Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
albiNOS 01

Broń palna, strzelanie i nie tylko.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem gdzie znajdziesz na niego odpowiedniech rozmiarów szafę pancerną. Ja nie wiem, ja nie wiem.

Wynajmę hangar S1

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zapraszasz na strzelanie?! ;)

 

A czemu nie? ;) Pogoda jest.

 

 Ja wolę prawdziwy sex... :P

 

Ja bym tam nie łączył tych dwóch spraw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I się dowiedziałem.

Zamiast wiatrówki do 1000 mam se czołg sprawić.... reszta to nie strzelanie :)

 

Mój Sig jest naprawdę dobrze wykonany. Leżąc obok pierwowzoru nie widać różnicy.

Waga bez pełnego magazynka również się zgadza. Odrzut też ok. Po 40 śrutach słabnie ale jest :)

Strzelam i z CO2 i z 9mm i AK.

Moje chłopaki uwielbiają właśnie CO2.

Bo można do puszki, butelki bez napinania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pneumatyk to nie pół środek. A oddzielna dyscyplina

 

Jak dla kogo. Dla mnie był to wyłącznie półśrodek. Strzelałem z dmuchawek bo nie mogłem z palnej. 

Większość moich kumpli strzelających miało tak samo. Wiatrówka była w domy żeby sobie postrzelać. Kiedy przeszli na palną wiatrówki porozdawane lub kurzą się bo nie ma żadnej motywacji by po nie sięgać. 

Ale oczywiście pewnie są pasjonaci jak Ty. Każdy robi to co lubi. Ważne by mieć frajdę. 

 

Tombla, o haubicy pomyśl. Samojezdnej najlepiej ;)

A tak naprawdę to wiadomo. Zaplanować bezpiecznie i pobawić się z dzieciakami to z palną trudno i drogo, a plujka jest wyjściem. Można nawet pod domem. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A czemu nie? ;) Pogoda jest.

 

Nie kuś losu! ;) Marzy mi się postrzelanie z ostrej...

 

Póki co, wiatrówka do celów jest kupiona, dajcie jeszcze jakiś pomysł na real replikę na CO2, taką żeby postrzelać do puszek. Ale taka do kupienia w Polsce a nie z Ameryki ;)

 

Myślałem o Heckler&Koch VP9?! 

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz pełnej mam jedna na co2 właśnie do puszek na działce po piwku. Miałem 3 sztuki Gamo P25, Skifa i Makarowa. Najcenniejszy był Gamo ale najwięcej radochy daje Makarow, jest to produkcja Umarexa ale nie ten najtańszy tylko seria Legend, kopa ma może nie jak 9mm ale większego niż .22lr robi huk i do puszki z 10 m można walić , czego na działce chcieć więcej. Mały niepozorny ale po pierwszym strzale każdy robi łał ale fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Póki co, wiatrówka do celów jest kupiona, dajcie jeszcze jakiś pomysł na real replikę na CO2, taką żeby postrzelać do puszek. Ale taka do kupienia w Polsce a nie z Ameryki ;)

 

Myślałem o Heckler&Koch VP9?! 

 

Datego kupiłem Sig Sauer P320 - jest na śrut - jedna wada po wystrzeleniu magazynka zamek nie zostaje w tylnym położeniu.

Ten H&K jest na BB.

Jak Ci nie przeszkadza to zobacz Colta 1911. Myślałem nad CZ 75 lub Beretta M92.

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Datego kupiłem Sig Sauer P320 - jest na śrut - jedna wada po wystrzeleniu magazynka zamek nie zostaje w tylnym położeniu.

Ten H&K jest na BB.

Jak Ci nie przeszkadza to zobacz Colta 1911. Myślałem nad CZ 75 lub Beretta M92.

Fajny ten Sig!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dość mocno bawiłem w pistolet tarczwy pneumatyczny. Z sukcesami na zawodach w szkole. Mniej karabin tarczowy. Ale też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kuś losu! ;) Marzy mi się postrzelanie z ostrej...

 

Póki co, wiatrówka do celów jest kupiona, dajcie jeszcze jakiś pomysł na real replikę na CO2, taką żeby postrzelać do puszek. Ale taka do kupienia w Polsce a nie z Ameryki ;)

 

Myślałem o Heckler&Koch VP9?! 

 

Odradzam Mausera M 712 .Tanio nie jest ale to można przeboleć (chociaż 200 PLN za magazynek to przegięcie).

Gorzej że wchodzi 18 śrucin.Niby realistycznie ale ciężko się połapać kiedy strzelasz samym gazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Myślałem o Heckler&Koch VP9?! 

HK VP9 to po jankesku nasze rodzime,niemieckie :D  SFP 9. W Ameryce musi być inaczej bo tam wszystko najwyższe, najlepsze, największe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wy się ze mnie śmiejecie a ja już zwariowałem, sam nie wiem czy kupić coś z gwintowaną lufą na śrut diablo czy coś co będzie miało blow back ale będzie na zwykłe kulki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do rekreacji i zabawy to bierz na kulki i z ruchomym zamkiem, najlepiej taki co zostawia po wyczerpaniu kulek zamek w tylnym położeniu. Liczy się radość a to daje zrzut zamka.

Jak chcesz strzelać do tarczy to gwint śrut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz strzelać do tarczy.. I w normalnych pieniądzach to hw 40.

Dalej to gamo compact, dalej to iż 46M ( mam ochotę na to szkaradne diablenie celne sowiecke ustrojstwo). A dalej to już grube sumy.

