Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
swierszczu

Patek Philippe Geneve Quartz

Recommended Posts

Czego to turasy nie zechca ludziom wepchnac i czy naprawde ludzie to kupuja? Mialem mozliwosc wykonania zdjecia masakrycznej podroby tej znamienitej manufaktury. Oto zdjecie po rozlupaniu czegos czego nawet zegarkiem nie mozna nazwac. Ku przestrodze.

post-69219-0-92743300-1414673651_thumb.jpg

O i T

Guest Magik.

A Patek robi zegarki na baterię??? :blink:

Oczywiście, że tak. Nadal są dostępne w aktualnej ofercie. Rzecz dotyczy kalibrów E15, E23-250 SC. Występują między innymi w modelach Aquanaut, Nautilus w wersji dla kobiet.

Guest Mateusz Dąbrowski

Tylko wyglądają ździebko inaczej :D

patek-philippe-quartz-watch.jpg

oryginał

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kacuranis
      Witajcie, to mój pierwszy zarówno wpis jak i temat, mam nadzieje że zamieszczam w dobrym miejscu
      wiem że na samej podstawie zdjęć z aukcji trudno określić ale zastanawiam się nad zakupem:

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-klasyczny-tissot-nie-armani-mk-ck-rolex-okazja-CID87-IDmzQi2.html#3accf6d83f

moje wątpliwości budzi raczej zakres opisu niż sam stan zegarka gdyż na technicznych parametrach nie znam się
      sprzedawca sugeruje sprzedaż zegarka jako nietrafionego pomysłu a w innych jego aukcjach pojawiają się kolejne zegarki - również nietrafione prezenty? 
      cena wydaje się zachęcająca no ale...

gorąca prośba do forumowiczów o uwagi
    • By KonradKamil
      Witam serdecznie,
      Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał jakąś styczność ze sklepem Brawat.pl.
      Zakupiłem zegarek Diesel DZ 7350 w owym sklepie, był to mój drugi zakup, wcześniejszy z Allegro okazał się podróbką którą odesłałem.
      Niestety w tym nowym zegarku ze sklepu Brawat po 2 czy 3 dniach, zauważyłem wilgoć na szkle, zegarek nie miał kontaktu z żadną cieczą, żadne baseny, prysznice czy nawet zamoczenie przy myciu rąk nie wchodzą w grę. Zresztą jest to ta sam historia co w podrobionym zegarku, tam również pokazywała się wilgoć na szkle przy wyjściu na powietrze.
      Po zauważeniu tego defektu, zauważyłem również, iż  w środku zegarka znajduję się całkowicie inna śrubka, do tego datownik ma inny kolor niż na stronie Diesel'a( ja dostałem z czarnym, na stronie jest bialy).
      Odesłalem zegarek do sklepu z reklamacja tytulem niezgodnosci towaru z opisem, po dwóch tygodniach dostałem informacje iż zegarek ma wilgoć w środku przez  złe użytkowanie, śrubka została wymieniona, a jedyne co mi proponują to osuszene zegarka za 35zl. Co do koloru datownika, nie dostałem żadnej odpowiedzi

Zastanawiam się teraz czy ktoś miał podobną przygodę z owym sklepem, co mogę zrobić by udowdnić że wysłali mi wadliwy towar i czy ta śrubka i datownik są dowodem nieoryginalności towaru?
    • By Magistr
      Witam!

Niedawno spotkałem się z takim oto Metronem...

PYTANIE : Czy ta skrzynia, wskazówki itd.  (jednym słowem - wygląd zewnętrzny) jest oryginalny?

Pozdrawiam! 

• By Magistr
      Witam!
      Potrzebuję Waszej pomocy...
      Poznajcie mechanizm Gucia - Niestety wydaje mi się podróbką, ponieważ numer (93023) nie jest zbytnio spójny z jego symbolami - Medaille d'or itd.
      Czy jesteście w stanie określić, czy ten Becker to podróba czy też oryginał?

Pozdrawiam!

• By Biedi
      Witam, nie jestem pewny co do oryginalności zegarka. Proszę o pomoc.
      Pierwsza rzecz na którą zwróciłem uwagę to to że napisy przy przyciskach są czarne a wszędzie w internecie są z białymi 

Zdjęcie 1
      https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1897986_589845501099824_1547462157_n.jpg?oh=7de4a5fa9544a632cf9962943a195a9a&oe=530D9D66&__gda__=1393395561_2989e189d0ac4703980a1e95cf8e6f29

Zdjęcie 2
      https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1497170_589845564433151_1260647083_n.jpg?oh=1afd72d637a6f9277106c3980360ba36&oe=530D4A46&__gda__=1393385353_e20c67c903f554d37e95f5e890e16c19

Z góry dziękuje za pomoc;) 
      Kamil
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.