Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marco2153

Narzędzie do skracania bransolety - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałbym spróbować samemu spróbować skracać sobie bransolety w swoich zegarkach. Mam tutaj dylemat co wybrać czy wystarczy mi do tego takie urządzenie samo do skracania bransolety (Zdjęcie poniżej)  czy lepiej zakupić taki cały zestaw zegarmistrzowski gdzie znajdują się takie wkrętaki , młotek i szczypce, zdjęcia poniżej choć cenowo wychodzi podobnie;) , pozdrawiam :

bran2.jpg  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Zależy od bransolety i ja osobiście nie polecam takiego urządzenia jak na zdjęciu. Lepsza kostka, młoteczek i igła do zmiany pasków (chyba, że bransoleta na śrubach lub wkładach, wówczas jeszcze inaczej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od bransolety i ja osobiście nie polecam takiego urządzenia jak na zdjęciu. Lepsza kostka, młoteczek i igła do zmiany pasków (chyba, że bransoleta na śrubach lub wkładach, wówczas jeszcze inaczej).

Dzięki za szybką odpowiedź, też mam mieszane uczucia co do tego urządzonka choć pewnie wystarczyłoby  - miałbym wątpliwości czy sztyft wszedł dobrze w bransolete i czy sie nie rozpadnie ;) , i tak jak mówisz będzie lepiej jak zakupie ten zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja odradzam kostkę. Najlepszy jest taki przyrząd jak na zdjęciu do regulacji bransolet. Sam z podobnego korzystam. Szybko i sprawnie skraca się bransoletke. Kostką i młoteczkiem można sobie uszkodzić i porysować ogniwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.