Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
albiNOS 01

Broń palna, strzelanie i nie tylko.

Rekomendowane odpowiedzi

Kasze sypie ta biała buteleczka po wodzie utlenionionej to moja kaszkownica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasza jest dobra. Widziałem idiotów, co nie zasmarowywali komór i były " fajne " efekty strzału z całego bębna  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze efekty przeskakiwani iskry z komory do komory to dla mnie trochę taka "miejska legenda" ale lepiej dmuchać na zimne. 

Chodzi mi po głowie Cattelman 5,5"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem efekt, że rewolwer wypalił z całego bębna . Gość chyba nie dał ani przybitki ani nie zasmarował.

 

Za mną cały czas łazi remington army... Ale nie mam warunków na CP... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem efekt, że rewolwer wypalił z całego bębna . Gość chyba nie dał ani przybitki ani nie zasmarował.

 

Za mną cały czas łazi remington army... Ale nie mam warunków na CP...

 

Co do omawianego odpału, co się stało z bronią i strzelcem ?

Ja to tylko widziałem serię zdjęć po strzelaniu z armaty z czołgu T-34 /85. Ładowniczy młotkiem dobijał nabój do armaty (ślady uderzeń na dnie łuski) aż w końcu trafił centralnie :(

Pocisk nie wybuchł, ale energia ładunku miotającego poszła do wnętrza wozu.

 

A wracając do głównego wątku, o jakich warunkach piszesz do CP ? Sejf do przechowywania ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do omawianego odpału, co się stało z bronią i strzelcem ?

Ja to tylko widziałem serię zdjęć po strzelaniu z armaty z czołgu T-34 /85. Ładowniczy młotkiem dobijał nabój do armaty (ślady uderzeń na dnie łuski) aż w końcu trafił centralnie :(

Pocisk nie wybuchł, ale energia ładunku miotającego poszła do wnętrza wozu.

 

A wracając do głównego wątku, o jakich warunkach piszesz do CP ? Sejf do przechowywania ?

Strzelec cały, oprócz ciężkiego przerażenia. Poprawnie trzymał rewolwer.  Rewolwer uszkodzony. 

Zachował chociaż jedną zasadę bezpieczeństwa w postaci jednej pustej komory. Strzelał z colta z otwartą ramą. Nie wiem jaki dokładnie.

 

Do tego nie trzeba sejfu. Może na ścianie wisieć .  Tarnowska strzelnica nie chce cp.. :(   Chyba, że coś się zmieniło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko parę "drobiazgów" jak optyka i montaż :D i można świat  doganiać :)

 

47569202635c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend zrobiłem sobie taki glejcik na ZKS teraz będzie można w tygodniu postrzelać. Swoja droga ciekawy pomysł na $$$ raz że zgarnia się kasę na szkolenie (bez niego nie postrzelasz) dwa zdobywa się przyszłych klientów (ja się zrobiło glej to i będzie się przyjeżdżało strzelać). Jedyna nowością dla mnie na szkoleniu to było strzelanie z karabinu skałkowego, dość ciekawe doświadczenie.

 

IMG_20180422_210942.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, patent i licencja jest.

Starty w zawodach są. Psychiatra mnie przebada więce pikuś.

Po szafe jadę w czwartek.

 

Co na pierwszą klamke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co na pierwszą klamke?

Jaki budżet ?

I do czego Ci ona będzie potrzebna ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hk sfp9. Najlepszy bezkurkowy plasticzak. Wg mnie bo może w boju, błocie i piachu inny będzie lepszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hk sfp9. Najlepszy bezkurkowy plasticzak. Wg mnie bo może w boju, błocie i piachu inny będzie lepszy ;)

Dla mnie to taki korkowiec. B)

A może Sig - Sauer P226 ?

Tańsza opcja to TT wz.33. Kamizelki jej niestraszne  :o 

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z tego korkowca strzela się doskonale. Lepiej niż z bezpośrednich konkurentów. Jak zrośnięty z dłonią. Tylko P99 tak dobrze mi się "trzymie" ;) Pewnie, że to nie tarczowiec ale uniwersalny sprzęt na tyle ile można.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był mój wybór to postawiłbym na CZ P-07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu się nie bawi w strzelanie tarczowe z palenj ? 

