Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Pavlitto84

KLUB SYMPATYKÓW MARKI LORUS

Rekomendowane odpowiedzi

dziś w centrum handlowym wszedłem do sklepu, nowe modele wyglądają niesamowicie, jakby nie szybki pocisk od kobiety na co mi kolejny zegarek nie wiem jakby to się skończyło :-)

dwa bardzo wpadły mi w oko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek z Wrocławia - Twój Lorus naprawdę świetny - :)

 

Dzięki ;) zafundowałem mu parciaka, żeby go zmilitaryzować jeszcze bardziej ;) Subtarczki chronografu i sekundnika są całe luminowane, ale krótko świecą

 

post-30539-0-78180300-1487533557_thumb.jpg

post-30539-0-49287500-1487533598_thumb.jpg

post-30539-0-83488500-1487533627_thumb.jpg

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś posiada zdjęcia modeli Lorusa z pierwszych lat ich działalności za zdjęcia z roku 1982 będę bardzo wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś posiada zdjęcia modeli Lorusa z pierwszych lat ich działalności za zdjęcia z roku 1982 będę bardzo wdzięczny 

 

https://www.google.pl/search?q=vintage+lorus+1982&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj8q8DnycHSAhXCFSwKHa7BD0cQ_AUICCgB&biw=1164&bih=602#tbm=isch&q=vintage+lorus+&*&imgrc=Ts3jkz0gJbC0zM:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zastanawiam się na tym jest do wzięcia za parę złoty fajny pasek, nowe szkiełko i od czasu do czasu można założyć taki można powiedzieć prawie Vintage ;-)

tylko ma 36 mm i to mnie martwi

nlsdjb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widziałem, że kilka osób posiada w swojej kolekcji zegarek Lorus RH941GX9 (Pepsi). Czy zakładał ktoś pasek nato i mógłby zapodać jakieś zdjęcia? W opisie zegarka znalazłem informację, że pasek ma szerokość 22 mm pytanie czy 20 mm będzie pasować? Chodzi mi o taki pasek: HTB1EP_TOVXXXXaCXVXXq6xXFXXXp.jpg?size=4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania

1. mechanizm automatyczny który jest w Lorusach stosowany jest w Seiko 5???? czy jeszcze w jakiś innych modelach Seiko????

2. ktoś miał ten limitowany zegarek The Blades jakieś wrażenia ???? pytam z ciekawości bo znalazłem na allegro nówkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie i rabat wynegocjowałem przyzwoity.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie i rabat wynegocjowałem przyzwoity.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Funkcjonalność tachometry a zawłaszcza podziałki w okolicach 200-400 km/h jest dyskusyjna, natomiast wykorzystanie jej jako argument w negocjacji ceny to dobry plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś ja również mogę pisać w tym wątku  ^_^

 

post-90102-0-58940900-1493058992_thumb.jpg

 

 

Skromnie, ale mi się podoba. Na razie jestem na etapie oswajania się z zegarkiem i przekonywania samego siebie, że... na mój nadgarstek wcale nie jest za duży  ;)

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno nie nosilem swojego pierwszego Lorusa. Dzisiaj wrzuciłem go na pasek nato i podoba mi sie :-)6c8c54ebc384ba6d1b247dfbbe528df8.jpg

 

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś ja również mogę pisać w tym wątku  ^_^

 

attachicon.giflorus_1.jpg

 

 

Skromnie, ale mi się podoba. Na razie jestem na etapie oswajania się z zegarkiem i przekonywania samego siebie, że... na mój nadgarstek wcale nie jest za duży  ;)

 

WOW... tego modelu nie widziałem jeszcze...fajny nuras :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW... tego modelu nie widziałem jeszcze...fajny nuras :-)

 

Moim zdaniem rzeczywiście ładny, ale do prawdziwych nurków to mu trochę brakuje ;)  Dokładnie to ten model: RH939GX9 ( http://www.loruswatches.com/sports/RH939GX9 ).


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania

1. mechanizm automatyczny który jest w Lorusach stosowany jest w Seiko 5???? czy jeszcze w jakiś innych modelach Seiko????

2. ktoś miał ten limitowany zegarek The Blades jakieś wrażenia ???? pytam z ciekawości bo znalazłem na allegro nówkę 

 

Wydaje mi się, że Lorusy posiadają dedykowane im mechanizmy, produkcji seiko, ale z innymi oznaczeniami, niż te montowane w zegarkach seiko. W wielu małych 5-tkach jest mechanizm 7s26, w jednym z modeli mechanicznych lorusa, montowany jest klon tego mechanizmu, wg informacji zawartych w tej recenzji: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/86594-lorus-rl427ax9g/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w nowym ubranku :-)

 

post-90102-0-09867900-1494603447_thumb.jpg


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.