Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
albiNOS 01

Broń palna, strzelanie i nie tylko.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku pomysłem Komisji Europejskiej mającymi na celu ograniczenie dostępu do broni:

 

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-6110_en.htm

 

proszę o podpisywanie petycji:

 

https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership?recruiter=430184766&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_facebook_responsive&utm_term=des-md-share_petition-custom_msg&fb_ref=Default

 

Sprawa jest poważna - chcą zezłomować wszystkie AK, vz58, AR-y i inne karabiny samopowtarzalne przypominające broń wojskową znajdujące się w rękach prywatnych. Można założyć, że jeżeli ten pomysł przejdzie to kolejnym krokiem będzie zezłomowanie wszystkiego co znajduje się w rękach prywatnych.

Edytowane przez Misio2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petycja podpisana :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filozofowie z Brukseli myślą pewnie że terroryści będą się starać o pozwolenie na zakup.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filozofowie z Brukseli myślą pewnie że terroryści będą się starać o pozwolenie na zakup.

Taa...

Na pewno wszystkie bronie używane przez terrorystów są rejestrowane,a każdy terrorysta ma paszport przy sobie...

Coraz bardziej upewniam się, że dostęp do broni powinien być ogólnodostępny, oczywiście rejestrowany, po badaniach itd ale społeczeństwo musi mieć szansę bronić się, bez znaczenia kto jest wrogiem w danym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o podpisanie - rozbrajanie praworządnych obywateli w sytuacji kiedy terroryzm jest u bram to ZBRODNIA !

Podpisane


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisane

 

 

Podpisane

 

 

Apeluję o podpisanie - rozbrajanie praworządnych obywateli w sytuacji kiedy terroryzm jest u bram to ZBRODNIA !

 

uhm... :)

po ptakach

 

http://vadimpacajev.com/ke-klepnela-nowa-dyrektywe-o-broni-pozwolenie-na-5-lat-i-zakaz-broni-samopowtarzalnej-przypominajacej-automatyczna/

 

http://vadimpacajev.com/terrorysci-maja-nielegalna-bron-nalezy-wiec-zakazac-legalnej/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co? Odkupią ode mnie czy mi zabiorą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisane

Powinni jeszcze zabronić posiadania noży,widelców,wideł, siekier(szczególnie Fiskarsa bo dobre),motyk,nożyc krawieckich.Przecież za pomocą takich narzędzi mogę w ciągu kilku minut zaszlachtować,zarąbać,zakłuć kilkanaście osób np. na pielgrzymce.Co te unijne pierdzistołki jeszcze wymyślą????

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Fajny i ciekawy temat. Gratuluję Kolegom pasji i ciekawej broni.

 

Ja mam tylko myśliwską - Blaser R8 kal.30-06 z lunetą Svarowski 2,5-15x56, dubeltówkę Miroku, kniejówkę Super Brno z wymiennymi lufami i AK-47 (przerobionego na broń myśliwską). Na strzelnicy spędzam bardzo dużo czasu, lubię konkurencje myśliwskie, pewnie niedługo przyjdzie czas na zawody. Strzelnicę myśliwską mam do dyspozycji praktycznie zawsze, więc kiedy mam tylko trochę wolnego czasu to jadę ćwiczyć. Strzelnica i konkurencje z bronią śrutową szybko pokazują kto potrafi strzelać. Jak będziecie mieć okazję to polecam.

 

Jeżeli chodzi o broń sportową to pierwsze moje zakupy niestety dopiero od maja przyszłego roku jak tylko będę mieć komplet uprawnień, papierów i promes. Strzelam z broni krótkiej, głównie z Glocka, CZ, poza tym oczywiście KBKS. Z ciekawych broni dzięki uprzejmości jednego z kolegów incydentalnie strzelam z Mausera i Carskiego Mosina.

Miałem szczęście trafić na bardzo dobrych instruktorów, którzy uczyli mnie strzelać. Pierwszym moim instruktorem był Członek Kadry, bardzo dużo mu zawdzięczam.

