Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

starhidiamu

sklep z podróbami

Rekomendowane odpowiedzi

nie no jasne, ale ubrania widać, perfumy czuć itd 

nosze full size PO i jakoś nie zauważyłem żeby ktoś zwracał na niego uwagę 

a jak juz ktoś się zainteresował ( raz)  to był w temacie  

a taki co jest w temacie co zrobi jak zobaczy wstające oczko z bezla takiej omegi .

 

Więc po co ktoś wywala te kasę? Ponosi taki zegarek w koszuli z podwiniętymi mankietami, nikt się nie zainteresuje co dalej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do motorówki to tez mam kolegę który ma nówkę i to jacht  ale za dotacje kupił a zegarek kto Ci dotuje .

Może ten twój znajomy to nie bogacz tylko pozer . a brat  do szkoły pilotów poszedł bo top gana zobaczył. 

 To cyniczne ale własnie w takim tonie prowadził bym rozmowę z kimś kto nosi podróbę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE po co się stressować. Przynajmniej w jednym miejscu i od razu widać że shit. Lepsze to niż naciąganie nieświadomych na allegro z wciskaniem im że podróba to orginał. A jak ktoś kupuje z tych stron to przynajmniej wie  co kupuje. Zresztą jak by tej strony nie było to pewnie łatwo te cudaki z chin zamówić i pewnie jeszcze marża pośrednika odejdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Turcji tego na tony. Cena na dzień dobry 600zł. "Jakość" obleśna. Tam walka z taką ilością niemożliwa, poza tym nic mi o takiej walce nie wiadomo, chyba że producenci jakoś próbują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jest to absolutna nowość i przełom jeśli chodzi o wykonanie replik. Marka "ORIS" po raz pierwszy w replice ! Szkło szafir wraz z antyrefleksem i zapachowym kauczukiem ! To naprawdę trzeba zobaczyć na żywo, a wrażenie sięgnie zenitu.

 

nie wiem kto mu to tlumaczyl ale zalatuje turcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma co się podniecać, że jakiś "sklep" z podróbami jest po polsku, akurat ten od którego temat się zaczyna zlokalizowany jest w Rosji, ale są też takie na Ukrainie, co ,mnie dziwi w Holandii,  są też takie w Polsce.

Tłumaczenie jest maszynowe hurtem na kilkanaście kilkadziesiąt języków, co widac po kwiatkach takich jak przytoczony jak i fragmentach bez tłumaczenia, bo komuś w skrypcie się pochrzaniło.

 

Mnie zawsze zadziwia, że ktoś po pierwsze płaci za takie badziewie tak duże pieniądze (wiem wiem, każdy z was ma sikora za kilkadzisiąt tysięcy więc co to jest dwójka za podróbę), a po drugie że ktoś wysyła te pieniądze gdzieś w świat licząc że w zamian otrzyma zegarek.

A człowieki noszą, mieliśmy nawet ministra przyłapanego z podróba na ręku, którą nawet biegły sadowy wycenił, jeżeli mnie pamięć nie myli na 700 pln...

Co do tego że te za 2 mają jakąś ETA w sobie, a ileż to ta ETA kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jest to absolutna nowość i przełom jeśli chodzi o wykonanie replik. Marka "ORIS" po raz pierwszy w replice ! Szkło szafir wraz z antyrefleksem i zapachowym kauczukiem ! To naprawdę trzeba zobaczyć na żywo, a wrażenie sięgnie zenitu.

 

nie wiem kto mu to tlumaczyl ale zalatuje turcja

A moim zdaniem po prostu anaalfabetyzmem zalatuje :)

Przedzwoniłem do większości ze sklepów, których linki wrzuciłem - są zlokalizowane w PL, odbierają osoby mówiące po PL, wysyłka idzie z PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.