 

Mim zdaniem jako zapalnego wiatrówkarza, żadna replika nie będzie tak celna jak wyżej wymienione. Chodź sam mam ruskiego makarova na BB. Do puszki fajne. Hw 40 miałem. Żałuję, że sprzedałem.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

HW40 kupiłem, za Twoją namową z resztą! Szukam teraz raczej zabawki do postrzelania z magazynku, niekoniecznie w punkt tarczy.

Chyba zdecyduję się na Berettę M92FS 4,5 mm, nie będzie miała tego blow back, ale to może i lepiej. Nie wiem... bo Beretta M92A też kusi...

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HW40 kupiłem, za Twoją namową z resztą! Szukam teraz raczej zabawki do postrzelania z magazynku, niekoniecznie w punkt tarczy.

Chyba zdecyduję się na Berettę M92FS 4,5 mm, nie będzie miała tego blow back, ale to może i lepiej. Nie wiem... bo Beretta M92A też kusi...

 

Brak Blow = więcej mocnych strzałów.

Blow = wiekszy realizm, frajda.

 

Tu nie ma prostej odpowiedzi.

Chciałoby się mieć oba.

 

https://www.militaria.pl/umarex/wiatrowka_beretta_m92_a1_fullauto_5_8144x_p104952.xml?cat=116

 

Tego kup. Będzie zabawa.

 

A jak Ci się znudzi, napisz podeślę na zamianę mojego Siga na popróbowanie.

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o wiatrówke na bb, do puszek.

To polecam rosyjskiego makarova. Tylko nie ten Umarexa. Tylko ten Baikała.

Ciężkie, metalowe, nie gównolit.

Masywne, dostępne części zamienne.

Brak odrzutu zamka. Ale to dlatego że sam zamek ciężki, i oszczędność gazu.

Rozkłada się jak oryginał.589db54adc9805dfd00f0e7c68150133.jpg8fe2d98677690215d2d5bad597fe7137.jpg9d985e4b93f7bbcfaf42b13baab3810c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Kiedyś rozbierałem, któregoś Umarexa. Bardzo słabe wykonanie.

Weihraucht jest dość porządnie wykonany.

Fajny jest 45 i 75.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75 to taki 40 ino, że metalowy.

45 to masywna sprężyna. Celny. Kopie. Wymaga sporo doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dokładnie.

40 nie podoba mi się ze względu na konstrukcję, ale przyjemnie się go użytkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Glocka 17 Umarex Co2 4,5 BB i ładnie wygląda, "fajnie" strzela (odrzut zamka), ale szybko traci szybko moc w stosunku do wiatrówki bez Blow back. Ogólnie to raczej nie polecam - chyba, że do kręcenia filmów :)

post-100173-0-83865000-1559994345_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość z pewnością zaburzony, bo normalny nie odpaliłby niewinnego człowieka.Być może czuł jakiś afekt do instruktorki, ta go delikatnie spławiła a dla człowieka chorego mogło to okazać się wielką obrazą i nieszczęście. Problem polega na tym ,że strzelectwo zaczyna trafiać pod strzechy, strzelać każdy może ( cytując klasyka- jeden lepiej drugi gorzej) i o ile u posiadaczy pozwolenia na broń są jednak jakieś badania pozwalające wychwycić ludzi zaburzonych o tyle u ludzi, którzy przychodzą na strzelnicę z ulicy nie wykryjesz od razu problemu jeśli nie jest ewidentny. Uważam ,że wstęp na strzelnicę powinien być dla ludzi, którzy mają pozwolenie na broń i przeszli badania psych. Bo to nie jest pierwszy taki przypadek. Tu mamy tragedię, a były też samobójstwa i problem dla właścicieli strzelnic.


Chudy i gruby

 

8ad35a12f457.jpg

 

b0f17dde4323.jpg


I najgrubszy :D

 

dfb564bd904f.jpg

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz chlastawa
      Szanowni Państwo,
      Uprzejmie proszę o przesyłanie na adres mojego poselskiego biura:
      [email protected]
      petycji oraz stanowisk.
      W szczególności zależy mi na podpisanych i zeskanowanych pismach klubów i organizacji strzelectwa sportowego, a także kół, związków i stowarzyszeń łowieckich, myśliwskich, kolekcjonerskich, czarno-prochowych, rekonstrukcyjnych, pro-obronnych. Liczę także na podpisane stanowiska związków strzeleckich, centrali i oddziałów PZSS, organizacji promujących Obronę Terytorialną, miłośników asg itp.
      Materiały te przedstawię Ministrowi Sportu i Turystyki Witoldowi Bańce, a następnie wspólnie przedstawimy Państwa stanowisko Ministrowi Mariuszowi Błaszczakowi.
      Rzeczywiście mam przekonanie, że zmiany w tej dyrektywie są niepotrzebne i niekorzystne. W żaden sposób nie przyczynią się one
      do podniesienia naszego bezpieczeństwa. A wręcz przeciwnie! Oprócz tego dyrektywa godzi w sporty strzeleckie, które tak dynamicznie rozwijają się w ostatnim czasie.
      Proszę jednak wysyłać tylko maile z oficjalnymi stanowiskami w formie zeskanowanych i podpisanych uprzednio dokumentów.
      Serdecznie pozdrawiam,
      Jarosław Stawiarski,
      poseł na Sejm RP
      sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.