Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Crimson79

Klub Miłośników Zegarków Victorinox

Rekomendowane odpowiedzi

jaki rozmiar koperty?

43mm. Koperta bardzo wygodna. Carbon ciężko zarysować. Jakbyś chciał to pisz bo mam na handel

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupuję officera na gumie. Szukam skórzanego paska 20mm w XL czarny albo ciemny brąz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co znaczy "20mm w XL", ale jeśli mowa o Victorinoxie 241370 to nie kupuj paska w ciemno, bez próby założenia na zegarek. Koperta jest tak wyprofilowana, że ledwo tam wchodzi nato, skórzany chyba tylko specjalnie profilowany pod kopertę.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On raczej mówi o zwykłym pasku 20mm w uszach o długości XL ;) Żadne profilowane nie są potrzebne ;)

 

SDYqmSP.jpg

 

Chyba  że sobie wymyśli jakiegoś grubasa...

 

Przypomnieliście mi o nim i znowu bym go przytulił... 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki za wyjaśnienie, nie znałem tego określenia. :) Ucieszyłeś mnie, bo czasem mi chodzi po głowie jakaś skórka do niego i na zapas się martwiłem dostępnością.  :D


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Forum jest sporo kolegów, którzy chętnie zrobią pasek spełniający Twoje oczekiwania. Do mojego INOX-a mam kilka pasków i za każdym razem cieszę się jak bym miał nowy zegarek.

Osobiście uważam, że taki pasek w ciekawy sposób podkreśla indywidualny charakter każdego zegarka.

 

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie ten zegarek i taki pasek byłby idealny. XL to rzeczywiście długość paska np 125/90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On raczej mówi o zwykłym pasku 20mm w uszach o długości XL ;) Żadne profilowane nie są potrzebne ;)

 

 

 

Chyba że sobie wymyśli jakiegoś grubasa...

 

Przypomnieliście mi o nim i znowu bym go przytulił...

ł

 

Pasuje mu ten pasek. Muszę mojego spróbować na skórze. Do tej pory nosze na bransolecie i jestem zadowolony.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jest to takie łatwe, mam mnóstwo zabawy z paskami :)

Teleskopy Quick Release

post-42040-0-00767800-1554675384_thumb.jpgpost-42040-0-72374800-1554674165_thumb.jpgpost-42040-0-15054300-1554661586_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, a ja mam pytanko odnośnie modelu 241193, skąd taka duża przecena w sklepie pod linkiem https://www.czaszegarkow.pl/victorinox-czarny-skora-o45-mm-p-44478.html ? Zupełnie nie znam się na zegarkach i nie chciałbym się naciąć, czy to jest wiarygodne źródło zakupu? A jeśli tak, to co usprawiedliwia przecenę tego rzędu wielkości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jest przeceniony nie o 56% a o 78% :) tylko go nie ma :ph34r:

https://www.certifiedwatchstore.com/victorinox-ambassador-black-dial-stainless-steel-men-s-watch-241193.html

Ciekawe czy jest w czaszegarkow.pl?

No i to by przecenę wyjaśniało (nie usprawiedliwiało). Patrzcie jak u nas tanio!!! Kupujcie tylko tu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ciekawe, a tak ogólnie, to dobry to jest sikor? Warto kupić w tej cenie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dawno go nie nosiłem 

 

20190411-124226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, bardzo ładny Alpnach, na kultowym werku valjoux 7750 :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba już ostatnie dni z moim Vickiem. Niedługo trafi na bazarek, ale jak ktoś coś, to zapraszam na PW po szczegóły.442dbacece539bd20f058705efde6df2.jpg278b9760a0fdf9808800ca9d03e45ade.jpg

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary zegarek ale nowy pasek :)

post-92718-0-67976300-1565005468_thumb.jpg

post-92718-0-12686700-1565005500_thumb.jpg

post-92718-0-66651900-1565005530_thumb.jpg

 

 

pasek hirscha, zdecydowanie ożywił inox'a i co ciekawe jest zdecydowanie wygodniejszy niż oryginalna guma.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z oryginalną gumą. Miała być fajna ale niestety ważniejsza jest wygoda. Ja swojego miałem na NATO oryginalnym i było o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.