 

Pzdr

pkc

Edytowane przez pkc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proszę rozpowszechniać.

Niejaki Max Kolonko liczy, że uda mu się zebrać podpisy, prawie 50 tys. już jest:

Zwracamy się do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, o przeprowadzenie ogolnonarodowego referendum konstytucyjnego w sprawie wprowadzenie prawa do powszechnego posiadania broni
 

 

https://secure.avaaz.org/en/petition/Do_Prezydenta_Rzeczypospolitej_Polskiej_Andrzeja_Dudy_Referendum_w_sprawie_prawa_do_powszechnego_posiadania_broni/?eJhoVjb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie powinni posiadać broni... Niestety nie dorośliśmy do tego...

Osobiście jestem za ale uważam jak wyżej...

 

 

iOS

Edytowane przez login

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrzanisz kolego.

Na jakiej podstawie wykluła Ci się taka opinia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polacy nie powinni posiadać broni... Niestety nie dorośliśmy do tego...

Osobiście jestem za ale uważam jak wyżej...

 

 

iOS

Typowy trolling. Kontrowersyjna (w kontekście dyskusji) opinia bez poparcia żadnymi argumentami. Proponuję zignorować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy trolling. Kontrowersyjna (w kontekście dyskusji) opinia bez poparcia żadnymi argumentami. Proponuję zignorować.

Może w twoim wydaniu. Moje argumenty są jasne. Za dużo idiotów jest w Polsce by posiadać broń. Na 100% wzrosła by przestępczość z użyciem tejże broni.

Mi nie jest to potrzebne ponieważ posiadam pozwolenie oraz broń ale jak patrzę na moich sąsiadów to dalej twierdzę że badania muszą być obowiązkowe a broń nie dla każdego. Co innego się tyczy samego ubiegania się o pozwolenie. Procedura jest zła i powinno się ją uprościć. Sprzedaży broni na dowód jak w USA mowię nie!

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież badania są obowiązkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili tak i chciałbym aby tak zostało...

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W związku pomysłem Komisji Europejskiej mającymi na celu ograniczenie dostępu do broni:

 

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-15-6110_en.htm

 

proszę o podpisywanie petycji:

 

https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership?recruiter=430184766&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_facebook_responsive&utm_term=des-md-share_petition-custom_msg&fb_ref=Default

 

Sprawa jest poważna - chcą zezłomować wszystkie AK, vz58, AR-y i inne karabiny samopowtarzalne przypominające broń wojskową znajdujące się w rękach prywatnych. Można założyć, że jeżeli ten pomysł przejdzie to kolejnym krokiem będzie zezłomowanie wszystkiego co znajduje się w rękach prywatnych.

Dobry pomysl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego tematu broni dzisiaj znalazłem wyjątkowe ogłoszenie. Może ktoś ma wolne środki i chcice na wyjątkowy model VISa z 36 roku do swojej kolekcji.

 

http://optykamysliwska.pl/wyszukiwanie.html?query=6%2C0%2C0%2C%2C%2C%2C%2C%2522PISTOLET%2BVIS%2BWZ.35%2BZ%2BKABUR%25A1%2522

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"imigranci" i terroryści w Polsce?

Przecież oni od razu uciekną do Niemiec albo przeprawią się do Szwecji.

Nasi uciekają bo w Polsce przeżyć ciężko, to co dopiero oni.

 

Powszechny dostęp do broni w Polsce? Oj, działoby się działo.

Jak myślicie dlaczego w Anglii zabronione jest noszenie noża?

Bo ich mentalność jest podobna do naszej.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

"imigranci" i terroryści w Polsce?

Przecież oni od razu uciekną do Niemiec albo przeprawią się do Szwecji.

Nasi uciekają bo w Polsce przeżyć ciężko, to co dopiero oni.

