Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Polacy! Wy przeklęci barbarzyńcy !!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TigerBear

Dom z bali piękna sprawa IMO.

Lubię styl rustykalny, drewno i antyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie w stylu rustykalnym żyję i mam już tych całych antyków dosyć, Ci powiem  ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w rustykalnym ale nowoczesne też lubię. Aby miękkie kształty i ciepłe kolory byli.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Może to i kwestia opatrzenia. Mnie mimo, jakby nie patrzył, słusznego wieku dalej fascynuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 O, a oto przykład stylistyki polskiej... okolice Gryfowa Śl... Czy coś Wam tu nie pasuje?

 

post-27317-0-14335700-1528143429_thumb.jpg

 

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat ktoś krzywo trzymał i dlatego...

post-6402-0-22915700-1528145013_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie...trzymał odpowiednio i tylko cały podskakiwał ze śmiechu... :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitel jońsko-koryncki, do góry girami? Tego jeszcze nie grali :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Deska na folii po lewej stronie jest krótsza. Kolumny do rozwałka dla Samsona stojącego na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domki z bali nie są złe pod warunkiem, że są budowane w Zakopanem itd, ale pod Lwówkiem ? Także to widziałem....ostatnie podrygi takich magików, niedługo już takie domki pośrodku niczego nie będą powstawały ( nowe regulacje ) Wygląda mi to niestety na jakiś restaurant z hotelikiem albo inny dom weselno-pogrzebowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się zatrzymałem w Zakopiańskiej knajpie w okolicach... Bydgoszczy.

 

 

Jaki ten świat mały.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wylocie na Gdańsk?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, bo ten kapitel koryncki, ma specjalne i głęboko przemyślane zastosowanie... O te wystające dynksa można świetnie otrzeć gumofilca, żeby oczyścić go z błota i goowna zalegającego na polu... ;) Tak wielka sztuka, znajduje sens w życiu i do czegoś się przydaje  :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo tam też zahaczyć kapsel by otworzyć piwo, może też zrobić sobie takie??...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzenie. Idąc za przykładem opinii z pewnego znamienitego tematu, d*pa Was boli, bo nie macie i zazdrościcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te kolumny spełniają jakąś rolę konstrukcyjną i nie są wyłącznie ozdobą, to ustawienie ich odwrotnie jest moim zdaniem bez sensu, bo rzeżba zwieńczająca kolumnę usytuowana na górze byłaby częściowo zakryta podbitką.  

Może to jest wycinek całości i fundamenty wystające ponad ziemię też będą bogato przyozdobione i całość będzie stanowiła jakąś myśl artystyczną.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Przy wylocie na Gdańsk?

Na wylocie na Gdańsk jest "Amerykański" ;)

 

post-69581-0-36708800-1528476457_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, ale miałem wrażenie, że widzę ufo...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten temat. UFO w innym się omawia.

 

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę kilka kamyczków do ogródka:

1. Miała chyba wyjść baszta - wyszedł, zdaje się ośmiokąt (niestety nie foremny)

post-87540-0-36770100-1528480172_thumb.jpg

 

2. Pamiętacie "Tygrysy Europy" - ktoś się mocno zainspirował i ze zwykłego budynku z lat 80/90 powstało takie cudo:

post-87540-0-09051400-1528480250_thumb.jpg

 

3. Na koniec posiadłość Blake i Cristal w intensywnych kolorach...pasuje w sam raz do wiejskich klimatów:

post-87540-0-12496700-1528480315_thumb.jpgpost-87540-0-56609500-1528480331_thumb.jpg

 

ps. mam tego więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te realizacje spełniły cele zakładane przez inwestorów. Wzbudziły zainteresowanie społeczeństwa poprzez swoistą odrębność stylistyczną i niebanalną formę ... Swoją drogą ktoś te projekty podpisał, wybitny architekt to był, a może winę ponoszą nauczyciele owych geniuszy architektury. Dyskusja sprowadzi się zapewne do stwierdzenia iż pieniądz rządzi światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się stawiać w roli obrońców Niemców ale w kwestii estetyki to byliśmy, jesteśmy i będziemy od nich gorsi w każdym aspekcie. Jakieś pojedyncze wybryki tego ne zmienią. U nich to wybryki u nas styl narodowy.

To fakt, Wasze niemieckie krasnale są takie jakby bardziej wyluzowane estetycznie.

post-31273-0-19605600-1528489642_thumb.jpg

post-31273-0-18293300-1528489665_thumb.jpg

post-31273-0-15146400-1528489680.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu prężna Polska gospodarka wysokich technologi produkowała na export tylko mietły z chrustu i krasnale ogrodowe z gipsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu prężna Polska gospodarka wysokich technologi produkowała na export tylko mietły z chrustu i krasnale ogrodowe z gipsu.

Hough

post-31273-0-55611200-1528495864.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu prężna Polska gospodarka wysokich technologi produkowała na export tylko mietły z chrustu i krasnale ogrodowe z gipsu.

Nysa, Żuk, Tarpan czy fiat 125 to hity polskiej produkcji, że nie wspomnę kremu nivea... który był bardziej pożądany niż wszelkie dewizy :)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.