Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Spotkanie podstolika poznańskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie...cieplej się zrobiło..moze jakiś ogródek na rynku?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maju już nie dam rady, ale kombinujcie może się dołączę choć na chwilę.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę caaały długi weekend w Poznaniu. Może piwko w rynku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trudno tu w ogóle zebrać kogokolwiek, a w długie weekendy przeważnie się wyjeżdża na łono, albo ma się już czas rozplanowany na inne rodzinne zajęcia, więc tym bardziej...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno w Słupcy otwarto kawiarnię w stylu retro i jest to lokal idealny dla spotkań zegarkomaniaków. Czy znalazło by się kilka osób do spotkania powiedzmy w połowie września? Dokładny termin do ustalenia! Myślę, że gdy znajdzie się pięć osób to warto takie mini spotkanie zorganizować :) Czy są chętni? Jeśli znajdzie się pięć chętnych osób wówczas to ustalimy szczegóły spotkania.

 

1. ladek22

2.

 

Ps. Jeśli nie Słupca to może inne miasta np. Września, Konin, Koło? P.

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już dwie osoby chętne :)  Może uda mi się namówić jedną lub nawet więcej osob spoza forum??

 

1. primabaleron

2. ladek22


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto ma po drodze to:

Jutro o 18.00 w Gołębniku, wejście od Woźnej 9


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wczorajsze spotkanie się udało, przyszło kilka osób i pogadaliście sobie:-))


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słupeckie spotkanie odbędzie się w sobotę 21 września 2013 w kawiarni Retro Art Cafe (tam gdzie była kiedyś Minorka). Początek około 16:30, a zakończenie kiedy "padnie ostatni z odważnych".

 

Zgodził się przyjechać na to spotkanie nasz klubowy kolega Paweł Jankowski, więc będzie można posłuchać opowieści człowieka z pasją!!

 

Jeśli ktoś chce przybyć na to spotkanie to proszę wpisywać się na listę poniżej. W związku z tym, że lokal ma ograniczone możliwości muszę znać choć przybliżoną liczbę osób, które na spotkanie się stawią.

 

Na spotkaniu będzie obecny przedstawiciel lokalnej gazety (Głos Słupcy), a wcześniej ukaże się artykuł zapowiadający nasze spotkanie, więc można się spodziewać również gości z zewnątrz. Zapowiada się ciekawie, więc zapraszam serdecznie!!

 

Wstępny szkic planu spotkania:
16:30 - 17:00 Powitanie wszystkich przybyłych uczestników spotkania.
17:00 - 18:00 Zapoznanie się uczestników oraz pogadanka i wymiana doświadczeń zegarkowych.
18:00 - 19:00 Prezentacja Paweł Jankowski czyli jak się robi zegarki od podstaw.
 ok. 19:00 - Wspólne zdjęcie wszystkich uczestników.
19:15 - ??:?? Pogadanka i wymiana doświadczeń zegarkowych cd.

 

Lista chętnych:

1. primabaleron

2. ladek22

3. Paweł Jankowski

4. sneer

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie sie dopisuje - a spotkanie sie odbyło , zegarki tez były. :) plus wiaderko wojskowych z helu kolegi kiniola

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki były, tyle że ja przyszedłem tylko ze Samurajem na łapie. Dzięki za spotkanie i rozmowę. :)

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było miło, dzięki i do miłego :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe przypomnienie.

 

Słupeckie spotkanie odbędzie się w sobotę 21 września 2013 w kawiarni Retro Art Cafe (tam gdzie była kiedyś Minorka). Początek około 16:30, a zakończenie kiedy "padnie ostatni z odważnych".

 

Zgodził się przyjechać na to spotkanie nasz klubowy kolega Paweł Jankowski, więc będzie można posłuchać opowieści człowieka z pasją!!

 

Jeśli ktoś chce przybyć na to spotkanie to proszę wpisywać się na listę poniżej. W związku z tym, że lokal ma ograniczone możliwości muszę znać choć przybliżoną liczbę osób, które na spotkanie się stawią.

 

Na spotkaniu będzie obecny przedstawiciel lokalnej gazety (Głos Słupcy), a wcześniej ukaże się artykuł zapowiadający nasze spotkanie, więc można się spodziewać również gości z zewnątrz. Zapowiada się ciekawie, więc zapraszam serdecznie!!

 

Wstępny szkic planu spotkania:
16:30 - 17:00 Powitanie wszystkich przybyłych uczestników spotkania.
17:00 - 18:00 Zapoznanie się uczestników oraz pogadanka i wymiana doświadczeń zegarkowych.
18:00 - 19:00 Prezentacja Paweł Jankowski czyli jak się robi zegarki od podstaw.
ok. 19:00 - Wspólne zdjęcie wszystkich uczestników.
19:15 - ??:?? Pogadanka i wymiana doświadczeń zegarkowych cd.

 

Lista chętnych:

1. primabaleron

2. ladek22

3. Paweł Jankowski

4. sneer


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne okoliczności sprawiły, że spotkanie odbędzie się tydzień później czyli 28 września. Tekst informujący o spotkaniu już w piątek w Głosie Słupcy! Mam nadzieję, że redaktorzy wniosą poprawkę jaką zgłosiłem:-)

 

Lista chętnych:

1. primabaleron

2. ladek22

3. Paweł Jankowski

4. sneer


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do spotkania w Słupcy pozostał tydzień! Czekamy na dalsze zgłoszenia!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś chętny na stolik nasz  regionalny? 

Przybędzie delegacja z nad morza... Klaudiusz będzie gościł :) 

Piątek, godziny wieczorne... punkt ten sam co zawsze Republika róż ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koło której? pewnie wpadnę, rezerwujesz stolik?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że koło 20, natomiast odpadła RR bo nie  ma miejsc :), Będę szukał  czegoś  innego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać gdzie - dojadę


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.