Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zxcv74

Zibi i Casio a decyzja serwisu "zegarek ma nieoryginalne czesci i numery, nie jest od nas"

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę żenada moim zdaniem, czapka po tylu miesiącach, no ale to nie istotne. Wyjaśnili co się stało, czy czapka to wszystko na co się firma Zibi szarpnęła ??


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec całego cyrku nastał. Zegarek dziś do mnie przyjechał, w folii z folią na szkle i podbitą kartą gwarancyjną na 1 stycznia. Dostałem też naciąganą na uszy czapkę zimową z napisem G SHOCK. Na razie jeszcze leży w pudełku, ale pomacałem szkiełko i jest równe :P. Dziś lub jutro pewnie podejdę skrócić bransoletę.

Faktycznie shock :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nadmienił cook pewno to czapka niewidka...ot żaluzja abyś znikał ze swoim problemem i nie zajmował im czasu przez 3 miechy ;)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

to sie postarali czapke dali wow!!!... maja gest myslalem, ze dadza dlugopis  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"czapki z głów" czyli ściągnęli swoją i w ten o to sposób przeprosili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale dali Ci inny nowy? czy do podróbki założyli równo szkło?

Jakieś wyjaśnienia otrzymałeś? Czapka za 80 dni czekania bez zegarka to jakaś kpina!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skróciłem bransoletę, nastawiłem zegarek. Nie wiem na ile to placebo, a na ile prawda, ale mam prawie pewność, że bransoleta i zapięcie wydają się mocniejsze, "lepsze". Równie dobrze mogę sobie wmawiać.

 

Co do wyjaśnień, chyba żadnych nie dostanę więcej. Wiem tyle, że jest nówką, że zegarka nie szło znikąd ściągnąć i dlatego się to tak przeciągało, choć data na nowej karcie gwarancyjnej 1.01.15 jest intrygująca. Nic poza tym nie wiem.

Gdyby nie to, że od ładnych paru miesięcy mam mocno porąbane w życiu to może bym dociekał czemu taka data, czemu tak długo i gdy miało już dojść do wymiany na inny i zacząłem pytać o zwrot kasy to nagle się znalazł. Ale nie mam na to czasu i energii. Tak samo co do oddawania do serwisu po raz drugi - zwyczajnie mi się nie chcę z powodu burdelu naokoło mnie, którym się zajmuję. Choć możliwe, że to akurat zrobię.

Mam też zegarek na ręku od 20min i wydaje się jakiś cięższy niż poprzedni, ale mówię - wszystko pewnie placebo.

 

Co do czapki to powiem jedynie, że mogłaby być chociaż z napiaem edifice żeby pasować ;P. A reszta chyba została przez Was podsumowana. Może się przyda, choć chodzę w kaszkiecie albo uszance na tęgi mróz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozmiar chociaż dobry tej kapelindy czy trza reklamować coby większą / mniejszą dosłali? :P


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym narzekaniem...Polak zawsze niezadowolony  :rolleyes:

Powinien się cieszyć, że dali w ogóle jakiś zegrek, po takim czasie mogli udawać, że nie wiedzą o co chodzi - mogli zapomnieć.

A zibi to ludzkie pany, nie dość, że zegarek dali, to jeszcze czapeczkę dołożyli...

:blink: to się zareklamowali  :rolleyes:

edit :

Darek, na pewno KMZiZ pomógł, inaczej pewnie nawet chusteczki by nie dostał, na otarcie łez... 


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dariusz chlastawa Pomógł, pomógł. Ja jestem zdania, że gdyby nie kontakt od Ciebie to bym się musiał dużo dłużej do czegokolwiek dobijać.

 

@Cezar gdyby tak było to miałbym już niezbite dowody by iść do sądu (tak jakbym wcześniej miał mało)

 

Czapka pasuje :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, żeby się nie okazało z tą datą , że to jakaś lipa i pretekst do odrzucenia gwarancji w przyszłości  :rolleyes: . Oczywiście żartowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

nie wiem czy właściwy wątek wybrałem, ale nie potrafiłem znaleźć lepiej :)

Seiko snzg73k1 kupione w e-Sophie.pl, czy macei jakies uwagi nt tego sprzedawcy?

co budzi moje zastrzeżenia, może niesłuszne, dlatego proszę o Waszą pomoc.

zegarek był nieoryginalnie zapakowany, w opisie było, ze pudełko okolicznościowe, ale chyba było kupione na okoliczność wysyłki :)

w opisie 24 miesieczna gwarancja, w rzeczywistości brak pisemnej gwarancji nr seryjnym zegarka a tylko paragon z napisem "zegarek męski" co wg zapewnień sprzedawcy daje mi prawo do reklamacji w ciągu 24 miesięcy.

zamiast instrukcji jednokartkowe ksero tejże z logiem Zibi...

i co teraz? sprzedawca zapewnia o pełnowartościowości i oryginalności zegarka, co robć?

 

pozdrawiam i dziekuję z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 co to znaczy było ok? że pudełko i gwarancja były? czy, że zegarek okazał sie oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki były oryginalne , pudełka i gwarancje muszę sprawdzić nie pamiętam.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca w ofercie zaznaczył, że pudełko jest okolicznościowe czyli nie oryginalne. Na zegarki Seiko nie obowiązuje w Polsce gwarancja międzynarodowa, więc 24 miesięczna gwarancja sprzedawcy jest ok. Co do oryginalności zegarka - skąd podejrzenie że jest nieoryginalny? Nie słyszałem jeszcze o podróbkach Seiko, a jeśli by się zdarzyła to myślę że byłaby łatwa do rozpoznania. Seiko słynie z doskonałej jakości. Tak więc wszystko wydaje się w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie słyszałem jeszcze o podróbkach Seiko, a jeśli by się zdarzyła to myślę że byłaby łatwa do rozpoznania. 

 

 

Jak się znasz i miałeś w ręku oryginał.

Są podróbki 5 i Sportury


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) do tej pory wszystkie zegarki, które kupowałem miały oryginalne pudełka, karty gwarancyjne itp (jak w przypadku kupionego w grudniu Eposa). stąd moje zaniepokojenie. Jeszcze raz dziękuję. To moje pierwsze seiko i mam nadzieję, że nieostatnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się znasz i miałeś w ręku oryginał.

Są podróbki 5 i Sportury

czy zatem jesli mój okaże się nieoryginalny będę miał prawo do roszczeń do sprzedawcy pomimo upływu 14 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zatem jesli mój okaże się nieoryginalny będę miał prawo do roszczeń do sprzedawcy pomimo upływu 14 dni?

 

 

Tak.

 

Daj zdjęcia


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :) do tej pory wszystkie zegarki, które kupowałem miały oryginalne pudełka, karty gwarancyjne itp (jak w przypadku kupionego w grudniu Eposa). stąd moje zaniepokojenie. Jeszcze raz dziękuję. To moje pierwsze seiko i mam nadzieję, że nieostatnie :)

Pudełko nie jest wyznacznikiem tego czy zegarek jest oryginalny.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.