Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojregg

Zakup zegarka w Dubaju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów, 

 

Właśnie się dowiedziałem, że mój brat za dwa tygodnie wylatuje na kilka dni do Dubaju, 

 

Jestem na etapie zakupu Rolexa GMT Master II lub Submariner w stalowych wersjach. Czy ktoś z Was miał okazję dokonać zakupu w Dubaju, na co zwrócić uwagę? Czy jest gdzieś szansa zobaczyć na jakie ceny można liczyć? 

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam to olbrzymie centrum handlowe z wyciągiem narciarskim :) jak byłem kilka lat temu , to wybór zegarków był lepszy niż w Genewie i Zurychu razem wziętych

 

 

Wszystko w jednym miejscu , cała częśc centrum poświęcona zegarkom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie temat cen w Dubaju również interesuje, mam ochotę się wybrać na tydzień na małe zakupy ;) mile widziane informacje dot. cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

wlasnie co z cenami... ile taniej jesli wogole taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można się potargować- ceny były atrakcyjne z tego co pamiętam - rok 2007. Duży wybór zegarków - oprócz wspomnianego przez Darka Mall-a pamiętam jakiegoś molocha w pobliżu centrum wystawowego.


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa lata temu i szału nie było. Wprawdzie się nie targowałem, ale ceny wyjściowe były na poziomie tych z Kruka.

Znajomy kupował rok temu tam jakieś IWC i wyszło 20% taniej niż w Aparcie, czyli też średnio.

Myślę, że Suba powinieneś dostać za ok. 28 tys. dirhamów., ale pamiętaj o ew. cle i Vat

Moim zdaniem nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje  za  pamiec   ,  ale  na  sportowe  jest  czekanie do  3 m.

i  znowu nadchodza  swieta  B) 

a  to  robi wielki  wplyw na  termin  dostawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Stanisława, korzystałem, czasem warto poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we Wloszech nie spotkalem sie nigdy zeby u AD brakowalo jakiegokolwiek modelu.

W Polsce to i owszem, Suba z data nie ma nigdy jak jestem w Katowicach.

Kierownik mowi ze zamawiaja zawsze 5szt a dostaja 2 na ktore oczywiscie sa juz zapisani klienci. Niedlugo w Polsce bedzie tak z Subem jak z Daytona ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

w niemczech jak ide czasami poogladac do vempe to raczej tez niemaja problemu z dostepnoscia roznych modeli...

oczoplasu mozna dostac :)

a ceny niemam do czego porownac...

ale jak bym wygral w totka to bym polowe sklepu wykupil...

dobrze ze za marzenia nie karaja bo bym dostal dozywocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze komuś przydadzą się te informację - z dostępnością nie ma najmniejszego problemu, wszystkie modele Rolexa na miejscu. Ceny porównywalne z tym co można znaleźć w Polsce - za suba z datą 29 000 PLN, no date 25 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, żeby nie zakładać nowego. Jadę zaraz do Dubaju i chciałbym się zapytać czy jest na miejscu jakiś bazar ze starymi zegarkami? Jeśli ktoś się orientuje, proszę o informację, z ciekawości zajrzę do takiego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.