Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lpociask

G-Shock MT-G

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jakaś technologia jest stosowana powszechnie przez renomowanych producentów od dekad to nie może być lipa.Tym bardziej w swoich flagowych modelach.Mercedes nie robi wahaczy z kalafiora bo nikt by nie kupił ich samochodu. <_<

 

 

Wytłumacz mi,bo zaczynam wątpić we własny intelekt.Dlaczego,skoro sam stwierdziłes,że metoda ta jest stosowana przez producentów ZEGARKÓW ,w przypadku MT-G jest bzdurą? Z całą stanowczością stwierdzam że MT-G to też zegarek.Pozdrawiam.

Ja nie napisałem ze metoda jest bzdurna tylko jeżeli jest robiona tak samo jak w biżuterii to wtedy jest lipna. W biżuterii się szczotkowanie wyciera. W MTG może jest inną metoda robione, może stal się nie wyciera tak jak np. złoto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Ja nie napisałem ze metoda jest bzdurna tylko jeżeli jest robiona tak samo jak w biżuterii to wtedy jest lipna. W biżuterii się szczotkowanie wyciera. W MTG może jest inną metoda robione, może stal się nie wyciera tak jak np. złoto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

Pełna zgoda,inny materiał,inna technologia.Z tegoż to właśnie powodu 27 lat temu obrączki ślubne zamówiłem gładkie a nie grawerowane.Natomiast mój MieTeG w wersji S1000V którego szczęśliwym posiadaczem jestem od kilku tygodni zaczyna łapać przetarcia powłoki PVD.Na kopercie i wierzchniej stronie bransolety nie ma kompletnie żadnych śladów uzytkowania,Problem występuje na ruchomym połączeniu zapinki z pierwszym ogniwkiem bransoletki po obu jej stronach.Dodam że wszystko "chodzi"gładko,żadnych zacięć,po zapięciu zegarka na reku praktycznie tego nie widać.Teraz moje pytanie i prośba do doświadczonych kolegów czy zetkneli się już z czymś takim, czy to problem powszechnie występujący i czy jest to powód do reklamacji.Proszę jeszcze raz o jakąkolwiek sugestię bo nie wiem czy mam lecieć do TT czy pogodzić się że mój wymarzony Miecio ma skazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mtg-s1000 z mojego postu ma szczotkowaną fakturę która łapie rysy ( przy polerowaniu tego można ją wygładzić i usuniesz fakturę szczotkowania wtedy rysy złapie od wiatru chyba :) ( widziałem już jak ktoś to wypolerował magicznymi szmatkami ,te matowe vs szczotkowane to niebo a ziemia jeśli chodzi o serie mtg )

Pełna zgoda,inny materiał,inna technologia.Z tegoż to właśnie powodu 27 lat temu obrączki ślubne zamówiłem gładkie a nie grawerowane.Natomiast mój MieTeG w wersji S1000V którego szczęśliwym posiadaczem jestem od kilku tygodni zaczyna łapać przetarcia powłoki PVD.Na kopercie i wierzchniej stronie bransolety nie ma kompletnie żadnych śladów uzytkowania,Problem występuje na ruchomym połączeniu zapinki z pierwszym ogniwkiem bransoletki po obu jej stronach.Dodam że wszystko "chodzi"gładko,żadnych zacięć,po zapięciu zegarka na reku praktycznie tego nie widać.Teraz moje pytanie i prośba do doświadczonych kolegów czy zetkneli się już z czymś takim, czy to problem powszechnie występujący i czy jest to powód do reklamacji.Proszę jeszcze raz o jakąkolwiek sugestię bo nie wiem czy mam lecieć do TT czy pogodzić się że mój wymarzony Miecio ma skazę.

Każdy się wyciera w tym miejscu jeśli to miejsce przy zapięciu o którym myślę to jest ruchome i przy noszeniu odpinaniu / zapinaniu zawsze sie wytrze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TytusDeZoo jak ci się użytkuje ten model? Nosisz do jako codzienny zegare ?? Noszę się z kupieniem go. Na necie smiga za okolo 2,4k za mtgs1000v, zna ktos moze lepsze zródełko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TytusDeZoo

TytusDeZoo jak ci się użytkuje ten model? Nosisz do jako codzienny zegare ?? Noszę się z kupieniem go. Na necie smiga za okolo 2,4k za mtgs1000v, zna ktos moze lepsze zródełko ?

Nosze go na codzień...bo nie mógł bym inaczej,gęba mi się cieszy ile razy na niego spojrzę.Kiedyś obiekt westchnień dziś mam go na ręce i po kilku tygodniach wciąż wprawia mnie w zachwyt.To kawał solidnej doskonale wykonanej maszyny.Kupiony w salonie TT we wrocku,miał kosztować 2,7 ale miły pan dał rabacik do ceny obowiązującej na stronie.Nie wiem jaki masz nadgarstek ale przed ewentualnym zakupem radzę jesli to możliwe przymierzyć.To wielki i ciężki zegar i moim zdaniem 18,5 cm to minimum.Po kilku tygodniach użytkowania na kopercie i bransolecie zero rys.Jedyny problem to jak pisałem wyżej zapinka i pierwsze ogniwo,tam występują drobne przetarcia ale niewidoczne po zapięciu na ręce.To drobiazg jak i brak podświetlenia (rekompensuje go bardzo dobra luma)Jeżeli chodzi o stronę praktyczną,no cóż,moim zdaniem zawsze wygra digital,jednak range nie bardzo pasuje do koszuli i krawata...i pod tym wzgledem MieTeG jest zegarkiem uniwersalnym,po rąbaniu drewna jedziesz na ślub nie ściągając sikora z łapy.Daj koniecznie znać czy się zdecydowałeś.Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem MTG S 1000, ale ten maluszek mi się podoba jakoś inaczej

 

 

38f3ab7a4cdbad849a60c845747cbfb6_orig.jp

 

da6c2fe822e587ac2143a3f8e5c46250_orig.jp

 

6a20410ad3933f9afdac6244ffa38fa8_orig.jp

 

f9843b8cc43a0a721a274714ec9984a8_orig.jp

 

i z trochę większym bratem

 

 

b32226c3eeee3ed28f27c44818afa952_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałbym problem którą kolorystykę zegarków wybrać :)

Oba są świetne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest świetny, chociaż miejsce na ręku częściej zajmuje następca. W każdym razie robi za domowe centrum dokładnego czasu, wg. niego ustawiam resztę zegarków :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

[sPAM]

 

yj9URwW.jpg

 

hZiWhNz.jpg

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :)

post-103088-0-39589200-1521464644_thumb.jpg

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp MTG :P

 

Ceny dobre teraz to i wysyp jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny były dobre, od tygodnia podskoczyly ostro, przynajmniej wersji czarnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam ta dobra cena to jaka?


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 3500-800 spadły na ok 2100 i za tyle kupiłem miesiąc temu, teraz zaczynaja się od 2400, mówię o czarnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 2.1k to spoko, bo teraz za tyle na razie najtaniej widzę.

EjCvG8R.png

 

A tu epicka promocja ,oczywiście już wyprzedane wszystkie :o

616KIVn.png

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.