Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lpociask

G-Shock MT-G

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie poluzowanej bransolety: http://www.amazon.com/review/R30CFEGWDYKNL/ref=cm_cr_dp_cmt?ie=UTF8&ASIN=B00HHJAHL4&channel=detail-glance&nodeID=1036592&store=apparel#wasThisHelpful

 

Chciałem się sam zabrać za skrócenie, ale po przeczytaniu Waszych postów i tego powyżej oddałem zegarek w ręce profesjonalisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym.

Ja sam skracałem bransoletę i nie miałem z tym problemu. Wystarczy wszystko powkładać na swoje miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, możesz podać link do opisu? Nie mogłem go namierzyć, a może w przyszłości mi się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PBK, wymieniłeś części w swoim zegarku?

Jeszcze nic z nim nie robiłem.

Jakoś za bardzo polubiłem go w pracy i jeszcze trochę go poniszczę.

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, możesz podać link do opisu? Nie mogłem go namierzyć, a może w przyszłości mi się przyda.

Opisu czego? Jak skrócić bransoletę?

Nie było takiego opisu tylko pisałem o przyczynie wypadających bolcow z bransolety kolegi pbk.

Wyszło na to, że zegarmistrz, który to robił nie włożył takich tulejek i to była przyczyna tego problemu.

A rozmowa na ten temat była w tym temacie i jeśli chcesz to poczytaj go od początku a pewnie na niego trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior dobrze gada, czytaj między wierszami  ;) .

Robisz wszystko sam a wtedy wiesz że masz wszystko dobrze zrobione  :) . A tak oddajesz do takiego starej daty zegarmistrza i nawet nie pomyśli że mogą być tam jakieś tulejki.

A do tego sprzeda Ci kilka rys bo w takim jednym rusku już była i to nie jedna  :P .

Skrócenie bransolety to nie budowa statku kosmicznego  :P . No naprawdę już nie ma prostszych rzeczy. Jaka instrukcja  :huh: , rozbierając będziesz widział co i jak  :) .

Przepraszam z góry bo nie chcę nikogo urazić ale jak Ktoś sobie z tym nie poradzi sam to znaczy że ma dwie lewe ręce  ^_^ .

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wewnętrznej stronie ogniwa jest strzałka, w którą stronę wybić bolec i to wszystko. Skracasz ile chcesz, wkładasz metalową tulejkę na miejsce i wbijasz bolec od tej strony co go wybiłeś.

I koniec. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo precyzyjną, taką samą miałem w głowie przed przeczytaniem tego wątku, jak widać nie taki diabeł straszny :-).

Anyway, dzięki za instrukcję, pewnie jak mi nadgarstek urośnie (albo się skurczy...) to już nie dam do zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 3800 a u tego pana 2800 no cóż za okazja :D

Za 2800 to można nowego w sklepie wynegocjować tylko trzeba umieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odświeżę trochę temat. Czy Problem z rysowaniem MTG dotyczy kazdej wersji ? Czy tylko srebrnej ?Bardzo podoba mi sie vintyge ale sama tarcza zdecydowanie najlepsza z czerwonymi wstawkami. Jak oceniacie zegarek po tych 2 latach ? Wart swojej ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zegarek od kilku dni ale naprawdę trzeba na niego uważać bo cos w tym jest ze rysuje sie od patrzenia. Zegarek kupiłem używany ale był w bdb stanie i miał moze kilka mikrorysek ale mam wrażenie ze nowe jednak doszły a nawet nie wiem kiedy moglo sie to stać ;o

 

Ps. Zauważyłem jakby lekkie nie spasowanie bezela z łącznikiem bransolety. Macie cos podobnego?

06995ea6cd1a0475e509e80cdcb3a4db.jpg

 

Po lewej stronie jest większa szpara. Natomiast druga strona bezela wyglada w porządku

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zegarek od kilku dni ale naprawdę trzeba na niego uważać bo cos w tym jest ze rysuje sie od patrzenia. Zegarek kupiłem używany ale był w bdb stanie i miał moze kilka mikrorysek ale mam wrażenie ze nowe jednak doszły a nawet nie wiem kiedy moglo sie to stać ;o

 

Ps. Zauważyłem jakby lekkie nie spasowanie bezela z łącznikiem bransolety. Macie cos podobnego?

 

 

Po lewej stronie jest większa szpara. Natomiast druga strona bezela wyglada w porządku

A przyszło Ci do głowy że to od noszenia. To normalne jak się zegarek nosi. Nadgarstek pracuje stąd te przekoszenie od jego strony.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest raczej ok.

 

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Wydaje mi sie ze u Ciebie prawy dół lekko ucieka. Ale juz przestałem sie tym martwić ;)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przyszło Ci do głowy że to od noszenia. To normalne jak się zegarek nosi. Nadgarstek pracuje stąd te przekoszenie od jego strony.

To jest sztywno przytwierdzone do koperty wiec nic tam nie ma prawa sie ruszać. Nawet na sile bys tego nie przesunął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Pewnie zegar ma luz na sworzniu łączącym występ koperty z pierwszym ogniwem bransolety. A że właściciel jest przewrażliwiony to robi z igły widły :unsure:

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz sie matej jak wymienia sie bezel i branse w tym mtg? No i czy pierścień do czasu światowego tez można wymienić? Trzeba sie zorientować czy kiedys spokojnie bedzie można wszystko odświeżyć ;) co do filmu to pozostawiłem juz pod nim odpowiedni komentarz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.