Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Osito

▓▓ Monster, czy Monster ? ▓▓

Rekomendowane odpowiedzi

W nadgarstku mam coś ponad 18cm, jak chcesz jakieś zdjęcia to wrzucę. Na mojej ręce monster jest idealny nie odstaje, a bransoletę dopasowałem perfekcyjnie musiałem wyjąć 4 ogniwa.

Za zdjęcia będę bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zdjęcia będę bardzo wdzięczny

Fotograf ze mnie żaden, aparat też z odpustu ale coś tam widać: 

 

 

post-85029-0-37394400-1453544647_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyglada dobrze na takim obwodzie nadgarstka, dzięki wielkie zmieniłbyś kolor czarny na pomarańczowy ?;) nie znudziła się czarna tarcza?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyglada dobrze na takim obwodzie nadgarstka, dzięki wielkie zmieniłbyś kolor czarny na pomarańczowy ? ;) nie znudziła się czarna tarcza?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie myślałem o innym kolorze, czarny pasuje do większej liczby rzeczy do tego ja lubie ten kolor, auto też mam czarne nosze się raczej na czarno więc zegarek też wybrałem z czarną tarczą. Czy się znudzi? Jak się znudzi to trudno, jednak moje zdanie jest takie że każdy kolor kiedyś się znudzi. Na razie podoba mi się każdego ranka coraz bardziej  :wub: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo czarny tez mi się podoba ale wywiera nieco mniej emocji jak w kolorze pomarańczowym nie mniej jednak czarny jest bardziej uniwersalny i chyba tez sie na taki kolor zdecyduje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odwieczny dylemat,

czarny w pierwszej wersji miał ciekawszy odcień indeksów i kremowe wskazówki - to budowało klimat,

nowy jest trochę bezpłciowy

nosiłem się już nawet z zakupem nowego (307) (miałem 2x) i założeniu mu tarczy i wskazówek od starej wersji

 

pomarańczowemu zmiany wyszły tylko na dobre i nie trzeba kombinować - co nie zmienia faktu, że to dość kontrowersyjny zegarek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładanie takie same odczucia względem pierwszej i drugiej wersji. Pierwsza wersja ma klimat i cieżko już kupić ten model, a jeżeli już sie znajdzie to w zbyt wysokiej cenie, 1600 zł to jest za dużo na ten model zegarka. A pomysleć ze wcześniej był dużo tańszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo czarny tez mi się podoba ale wywiera nieco mniej emocji jak w kolorze pomarańczowym nie mniej jednak czarny jest bardziej uniwersalny i chyba tez sie na taki kolor zdecyduje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Potwierdzam, zmieniając paski czarnemu można uzyskać różne efekty ...poza pomarańczowym bo ma niepasującą czerwoną sekundę...więc pomarańczowy też ma zastosowanie równoległe ;-) ja nie potrafiłem rozwiązać tego dylematu inaczej niż kupując obydwa

post-55792-0-47173800-1453634325_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najlepszy był kompromis w stylu pomarańczowy nowy potworek i czarny SKX007 bardzo udany komplecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale skok jakościowy monstera srp do skx007 jest zbyt duży a pieniądze podobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tymbardziej ze SKX jest mały i nie pasuje do nadgarstków ok 18 cm, wg mnie oczywiście

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale skok jakościowy monstera srp do skx007 jest zbyt duży a pieniądze podobne

 

Mimo wszystko uważam że lepiej mieć dwa inne zegarki niż dwa takie same ale z innym kolorem tarczy, jest po prostu ciekawiej :)

 

No tak, tymbardziej ze SKX jest mały i nie pasuje do nadgarstków ok 18 cm, wg mnie oczywiście Przecież one oba maja 42mm

 

Ale przecież one oba maja po po 42mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież one oba maja po po 42mm

Poważnie ? Myślałem ze SKX jest nieco mniejszy, przynajmniej takie wrażenie sprawia na zdjęciach. Wg mnie to dużo mniejszy zegarek heh. SPR307 sprawia wrażenie większego...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież Monster to od brzydoty a nie rozmiaru  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak patrzę teraz na SKX to faktycznie Burns miał racje skąd bierze się nazwa MONSTER

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od Cooki Monster :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Monster z monsterem  ;)

 

rmpEf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowaliście mnie, zmieniłem avatar na cześć Monstera, 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

divery_laser.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ładna fotka, ptaku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wczoraj w nocy mi się nudziło to się bawiłem latarka i wskaźnikiem laserowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja chyba sobie zanabędę monsterka w wersji czarnej na bransolecie...

Nie wiem tylko czy na płaskim nadgarstku o fi ok 17,5 cm będzie jako tako wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plaski nadgarstek 17cm

 

IMG_20140914_171200ed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dodge66
      Na sprzedaż leci Seiko SNK809 z sercem 7S26C. Ten mały pilot przeleżał u mnie dobre kilka lat, dosłownie o nim zapomniałem. Jest to delikatny MOD - szczotkowana koperta z polerowanymi elementami lunety zdecydowanie ma więcej smaczków niż standardowa wersja matowa. Szkiełko jest haselitowe, co pozwala na przyjemną grę światła na polerowanej tarczy i utrzymuje klimat vinatge. Zegarek sprzedaję na pasku tropic, myślę, że pasuje idealnie
       
      Stan wizualny oceniam (dla bezpieczeństwa) na 8/10 - żadnych rysek na kopercie, oba szkiełka czyste bez skaz. Mechanizm natomiast wymaga uwagi - nie reaguje na pierwszą pozycję koronki przez co nie można szybko zmienić daty. Kręcąc koronką w drugiej pozycji jest to możliwe, oczywiście mechanizm sam zmienia datę o północy. Poza tym wszystko OK  
       
      Cena: REALIZACJA
       
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

    • Przez Z_bych
      1. SEIKO 5 SPORTS STREET AUTOMATIC BLACK SRPD79K1
      Cena 1250 + koszt wybranej wysyłki
      Stan 9/10 - proszę obejrzeć zdjęcia, ewentualnie pytać.
      Zegarek z roczną gwarancją
       
      Cały czarny a jednak zadziwiająco czytelny i w dzień i w nocy. W nocy to oczywiste, w końcu to Seiko i świeci jak na Seiko przystało, ale w dzień także nie ma żadnych problemów, bo stalowe, polerowane ramki indeksów i wskazówek łapią każdy promień światła. 120-klikowy bezel działa super, jest na dodatek wzorcowo spasowany – ZERO luzów a jednak działa Czarna, matowa koperta wygląda super i nie sprawia wrażenia plastikowości, co, niestety, nie jest standardem. Jednym słowem – zadziwiająco udany pod każdym względem, czarny zegarek. 
      A! Super leży na małym nadgarstku a na dużym (niestety ) tylko lepiej. Szczególnie na dedykowanym, pasowanym do koperty pasku z kauczuku od Wujka Seiko (nie silikon, kauczuk, który na dodatek po dniu noszenia nie wymaga odkurzania. Poważnie, ten pasek nie łapie kurzu... (Może by go nie sprzedawać? )
      No dobra, konkrety.
      1. zegarek w stanie nowym
      2. komplet z pudełkami, oryginalnym NATO, instrukcjami itd.
      3. mechanicznie bez zarzutu
      4. wizualnie bez zarzutu
      SPECYFIKACJA
      Marka: Seiko SRPD79K1 Wymiary: średnica: 42 mm, wysokość 13 mm, uszy 22 mm Mechanizm: automatyczny Seiko 4R36 (min. 41 h rezerwy chodu, częstotliwość 21600bph, 24 kamienie, dzień tygodnia, dzień miesiąca Koperta: stalowa Bezel: jednokierunkowy Dekiel: przeszklony, zakręcany Szkło: mineralne (Herdlex) Pokrycie indeksów i wskazówek: LumiBrite Wodoszczelność: 10 Atm (100 m) Pasek: oryginalny, nylonowy z logowaną klamrą i kauczukowy od Uncle Seiko   
      2. SEIKO SPB257J1 – CZARNY ŻÓŁW W ROZMIARZE 40 MM
      Cena 4300 + koszt wybranej wysyłki
      Stan 9/10 - proszę obejrzeć zdjęcia, ewentualnie pytać.
      Zegarek z roczną gwarancją
       
