Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Crimson79

Klub Miłośników Zegarków Victorinox

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie, zielona tarcza ciekawa, niech się nosi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest na prawdę pięknie wykonana (jak cały zegarek zresztą), a większość zdjęć w necie bardzo ją "spłaszcza". Trochę żałuję, że zegarek nie ma prostego manualnego naciągu. Stary dobry Unitas byłby myślę lepszym rozwiazaniam niż o wiele mniej trwała 2824. Ale pożyjemy zobaczymybec50431817541ab3dd51bbedcec1f59.jpge96d7c02bb1ee5469c434b37db722430.jpg4a74189728a91f5f244f99e22693dcf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam słabość do Unitasa (mam Victorinoxa AirBoss Mach4 na tym mechanizmie), ale ETA 2824 to też niezły  werk, tani w serwisowaniu i większość zegarmistrzów sobie z nim poradzi. Przy cenie na MD 280$ + opłaty, za ten zegarek to naprawdę dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedłem dokładnie z tego samego założenia. Zwłaszcza, że 280 to już była cena razem z opłatami. Noszę i cieszę się jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zarósł mchem to odświeżę ;)

 

3LJCS7x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Krygo dobrego strzału. Bardzo fajny Viktor. Sama bransoleta w serwisie to koszt ok 400 Pln :)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i te ich bransolety to kawał porządnego żelastwa. Na prawdę solidnie wykonane. Podobnie, jak same zegarki. Zero niedoróbek. Widać, że kontrolę jakości mają tę samą, co przy produkcji scyzoryków. Ale prawdę mówiąc mnie się te zegarki bardziej podobają na paskach.

Edytowane przez Pablocito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na próby paskowe z pewnością przyjdzie pora, ale później bo bardzo wygodnie się nosi na bransolecie ;) Szafir jest płaski.

 

2JAXgLT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. W takim upale z każdej skóry po godzinie robi się szmata. Ale NATO też do nich fajnie pasują. Jak przebiorę swijego "piechura", to wrzucę foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-28668-0-76122200-1528045189.jpg

Jakby ktoś miał i chciał się pobyć takiego lub z tej serii Victorinoxa Infantry to proszę o kontakt.

Edytowane przez gunit82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam powyższego w chrono, tylko kwarc. Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz proszę.

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zamelduję z nowym nabytkiem.

 

post-94542-0-19240900-1533410016_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zamelduję z nowym nabytkiem.

 

attachicon.gifVictorinox.241370.10.jpg

Nikt nas nie wita, ;( to może sami rozruszamy ten temat. Trochę szkoda bo to naprawdę fajne i dizajnersko i jakościowo zegarki.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój mi się bardzo podoba, jak na razie dwa dni na nato, ale założę na powrót bransoletę, bo chcę mieć pogląd jaka jest... generalnie mam lekki zgryz, chyba zacznę zbierać militarne bo nie wiem który mi bardziej pasuje. :P

 

post-94542-0-09266900-1533415161_thumb.jpg   

 

    


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna parka. Ale w tym temacie to wiadomo który ładniejszy.

Po weekendzie dodam zdjęcie mojego oficera.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Bardzo fajny model. Na zdjęciach widać jakie Victorinoxy mają świetne tarcze, za co zresztą bardzo je lubię.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka do bransolety...

 

post-94542-0-87418100-1533464060_thumb.jpg

 

Lubię nato z uwagi na ich różnorodność, ale chyba chwilę tak ponoszę... bransoleta w moim odczuciu bardzo dobrze wykonana, daje poczucie solidności i pewności, maskownice wzorowo spasowane, brak mikroregulacji ale dzięki sprytnym półogniwom udało się dobrać długość perfekcyjnie. Nie tylko scyzoryki robią pierwsza klasa.  :wub:

 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie jak ten pomarańcz wygląda na żywo. Te tarcze pięknie się mienią w świetle. Piękny zegarek.

Dzięki. Tarcza rzeczywiście na żywo wymiata. Nie jest płaska, a wykonana w kilku płaszczyznach, gilosz, detale np. nakładana ramka datownika, świetna luma. Jakość wykonania jak w scyzorykach. Ale co tu pisać. Postaram się zrobić lepsze fotki, tylko trzeba wyciągnąć aparat.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.