Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
zxcv74

Zibi i Casio a decyzja serwisu "zegarek ma nieoryginalne czesci i numery, nie jest od nas"

Recommended Posts

Troszeczkę offtop, ale czy koledzy mogą mi doradzić co zrobić z niesfornym datownikiem? Ustawiam go po raz kolejny i wciąż nie chce pokazywać odpowiedniego dnia, a to się zmieni w ciągu dnia, a to nie zmieni się przez noc. Ustawiam go zgodnie z instrukcją w przedziale czasu poza 10pm i 2am. Zobaczę jeszcze tej nocy, ale jeśli nie robię czegoś źle to zanosi się chyba na serwis i tym razem już tylko zwrot pieniędzy.

Troszeczkę offtop, ale czy koledzy mogą mi doradzić co zrobić z niesfornym datownikiem? Ustawiam go po raz kolejny i wciąż nie chce pokazywać odpowiedniego dnia, a to się zmieni w ciągu dnia, a to nie zmieni się przez noc. Ustawiam go zgodnie z instrukcją w przedziale czasu poza 10pm i 2am. Zobaczę jeszcze tej nocy, ale jeśli nie robię czegoś źle to zanosi się chyba na serwis i tym razem już tylko zwrot pieniędzy.

Jak masz problemy z ustawieniem samej daty to ustaw datę na dzień wcześniej

I zacznij ustawiać czas do przodu az data przeskoczy 

Będziesz miał wtedy godzinę 00 i już od tego ustawisz odpowiednią i wszystko powinno być OK

@Pilot Pirx tym razem bym odsyłał do Warszawy, ale ogólnie nie ;p

@foti spróbowałem tym sposobem, zobaczymy jak to wyjdzie, mam nadzieję, że będzie ok

Myślę, że to o to chodzi :) 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oris, Phoibos, Zelos

Póki co dzień się zmienia dobrze, zobaczymy, czy załapie, że jest luty :D

Nie wiem jaki masz zegar ale większość raczej nie rozpoznaje ilości dni w miesiącach oi "zakłada" w kazdym 31 dni

Póki co dzień się zmienia dobrze, zobaczymy, czy załapie, że jest luty :D

Ważne abyś Ty załapał :)

( dokręć ręcznie dzień po dniu do 1 marca abyś potem znowu nie miał problemów z ustawieniem )

Deus Dona Me Vi

Będę pamiętał, myślałem, że układy jakoś to wyłapują ;). Cóż, wszystko gra i z zegarkiem i ze wszystkim. Historia jak i temat myślę, że do zamknięcia. Co prawda managerowi z zibi będę podsyłał zegarek dziewczyny do sprawdzenia (powinienem to zrobić już dobrych parę dni temu), ale w razie czego to albo napisze się nowy temat, albo poproszę o otworzenie tego.

Dzięki jeszcze raz za wielki odzew i zaangażowanie ludzi z forum, a przede wszystkim pomoc KMZiZ.

W czasie tematu kilka osób pytało o zdjęcia zegarka, podrzucę teraz kilka:

http://imgur.com/a/rnIHE#5

Dzięki czemu polacy (tak przez małe p) moga błysnąć na imprezie z rolexem. Po imprezie oddają i czekają na następną.

foti z koszalina ( tak przez małe k) po pierwsze ''dzięki temu'' a nie ''dzięki czemu'' a po drugie żeby zegarek mógł być oddany nie może być noszony, kiedy go zwracasz jest dokładnie sprawdzany, po trzecie byłeś w UK i widziałeś ludzi którzy ''błyszczą'' w nieswoim zegarku? Ja tu mieszkam i jeszcze nie spotkałem takich ludzi. Nie wiem co przez ciebie przemawia ale swoją zawiść do rodaków ciężko pracujących a wyspach zostaw dla siebie

To było 27 miesięcy temu....:)

Wyluzuj, kolega @foti to miły gość.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek