Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

Kto jest kto? Czym się zajmują kolekcjonerzy radzieckich zegarków?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zajmuję się głównie, tak właściwie, pisaniem recenzji. Czytam różne rzeczy i interpretuję na swój sposób.

:lol:  :lol:  :lol:  -   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może i ja coś od siebie. 

Miłosz, mam blisko 30 lat.

Początkujący kolekcjoner/ zbieracz zegarków. Mam na razie kilka różnych, głównie Rosyjskich. Dlaczego? Bo u wielu znajomych 40+ budzą pozytywne emocje i wspomnienia. Zawsze ktoś zapyta co tam złowiłeś, znalazłeś?

Zawodów mam trzy, ale pracuję nadal od blisko 10 lat w pierwszym z nich, czyli elektromechanik poj. samochodowych. Naprawiam autobusy w swoim mieście, na które tak wielu narzeka :D


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytyk literacki :D

Albo krytyk teatralny,."To tam jeden taki krytyk napisał, że na przedstawieniu, jak był to wyrwał sobie wszystkie włosy z głowy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie to zdecydowanie nie ja ale mily filmik szkoda instrumentu na takie wybryki

:)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat 40 

Poczatkujący zbieracz  (za co płacę gapowe :) )

Miejsce pracy : Lotnisko im F.Chopina 

Kazdy nowy czasomierz w kolekcji powoduje u mnie stan ekstazy :) 


Pamiętaj synku , lataj nisko i powoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat 40 

Poczatkujący zbieracz  (za co płacę gapowe :) )

Miejsce pracy : Lotnisko im F.Chopina 

Kazdy nowy czasomierz w kolekcji powoduje u mnie stan ekstazy :)

To podobnie jak ja, no może poza punktem numer 3 ;-)

 

Ja zajmuję się sprzedażą artykułów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do firm.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja. Krystian, 21 lat. Z zawodu organista kościelny :D Wykonuję pracę w swoim zawodzie. Mimo tego jestem zapalonym kolekcjonerem radzieckich czasomierzy.

Dobry wieczór! Ja też z zawodu jestem organistą :-) Kształcę młodą kadrę na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.

A skąd Kolego jesteś? Może byłem i grałem gdzieś w okolicy? Pokrótce, od kwietnia do końca października gram sporo koncertów,

a w zimie odpoczywam z Dziećmi i jeżdżę uczyć w czwartek i piątek.

Kolekcjonuję zegarki radzieckie i inne. Te radzieckie łatwiej mi zdobywać bo często bywam w Rosji czy na Białorusi...

Pozdrawiam!

Jan

www.bokszczanin.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Generalnie studiuję architekturę już na 4 roku, z zamiłowania lubię malować i rysować ;) do tego od dziecka zbierałem pocztówki i znaczki (także te radzieckie!) Skończyło się na ładnych KILKU tysiącach pocztówek. Niektóre miały prawie po sto i więcej lat, a niektóre nowe :) znaczków nigdy nie liczyłem ale najlepsze były te afrykańskie. Od jakiegoś czasu wciagnolem się w zegarki z duszą. Pracowałem parę lat temu na montażu teleskopów (studzienek kanalizacyjnych) więc wiem co to ciężka praca. Lubię robić w drewnie, mam za sobą parę altanek i mebli 'ogrodowym' tzw home made (od początku do końca z drewna tartacznego) lubię także prace w ogrodzie. Od paru lat wypiekam przeróżne chleby domowe na zakwasie. Po prostu uwielbiam tworzyć coś z niczego! Fascynuje się także nowymi technologiami :)

Edytowane przez 25kamil25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domowe chleby na zakwasie przygotowanym samemu, smaczna rzecz, wypiekałem teź bułki i pszenne chleby. Smaczności i ten zapach w mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też,

Mam na imię Łukasz.

11 lat mieszkam i pracuję za granicą. Pracuję jako Proces Operator tzn. Odpowiadam za proces produkcji, obsługę całej linii produkcyjnej. Produkujemy art. Spożywcze.

 

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat 22. Zegarki moją fascynacją były od dawien dawna. Już w gimnazjum nazywali mnie zegarmistrzem, prawdopodobnie spowodowane było to z tym, że zsynchronizowałem swojego Casio z dzwonkiem, a zegarek mam po dziś dzień. Dokładniejsze zbieranie zaczęło się po maturze jak zarobiłem swoje pierwsze pieniądze i kupiłem Pobiede z 1954 roku. Rok później kupiłem 55g i zaczęła się lawina zbierania :)

Aktualnie studiuję Zarządzanie w Opolu, a w swoim rodzinnym mieście pracuję w banku jako kasjer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie artykuły spożywcze produkujecie?

Gotowe żarcie, takie do ogrzania w mikrofali.

 

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek 48 lat . Jestem fotografem, takim sesyjnym raczej :) Mam własne studio.

Maluję obrazy. 

Zegarki  jakby zawsze mnie fascynowały, ale  impulsem do rozkiwtu pasji było spotkanie  kobiety, która  zna się na zegarkach... dostałem pierwszy, a później już jakoś poszło. :)

 

Interesuję się tylko radzieckimi zegarkami. Prozaicznie od nich zacząłem, bo są tańsze, więc porażki zakupowych  frankenów tak nie bolą. Teraz jednak najzwyczajniej się w nich zakochałem :)

Jestem członkiem ZPAF, gdzie się udzielam artystycznie :)

Tu mała próbka, aby przybliżyć czym się zajmuje "po godzinach" - poza  grzebaniem w zegarkach od niedawna. ;)

 

http://staszewskiphotography.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

impulsem do rozkiwtu pasji było spotkanie kobiety, która zna się na zegarkach... dostałem pierwszy, a później już jakoś poszło. :)

http://staszewskiphotography.pl/

Kobieta, która zna się na zegarkach i to radzieckich jak myślę.... Prawdziwa rzadkość. Gratuluję i witam wśród forowiczow!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta, która zna się na zegarkach i to radzieckich jak myślę.... Prawdziwa rzadkość. Gratuluję i witam wśród forowiczow!!!

Zna się na radzieckich i szwajcarach też.:)

Oczywiście ponownie wszystkich witam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poświęciłem się w służbie Ojczyzny, większość służby najpierw w 10 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego Łask  , a potem  Pułk ten przekształcił się w 32 Bazę Lotnictwa Taktycznego , następnie moja przygoda z wojskiem była w miejscu zamieszkania czyli w WKU Wieluń , kiedy to w chwili obecnej mając to szczęście jestem już w stanie spoczynku jako chorąży rez. w sumie jakieś 22 lata . Najmilej wspominam czas na lotnisku, gdy odbywały się loty, kiedy to jeszcze w 10PLM były Migi 21 a loty odbywały się  praktycznie 4 dni w tygodniu, fajne czasy -_-.  Z zegarkami  przygoda moja zagościła całkiem niedawno , zbieram wszystkie starsze , czy to szwajcar czy rosija albo jakaś tam kieszonka, więc praktycznie to co starsze i ciekawe, poza tym wędkarstwo karpiowe i modelarstwo no i oczywiście działka :)

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z wykształcenia jestem mgr inż telekomunikacji i elektroniki i pracuję u jednego z operatorów komórkowych, tego magentowego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ja fioletowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, ja pracuje w państwowej agencji rozwoju rolnictwa i żywności w Irlandii jako technolog.

 

Sent from my Letv x600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

To zawsze był mój wymarzony zawód! :)  Prowadzisz osobowe czy towarowe składy? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Kiedyś osobowe a teraz towarowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.