Pardini  :wub:

 

pardini.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, patent i licencja jest.

Starty w zawodach są. Psychiatra mnie przebada więce pikuś.

Po szafe jadę w czwartek.

 

Co na pierwszą klamke?

Aleś zapytał.To tak jak byś pytał kolegów- jaką dziewczynę na pierwsze bzykanie :D. Musisz wypróbować.Weź do ręki  kilka różnych pistoletów, poskładaj się, postrzelaj. Jednemu pasuje coś,drugiemu coś innego.SFP jak pisał Adi leży w ręce super, ale mi się z niego strzela średnio.O dziwo lepiej z XDM 3,8 Compact. Z kolei świetny spust ma Smith&Wesson MP 2.0.Kolega ma CZ 75 Shadow jedynkę, też fajnie się z niej pyka. Musisz spróbować kilku sztuk- macanie to podstawa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie.. Ja palną pokazałem ... 

22lr

A ty tu z zabawką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że do pokazanego tarczowca pijesz.. 

Jak nie, to przepraszam :) 

ASG spoko zabawa. Wiatrówki imo lepsze. Ale z asg można zabawę terenową zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że do pokazanego tarczowca pijesz.. 

Jak nie, to przepraszam :)

ASG spoko zabawa. Wiatrówki imo lepsze. Ale z asg można zabawę terenową zrobić 

Nie, absolutnie nie, do niczego nie piję  :)

Ja dopiero chyba będę zaczynał przygodę i oswajał się z tymi tematami.

Wiatrówkę kiedyś miałem i może sobie jakąś znów sprawię ale teraz te zabawki to głównie przez dzieciaki wyszły.

Niepełnoletnie jeszcze to do wiatrówki ich nie dopuszczę ale sama zabawa w te kuleczki i mnie wciągnęła  :P

I teraz za mną chodzi coś bardziej dorosłego  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repliki fajna sprawa. A do wiatrówki dopuść pod twoim nadzorem .

Repliki jak wiatrówki. Drogie. Chociaż idzie coś znaleźć w rozsądnych pieniądzach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na strzelnicy rozdziewiczałem Remingtona, kurcze d*pa wołowa ze mnie a nie strzelec

 

Tarcza 25m -  Po pierwszych 3 bębnach przerażony wynikami poprosiłem strzelca obok mnie który miał bardzo dobre wyniki o to aby przestrzelił moją sztukę. Przestrzeliny X na tarczy to jego, więc bron cena tylko ze mnie d*pa. Ogólnie w tarcze poszło 42 strzały ale 16 przestrzelin brakuje :(

 

IMG_7018.jpg

 

 

Postanowiłem dać sobie fory i ustawiłem tarczę na 15m tu już lepiej tylko 2 strzały poza tarczą. Ogólnie to dużo muszę jeszcze ćwiczyć. Na 25m nie mam zamiaru wracać puki na 15 metrów nie opanuje czarnego pola. 

 

IMG_7017.jpg

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz chlastawa
      Szanowni Państwo,
      Uprzejmie proszę o przesyłanie na adres mojego poselskiego biura:
      [email protected]
      petycji oraz stanowisk.
      W szczególności zależy mi na podpisanych i zeskanowanych pismach klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych. Liczę także na podpisane stanowiska związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, miłośników asg itp.
      Materiały te przedstawię Ministrowi Sportu i Turystyki Witoldowi Bańce, a następnie wspólnie przedstawimy Państwa stanowisko Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi.
      Rzeczywiście mam przekonanie, że zmiany w tej dyrektywie są niepotrzebne i niekorzystne. W żaden sposób nie przyczynią się one
      do podniesienia naszego bezpieczeństwa. A wręcz przeciwnie! Oprócz tego dyrektywa godzi w sporty strzeleckie, które tak dynamicznie rozwijają się w ostatnim czasie.
      Proszę jednak wysyłać tylko maile z oficjalnymi stanowiskami w formie zeskanowanych i podpisanych uprzednio dokumentów.
      Serdecznie pozdrawiam,
      Jarosław Stawiarski,
      poseł na Sejm RP
      sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.