Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

Kto jest kto? Czym się zajmują kolekcjonerzy radzieckich zegarków?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiązując temat mam nadzieję że wzmocni on więź między nami chronofilami radzieckim. Niektórzy mówią że jesteś tym co jesz, a ja powiem że jesteś tym co robisz... Nie wiem czy to kogokolwiek interesuje ale zacznę od siebie.

Jestem sprzedawcą od chyba jakichś 15 lat. Branże były różne ale zawsze staram się robić dobrą robotę. Choć nie zawsze się da... W każdym razie jeśli chcę to umiem robić to co potrafię.

Przyznam że mnie bardzo ciekawi to czym się zajmują nasi forumowicze: czyt: "wielbiciele radzieckich"

Więc Panowie i Panie do dzieła!!!!

Kto się nie wstydzi ale też niekoniecznie chce się chełpić niech się wpisze skromnie!

Jestem...!

Zajmuję się..!

Robię...!

Itd................

Zachęcam i pozdrawiam

 

Krzysztof
 

Edit. Pracuję jako sprzedawca w Media Expert.

A co! :D Tylko i zaledwie dla większości. Tak myślę . A niech będę pierwszy który da przykład i się nie wstydzi swojej pracy.......

A może się mylę,......................

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Co tam ukrywać pracuje na PKP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek

Z wyszkałcenia informatyk, choć tylko po technikum ;)

 

Jakiś czas temu zmieniłem pracę, choć wciąż obracam wokół technicznych zainteresowań. Wcześniej: automatyka, systemy DSO, sieci LAN i maszty radiowe a obecnie transformatory dużej mocy w ABB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja być może Panów zaskoczę, jestem w 3 klasie Liceum, więc siłą rzeczy pracy jeszcze nie mam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja być może Panów zaskoczę, jestem w 3 klasie Liceum, więc siłą rzeczy pracy jeszcze nie mam :).

O Ty kocie jeden! :D :D :D :D Żartuję oczywiście. Tym fajniej że jako młody człowiek interesujesz się takim tematem. Niebanalne na pewno w twoim otoczeniu. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Tomek i też jestem uzależniony od sowieckich i nie tylko czasomierzy. Wszystko przez zegarek dziadka "start", forum Kmziz i oczywiście Tajtka;)

Zawodowo zajmuję się handlem - jestem odpowiedzialny za obsługę sieci budowlanych w kraju. W chwili obecnej poszukuję nowej, ciekawszej pracy ;)

Cieszę sie, że mogłem Was poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje jako aparatowy gazow specjalnych,poza zegarkami interesuje sie akwarystyka i numizmatyka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z wykształcenia jestem elektro-mechanikiem samochodowym jednak zaraz po szkole wbiłem sie w tematykę stolarską i po 20latach w drewnie mogę chyba powiedzieć że jestem stolarzem

Biore dużą deskę rżnę i wychodzą małe ;)

A tak na poważnie to dwa razy mierz a raz tnij  nigdy odwrotnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z wykształcenia prawnikiem, a wykonuję zawód napiętnowany w biblii. Miło mi, że trafiłem na to forum. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z wykształcenia prawnikiem, a wykonuję zawód napiętnowany w biblii. Miło mi, że trafiłem na to forum. Pozdrawiam wszystkich.

Celnik? ;)

P.S Nie jestem księdzem :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Porządek tu robię".,Zajmuje się porządkowaniem szaf ;) Zasadniczo projektuje ubrania , "Dwa razy mierz raz tnij".,                                                                                                                         Moje "ciekawsze"  projekty -

post-67292-0-26202400-1416153616_thumb.jpeg

post-67292-0-78313800-1416153866_thumb.jpeg

post-67292-0-14699900-1416153958_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię pisać/mówić o sobie ale wstydzić się nie mam czego.

 

Nazywam się Henryk zając i od szesnastu lat naprawiam pralki ...... 

A nie, to nie ja ale jakos mi utkwiło  :D

 

Emerytowany piłkarz ręczny bez prawa do emerytury niestety.

