Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weiss961

Tissot PRC 200 na Allegro - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znalazłem na allegro oferte, gdzie mozna kupić rzekomo Tissot`a prc200 za 600 zł, co wydaje mi sie podejrzane. Czy znacie tego sprzedawcę, lub macie jakieś rady dla mnie co mam robić, bo zależy mi na tym modelu. Link poniżej:

 

http://allegro.pl/zegarek-meski-tissot-prc200-t17-1-586-52-i4679554630.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

To jeden z najczęściej podrabianych ostatnio Tissotów.

P.S. I to jest jedna z tych podróbek - widać choćby po totalizatorach, napisach i nalepce (o otoczce w postaci sprzedającego, ceny itp nie wspominając).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Was zacznę myśleć, że mój Tissot jest podróbką :D:lol:


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Cały czas pamiętam jak jakiś czas temu też ktoś się pytał o ten model - ideał, wszyscy chyba mówili, że oryginał, ale po wizycie w serwisie SGP na wymianę baterii okazało się, że to podróbka. Niestety z tym modelem jest spory problem jeżeli nie mamy sprawdzonego źródła i każde najmniejsze "ale" należy traktować znacznie poważniej niż zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kupił sobie kiedyś takiego za chyba 700 i poszedł do zegarmistrza, który się zna i powiedział, że oryginał... Może to ten 'poziom' podróbki, że ETA tam siedzi...


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.