Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Spotkanie podstolika poznańskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem chętny może przyszły piątek ?..patrzę z zazdroscią jak Wrocław potrafi się organizować a Poznań cisza.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co certolić. Dzisiaj czy jutro szybki wypad na piwko czy kawkę? Jak się będziemy umawiać przez tydzień to się skończy jak zwykle. Wyskoczmy gdzieś na godzinkę i tyle.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ok - kto więcej?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro? Tylko niech ktos miejsce i godzine zaproponuje to dojadę


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam po spotkaniu - pochlaliście ?  :D  :lol:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak powiem: spotkania podstolika poznańskiego przejdą do legendy. Kłopot w tym, że w legendzie powinno tkwić ziarno prawdy. :ph34r:

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety starzy organizatorzy spotkań się wykruszyli, ja natomiast nie mam na to czasu. A wystarczy sprawdzić warunki i zarezerwować stolik (żeby nie było niespodzianek) w jakimś lokalu, po uprzednim napisaniu tutaj o chęci zorganizowania spotkania i sprawdzeniu ewentualnych chętnych. Potem podajemy tu w wątku konkretne miejsce i czas spotkania, wprawdzie takiej frekwencji jak kiedyś to się już pewnie nie uzyska, ale kilku "miłośników" pewnie da się zebrać, tylko to musi zorganizować ktoś.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam ...może spotkanie w sobotę stary rynek, jakiś lokal czy ogródki? Chętnych proszę o wpisy może uda się wreszcie coś zorganizować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę podjąć się organizacji tylko chętnych brak achh ten Poznań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę podjąć się organizacji tylko chętnych brak achh ten Poznań ;)

Coś na szybko jutro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro odpada przynajmniej dla mnie - wypadło coś pilnego, ale jeżeli ktoś chętny na niedziele to mogę podjąć sie organizacji na szybko knajpka czy ogródek gdyby pogoda dopisała na starym godziny pewnie popołudniowe 14-16 ...wpisywać Panowie kto chętny może coś z tego wyjdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może spotkanko piątek-sobota po południu stary rynek pijalnia na świętosławskiej(na uboczu w miarę cicho i klimatycznie) lub inne miejsce do ustalenia..

kto chętny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ewentualnie jutro chętnie, będę miał czas od 17 do około 20. Gdyby coś się kroiło, proszę o pw.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybka piłka dziś 19 na starym pijalnia na Swiętoslawskiej na uboczu kto chętny wpisywać się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i problem u mnie bo okazało się, że moja dziewczyna umówiła na godz. 19 wizytę wykonawcy garażu. Więc o 18 będę musiał oddalić się na wieś. Pracę kończę po 16... Przepraszam za zamieszanie. Dla mnie zdecydowanie najłatwiej byłoby zauczestniczyć od pn-czw, popołudniami. Jeszcze raz przepraszam za danie ciała... 


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujemy w piątek o 18 -21/22 spotkanie z kolegą na szybko :) (stary browar lub jak pogoda dopisze ubocze starego rynku ) kto ma ochotę zapraszam wpisywać się... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyje ktos w tym Poznaniu?


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w dzisiejszych czasach trudno wygospodarowac chwile na spotkanie inne niz wirtualne, niestety...


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komus sie uda zorganizować (jak pisałem powyżej) to się na spotkaniu pojawię, sam nie mam czasu na organizację.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.