierzę jeszcze raz... Sklepy z damskimi ciuszkami powinny mieć specjalny kącik dla mężczyzn. Powaga. A tam jakaś prasa, Canal + sport i może da się to jakoś przetrzymać...

d53c60e3723e6c4f.jpg6ffbdcf056fb57e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ocean

 

Zastanów się proszę, jaką wartość merytoryczną wnosi Twój post do naszej dyskusji. Wszyscy, którzy piszemy w tym wątku, doceniamy markę Lorus; jesteśmy zgodni co do niezawodności Lorusów, starannego wykonania i przystępności cenowej. O tym właśnie tu dyskutujemy- czasem trochę na wesoło, ale jednak nie odbiegamy od sedna niniejszego wątku. Nie emanujemy wielkim zachwytem nad swoją osobą z powodu zakupu danego zegarka, zachowujemy umiar (nie mylić z radością z zakupu). Nie oceniamy postaw życiowych innych ludzi, nie wypowiadamy się też szyderczo na ich temat. Przestrzegamy zasad netykiety, dbamy o dobrą atmosferę na forum. Proszę, abyś o tym pamiętał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 czy ktoś z Was może wie gdzie można nabyć jeszcze ewentualnie ten model automatu??

2jep6du.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

A model możesz podać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten model z linku to jest nowsza wersja obecnie dostępna

nowy można dostać od 399 zł mogę mieć jeden za ok 300 używany stan idealny prawie pełna gwarancja 

dziś w sklepie przymierzałem biały na bransolecie i powiem szczerze, nie byłem przekonany do białego alee kto wie, także jedna sztukę znalazłem w dobrej cenie ale jakoś te poprzednie wersje wizualnie na fotach bardziej mi się podobają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Różni się tylko kolorem datownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję białą z czarnymi wskazówkami. Jeżeli jesteś zainteresowany proszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła i rozpocząłem poszukiwania automatu Lorusa, wyboru dużego nie ma ceny do wysokich nie należą choć ja nie lubię kupować nówek, ale i nie lubię kupować zegarków których wcześniej nie mogę przymierzyć i w tym wypadku złamałem obie te zasady. 

 

W moim mieście jest jeden porządny sklep gdzie można kupić Lorusy ale w automatach wybór słaby(praktycznie żaden), przed świętami będąc w galerii handlowej zaszedłem do tego sklepu, akurat mieli jedną sztukę na bransolecie model RL433AX9 ktoś sobie ściągnął na zamówienie chciałem z czarną tarczą i na pasku ale jakoś ta wersja przypadła mi do gustu. Udało mi sie znaleźć dwie sztuki jeden czarny na pasku drugi biały oba 20 mcy na gwarancji stan bdb, ale żadna z transakcji nie doszła do skutku w jednym wypadku mimo iż byłem dogadany gość sprzedał komuś kto dał więcej(takie prawo rynku) w drugim sprzedający zachował się bardzo fajnie w dniu wysyłki zegarek uległ uszkodzeniu mógł wysłać i powiedzieć że to stało się podczas wysyłki jednak napisał jak jest i po sprawie. 

 

Zawsze chorowałem na ten model sprzed 4 lat i mimo iż ciężko go kupić kolega z forum mi zaproponował i z racji że nic mi nie wypaliło po świętach miałem plan wrócić do tematu. 

 

W środę wieczorem siadłem na neta w google wrzuciłem „Lorus automatic promocje”, jak wiadomo wyskoczyło mnóstwo różnych rzeczy tak dzióbałem te linki jeden po drugim większość nie aktualna, chyba przy siódmej stronie trafiłem na stronę jubilera z Gdańska niby w promocji ostatnia sztuka Lorusa RL425AX9 

 

pierwsze co pomyślałem że lipa pewnie sprzedany tylko strona nieaktualna ale napisane 1 dostępny, następnego dnia wykonałem telefon i faktycznie maja jedną sztukę obecna cena 280 zł nówka, gwarancja szybka decyzja biorę, ponieważ ciężko o nówki tego modelu.

 

Wczoraj wysłali  dziś jest taki prezent pod choinkę, niby ze Gdańska do Słupska daleko nie jest ale przed świętami poczta ma spore opóźnienia.

 

Co do zegarka chyba za wcześnie aby napisać coś więcej poza pierwszymi wrażeniami, jak za taką kasę wykonany jest nieźle, faktycznie co pisali inni użytkownicy tego zegarka pasek wydaje się twardy i raczej jak nic się nie zmieni idzie do wymiany.

 

Jutro wstawię foty niech będzie lepsze światło, zresztą każdy chyba go widział J

szkoda że tak mało jest automatów w Lorusach :-(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Okropne wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu na żywo pasuje do struktury tarczy i wygląda zdecydowanie lepiej niż na moich miernej jakości fotkach, ale jak to mówią jedni wolą synową drudzy teściową a trzeci brałby obie :-)

pasek zdecydowanie do wymiany jest za twardy, we wtorek wrzucę na Tekle Vintage brąz który mam przy chronografie zobaczymy jak będzie się prezentował tamten przede wszystkim jest bardzo wygodny.

szkoda że Lorus ma tak mało automatów, ale kto wie czy nie skusze się jeszcze na jeden model z tych nowszych wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Ważne ze tobie sie podoba, przeciez o to chodzi, prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.