      Limitowana do 5550 sztuk na świat wersja klasycznego żółwia Seiko. SPB257 utrzymał proporcje większej, klasycznej wersji 44 dzięki czemu nie tracąc nic z super wyglądu większego brata oraz z jego funkcjonalności. Wskazówki napędza doskonały mechanizm 6R35 stosowany w najlepszych modelach Seiko.
      Zegarek w bardzo dobrym stanie, nie dopatrzyłem się śladów noszenia. Mechanicznie zegarek bez zastrzeżeń.
      Paski są nowe, nie były używane.  
      Sprzedawany jest pełny, sklepowy komplet. Zegarek kupiony w polskim salonie w czerwcu 2022 r. wypełniona karta gwarancyjna.
      Specyfikacja:
      Mechanizm: automatyczny, cal. 6R35, możliwość ręcznego dokręcenia mechanizmu, stopsekunda, 24 kamieniowy, rezerwa chodu 70 h Koperta: stalowa Szkło: szafirowe, wewnętrzny antyrefleks Rodzaj paska: wymiennie: nylonowy (nato) i silikonowy Obrotowy bezel jednokierunkowy, antyrewersyjny Datownik: pojedynczy, dzień miesiąca Pokrycie warstwą fosforyzującą LumiBrite Dodatkowe uszczelnienie Zakręcana koronka i dekiel Wodoszczelność: WR200 / 20ATM / 200M Wymiary koperty: szerokość: 40,5 mm, grubość: 13 mm Szerokość paska: 20 mm Obwód paska: minimalny: 15,5 cm, maksymalny: 26 cm Produkcja: Japonia  




















    • Przez Feymozim
      Niestety zegarek trafił do mnie z innego zakładu po rzekomym serwisie, plusem jest to że nic nie ruszył to nie miał okazji niczego uszkodzić  
      Naprawa Seiko na mechanizmie 4R35B

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 2299 zł  (wysyłka kurierem wliczona)
       
                                    Seiko SPB077J1, model obecnie już nie produkowany. Stan zegarka: asekuracyjnie 8,5/10. Dbałem o niego, nosiłem na zmianę z innymi modelami tylko do pracy w biurze.  Szkło czyste, jakieś mikro ryski na bezelu czy uszach od zmiany pasków. Żadnych wgniotek. Zegarek w 100% sprawny, chodzi zgodnie ze specyfikacją.
      Nie zamieniam się, cena jest ostateczna. Raczej go sobię zostawię jeżeli się nie sprzeda. Jestem jego pierwszym właścicielem, sprzedaję:
       
      - zegarek
      - oryginalne pudełko
      - papiery, rachunek,  instrukcję wszystko jest
      - zdjęte ogniwa obu bransolet
      - w komplecie z oryginalną oraz dodatkową bransoletą od Strapcode, dedykowaną pod ten model:
      https://www.strapcode.com/collections/for-seiko-mm200/products/metal-ss-bcl20-b109
       
      Zapraszam, jestem osobą sprawdzoną na forum sprzedałem tutaj już kilka zegarków. 

      Dodatkowe informacje:

      Model:    SPB077J1
      Marka:    Seiko
      Rodzaj:    Certyfikowany diver
      Wodoszczelność    200 metrów
      Mechanizm:    Automatyczny, Seiko 6R15, japoński
      Rodzaj koperty:    Stal szlachetna
      Szerokość koperty: ~43.00 mm
      Grubość koperty: 13.00 mm
      Kolor tarczy: Czarny
      Szkiełko: Szafirowe z bezbarwnym anyrefleksem
      Szerokość Paska: standardowe 20.00 mm
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

    • Przez Feymozim
      Serwis Seiko 4R35-01R0





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.