Z wykształcenia technik ekonomista, następnie była  pedagogika resocjalizacyjna. 

Pracuję  w zawodzie pedagoga.

Zainteresowania - jest sporo. Piłka ręczna wiadomo.Brydż, żeglarstwo, rower. Piwo, wino, ruda (byle nie naraz) Kuźwa - się przyznam jak na jakimś AA - lubię czasami gotować.

No i ZEGARKI  :D  :D  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tylko ja tu fizycznie zap.......m   (zapierdzielam) oczywiście ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

"Porządek tu robię".,Zajmuje się porządkowaniem szaf ;) Zasadniczo projektuje ubrania , "Dwa razy mierz raz tnij".,                                                                                                                         Moje "ciekawsze"  projekty -

Serio?

Jestem pod wrarzeniem...  :)

 

 

Z ,,radzieckimi,, niemam wiele wspolnego... ale mam jednego wiec i ja moge napisac :)

 

Pracuje w branzy logistcznej...

razem z moim szfagrem mamy mala firme, ktora wspolpracuje z D.....

rozladowujemy, sortujemy i rozwozimy paczki...

bardzo lubie historie, motoryzacje, wyroby ze zlota, kamienie szlachetne, ogolnie pelno tego jest....

lubie dobrze zjesc i dobrze wypic ;)

 

pozdrawiam angelo

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba tylko ja tu fizycznie zap.......m   (zapierdzielam) oczywiście ???

No sorki - wiesz ile ton żelastwa przerzuciłem przez 14 lat codziennych treningów?!  :angry:

 

Serio?

Jestem pod wrarzeniem...  :)

 

 

Z ,,radzieckimi,, niemam wiele wspolnego... ale mam jednego wiec i ja moge napisac :)

 

 

.............. wyroby ze zlota, kamienie szlachetne, oglnie pelno tego jest....

lubie dobrze zjesc i dobrze wypic ;)

 

pozdrawiam angelo

Napisz gdzie :rolleyes: , napisz, napisz, napisz :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

pelno zainteresowan hihi :rolleyes:

troszke niezrecznie  to wyszlo :huh:

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież żartuję i Wyjąłem z kontekstu kawałek Twojego wpisu,  wyszło fajnie  :)

A jakby co to za złoto i kamienie szlachetne można by sporo fajnych zegarków radzieckich kupić  :wub:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiedziałem zakładając temat że taki fajny odzew będzie.I wesoło się zrobiło :D

Pisać o sobie! Spowiadać się! :D :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jestem.

Studiuje dziennie budownictwo lądowe na 3 roku, a w weekendy jeszcze dorabiam jako stróż (czyt. 'cieć'), żeby mieć troche grosza na ten pieprzony nałóg i pare innych pierdół  <_<

Pasję zegarkową obudziło we mnie odnalezienie patelni po dziadku. 

Oprócz rzeczy na które jestem skazany, lubię poczytać dobrą książkę, posłuchać muzyki, obejrzeć ciekawy film oraz pooglądać troche sportu.

Nienawidzę telewizji i radia. Dziękuję.

 

To chyba by było na tyle  -_-

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się przedstawię bliżej

Mam na imię Piotrek, 2 miesiące temu zakończyłem studia i obecnie szukam poważniejszej pracy niż obecna (jazda ciężarówką).
Radzieckimi zainteresowałem się od znalezienia wostoka precyzyjnego taty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już trochę fuch mam za sobą. Wciąż szukam miejsca dla siebie. Aktualnie pracuje w dziale marketingu firmy zajmującej się produkcja konstrukcji stalowych. Marzy mi się jednak coś innego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

To i ja się uzewnętrznię :)

 

Marlena - z wykształcenia matematyk.

 

Zawodowo - Play'owa dziewczyna jestem :). Liczę ile się sprzedaje, potem tłumaczę szefowi czemu tyle, a na końcu chwalę moich ludzi, że wyszło jak wyszło ;)

 

Choć aktualnie realizuję projekt Matka Polka i tak mi się spodobało, że drugi rozpoczęty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.