Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bony

Render i jego definicja na przykładzie indeksów Patka

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat:

 

"So I bought a Patek Phillipe Nautilus 5711 recently, had it for about 2 weeks. Anyways upon VERY close inspection recently, I've noticed that the two markers that constitute 12 o'clock, seems abit misalligned. It looks as if one of them, is leaning too closely to the other on its top half. Anyways, I can only see this if I really look really closely. I've talked to my friend about it, who is a dealer, and according to him, these watches are hand-made, so I shouldn't expect it to be completely free of human error. But in my own conception of PP's and other expensive brands of watches, I've always thought they were flawless or atleast should be flawless in all its detail, even to its minuscule level. But my friend, told me apparently not. And that I should be deferential."

 

I jeszcze jeden cytat: 

 

"Thanks for everyones concern. I've decided to just let it be, it really is minute, barely noticeable. 

It's more to do with the ridges I guess. It really is a brilliant watch and I can't bear with not having it for a second since 
I've worn it. I will post a separate thread doing a "review" with pics I guess, since everyone seems to be interested in it.

Im sure you guys will know its "my" nautilus with the lil perk I've mentioned here haha!

In terms of: 



 
quote_icon.png Originally Posted by mat_ viewpost-right.png
a good question! Are you sure it's real? ;)

Awesome watch though. Congrats. If you're not happy take it back and ask

That's one of the first thing I got checked when I noticed this feature. Yes it is confirmed by 2 ADs. 

=details=

I've brought it in yesterday, and according to the PP dealer I bought from, this sort of thing may happen occasionally, particularly with the Naut. It's mainly because the 12 of clock is two separate markers separated by a very fine ridge, and sometimes when assembling the ridge it may be abit off. It is indeed an error made. So expectedly, they offered to fix it for me, but I've refused.(reasons as stated above). "

 

Zrodlo: http://forums.watchuseek.com/f2/misaligned-marker-patek-phillipe-nautilus-5711-dial-606172.html

 

A jednak prawda jest ze screw-ups poczynione przez taka firme jak PP sie zdarzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

O, to jest to czego potrzebowałem. Wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko boska! Takiego śmietnika dawno nie widziałem.

 

Przeczytałem wasze wypowiedzi i trochę się zmartwiłem. Wielu pisze, aby pisać.

Co to za zarzuty, że powiększenie lipne i jak mogłem nie zauważyć. W nowych modelach takie powiększenie jest.

Musiałbym poddać pod wątpliwość wszystkie oystery w ad.

Podałem linki do przykładów w pierwszych postach. Czy to dobrze? Dla mnie nie. Ja na stepie wspominałem, moja lupka jest przesunięta w prawo. Tego faktycznie nie zauważyłem.

Tak, chce załatwić sprawę w europie, bo na Tajwan jadę dopiero w marcu.

Wysłałem maila ze zdjęciami do rolexa i czekam na odpowiedz.

 

pozdrawiam i dziękuje tym, którzy potraktowali to bardziej poważnie.


Przyglądam się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Miałem takiego bez daty. I co do lumy była maxymalnie wydajna. Stawiam, że omawiany zegarek jest niestety podróbą. Mógłbym załozyć , że przykleili żle oko, choć to mało prawdopodobne. Natomiast , jeśli luma jest slaba to wg. mnie podróba. Skoro luma w rolkach ogólnie jest maxymalnie dobra to jak w 1 egzemplarzu miałaby być słaba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare bo stare, ale będzie dla potomnych. Szkiełko wymienione na gwarancji u pieśkiewicza na gwarancji.


Przyglądam się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę. Rozwiązanie poznane po kilku latach ale jest. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Kontrola jakości kontrolą jakości ale wpadki jak widać zdarzają się wszystkim. Dobrze, że nie wrzuciłeś zegarka do kosza jak niektórzy doradzali ;) Miłego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk 7/10/2022 roku. Zegarek noszony wyjątkowo sporadycznie, nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10.  Zdjęcia są nieobrabiane poza usunięciem numeru seryjnego, część zdjęć robiona w 50MP i na zbliżeniu widać trochę pojedynczych drobinek kurzu, na żywo ich nie dostrzegłem. W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Śląsk, Małopolska. 
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena 46 500  44 500 zł.

















    • Przez Lewy91
      Dzień dobry,
       
      Jak w tytule, kupię nowe Pepsi na oyster , może być w stanie Like New. Rozważę również Sprite na oyster. 
    • Przez karol1302
      Cześć,
      na sprzedaż zegarek Rolex Sea-Dweller 4000 116600 z prywatnej kolekcji.
      Drugi właściciel, zegarek w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
      Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stąd jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
      Zegarek na punktualnym chodzie około 1 s odchylenia.
       
      Cena 67 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.














    • Gość Bronzo
      Przez Gość Bronzo
      Sprzedam mój prywatny zegarek Rolex Submariner ref. 16610 z końcówki produkcji z 2009 roku.
      Stan 8/10 (bardzo dobry). Wygląda pięknie, jedynie ma niewielkie rysy na bransolecie, ale zdjęcia nie oddają tego jak ładnie prezentuje się na żywo.
      Model aluminiowy, jeden z najlepszych referencji. Zegarek kupiony na chrono24 w kwietniu 2022 przeze mnie.  Mechanizm na prawidłowym chodzie (zmierzone +2s). Ostatni serwis w 2019 roku. Sprzedaję pełen komplet z dokumentacją, broszurami oraz dodatkowymi przedmiotami jak kotwica, kalendarz, plastikowy ochraniacz na bezel. Zegarek do obejrzenia w Warszawie lub Poznaniu.
      Ze względu na wartość i to, że przedmiot jest używany to nie wysyłam zegarka a możliwy jest jedynie odbiór osobisty. 
      Cena 55 000 PLN 51 000 PLN
       







×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.