Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zxcv74

Zibi i Casio a decyzja serwisu "zegarek ma nieoryginalne czesci i numery, nie jest od nas"

Rekomendowane odpowiedzi

Troszeczkę offtop, ale czy koledzy mogą mi doradzić co zrobić z niesfornym datownikiem? Ustawiam go po raz kolejny i wciąż nie chce pokazywać odpowiedniego dnia, a to się zmieni w ciągu dnia, a to nie zmieni się przez noc. Ustawiam go zgodnie z instrukcją w przedziale czasu poza 10pm i 2am. Zobaczę jeszcze tej nocy, ale jeśli nie robię czegoś źle to zanosi się chyba na serwis i tym razem już tylko zwrot pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę offtop, ale czy koledzy mogą mi doradzić co zrobić z niesfornym datownikiem? Ustawiam go po raz kolejny i wciąż nie chce pokazywać odpowiedniego dnia, a to się zmieni w ciągu dnia, a to nie zmieni się przez noc. Ustawiam go zgodnie z instrukcją w przedziale czasu poza 10pm i 2am. Zobaczę jeszcze tej nocy, ale jeśli nie robię czegoś źle to zanosi się chyba na serwis i tym razem już tylko zwrot pieniędzy.

 

Jak masz problemy z ustawieniem samej daty to ustaw datę na dzień wcześniej

I zacznij ustawiać czas do przodu az data przeskoczy 

Będziesz miał wtedy godzinę 00 i już od tego ustawisz odpowiednią i wszystko powinno być OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pilot Pirx tym razem bym odsyłał do Warszawy, ale ogólnie nie ;p

@foti spróbowałem tym sposobem, zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieję, że będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to o to chodzi :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dzień się zmienia dobrze, zobaczymy, czy załapie, że jest luty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dzień się zmienia dobrze, zobaczymy, czy załapie, że jest luty :D

 

Nie wiem jaki masz zegar ale większość raczej nie rozpoznaje ilości dni w miesiącach oi "zakłada" w kazdym 31 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co dzień się zmienia dobrze, zobaczymy, czy załapie, że jest luty :D

Ważne abyś Ty załapał :)

( dokręć ręcznie dzień po dniu do 1 marca abyś potem znowu nie miał problemów z ustawieniem )


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał, myślałem, że układy jakoś to wyłapują ;). Cóż, wszystko gra i z zegarkiem i ze wszystkim. Historia jak i temat myślę, że do zamknięcia. Co prawda managerowi z zibi będę podsyłał zegarek dziewczyny do sprawdzenia (powinienem to zrobić już dobrych parę dni temu), ale w razie czego to albo napisze się nowy temat, albo poproszę o otworzenie tego.

 

Dzięki jeszcze raz za wielki odzew i zaangażowanie ludzi z forum, a przede wszystkim pomoc KMZiZ.

 

W czasie tematu kilka osób pytało o zdjęcia zegarka, podrzucę teraz kilka:

http://imgur.com/a/rnIHE#5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czemu polacy (tak przez małe p) moga błysnąć na imprezie z rolexem. Po imprezie oddają i czekają na następną.

foti z koszalina ( tak przez małe k) po pierwsze ''dzięki temu'' a nie ''dzięki czemu'' a po drugie żeby zegarek mógł być oddany nie może być noszony, kiedy go zwracasz jest dokładnie sprawdzany, po trzecie byłeś w UK i widziałeś ludzi którzy ''błyszczą'' w nieswoim zegarku? Ja tu mieszkam i jeszcze nie spotkałem takich ludzi. Nie wiem co przez ciebie przemawia ale swoją zawiść do rodaków ciężko pracujących a wyspach zostaw dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było 27 miesięcy temu....:)

Wyluzuj, kolega @foti to miły gość.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.