Tylko Ci którzy zostaną przydzieleni do naszego kraju według postanowień UE(jeśli do tego dojdzie, bo po ostatnich wydarzeniach we Francji dużo może się zmienić) i opuszczą nasz kraj, a następnie zgłoszą się po zasiłek w innym kraju(zapewne bogatszym) zostaną deportowani do naszego kraju lub będą mogli zostać w tym kraju, lecz będziemy musieli płacić za ich utrzymanie. Wtedy środki przyznane na te osoby przez UE zostają zamrożone i opłata idzie z naszego budżetu. Tutaj jest haczyk...

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - proszę rozpowszechniać.

Niejaki Max Kolonko liczy, że uda mu się zebrać podpisy, prawie 50 tys. już jest:

Zwracamy się do Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Andrzeja Dudy, o przeprowadzenie ogolnonarodowego referendum konstytucyjnego w sprawie wprowadzenie prawa do powszechnego posiadania broni

 

 

https://secure.avaaz.org/en/petition/Do_Prezydenta_Rzeczypospolitej_Polskiej_Andrzeja_Dudy_Referendum_w_sprawie_prawa_do_powszechnego_posiadania_broni/?eJhoVjb

Logicznie rzecz biorąc niejaki Max Kolonko jako rezydent NYC powinien kierować petycje do burmistrza De Blasio ,ewentualnie gubernatora Cuomo a nie do Prezydenta Dudy.,W Nowym Jorku jest co najmniej dziesięć razy trudniej uzyskać "gun permit" niż w Polsce .,Max Kolonko podpuszcza was na zbieranie podpisów ,a sam nie posiada pozwolenia na posiadanie broni .Tu jest lista mieszkańców NY posiadających takie pozwolenie ,Pan Mariusz Kolonko jeżeli by miał takie uprawnienia  powinien być na stronie nr. 22 http://gawker.com/5974190/here-is-a-list-of-all-the-assholes-who-own-guns-in-new-york-city?sidebar_promotions_icons=testingoff&utm_expid=66866090-67.e9PWeE2DSnKObFD7vNEoqg.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logicznie rzecz biorąc niejaki Max Kolonko jako rezydent NYC powinien kierować petycje do burmistrza De Blasio ,ewentualnie gubernatora Cuomo a nie do Prezydenta Dudy.,W Nowym Jorku jest co najmniej dziesięć razy trudniej uzyskać "gun permit" niż w Polsce .,Max Kolonko podpuszcza was na zbieranie podpisów ,a sam nie posiada pozwolenia na posiadanie broni .Tu jest lista mieszkańców NY posiadających takie pozwolenie ,Pan Mariusz Kolonko jeżeli by miał takie uprawnienia  powinien być na stronie nr. 22 http://gawker.com/5974190/here-is-a-list-of-all-the-assholes-who-own-guns-in-new-york-city?sidebar_promotions_icons=testingoff&utm_expid=66866090-67.e9PWeE2DSnKObFD7vNEoqg.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F

 

Czyli lobbyści dobrze działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz chlastawa
      Szanowni Państwo,
      Uprzejmie proszę o przesyłanie na adres mojego poselskiego biura:
      [email protected]
      petycji oraz stanowisk.
      W szczególności zależy mi na podpisanych i zeskanowanych pismach klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych. Liczę także na podpisane stanowiska związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, miłośników asg itp.
      Materiały te przedstawię Ministrowi Sportu i Turystyki Witoldowi Bańce, a następnie wspólnie przedstawimy Państwa stanowisko Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi.
      Rzeczywiście mam przekonanie, że zmiany w tej dyrektywie są niepotrzebne i niekorzystne. W żaden sposób nie przyczynią się one
      do podniesienia naszego bezpieczeństwa. A wręcz przeciwnie! Oprócz tego dyrektywa godzi w sporty strzeleckie, które tak dynamicznie rozwijają się w ostatnim czasie.
      Proszę jednak wysyłać tylko maile z oficjalnymi stanowiskami w formie zeskanowanych i podpisanych uprzednio dokumentów.
      Serdecznie pozdrawiam,
      Jarosław Stawiarski,
      poseł na Sejm RP
      sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.