Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Nowe BŁONIE !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość run

Panowie,
 
właśnie odebrałem swój egzemplarz. Pierwsze wrażenie - pozytywne! Nowy zegarek ale w duchu 'vintage'. Za parę dni napiszę coś więcej i zrobię zdjęcia.

ieo42f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

run co cię do niego przekonało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

właśnie odebrałem swój egzemplarz. Pierwsze wrażenie - pozytywne! Nowy zegarek ale w duchu 'vintage'. Za parę dni napiszę coś więcej i zrobię zdjęcia.ieo42f.jpg

Też jestem ciekaw....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Panowie,

 

właśnie odebrałem swój egzemplarz. Pierwsze wrażenie - pozytywne! Nowy zegarek ale w duchu 'vintage'. Za parę dni napiszę coś więcej i zrobię zdjęcia.

 

 

...a która jest na nim godzina? 16:52, 16:56 czy 16:57 prawie ;-)? 

Wiem...wiem... to Błonie ma wyglądać i być, a nie tam jakieś głupie minuty odmierzać....

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a która jest na nim godzina? 16:52, 16:56 czy 16:57 prawie ;-)? 

Wiem...wiem... to Błonie ma wyglądać i być, a nie tam jakieś głupie minuty odmierzać....

16:32 .....na zegarku sie nie znasz?:-)

I weż tu dziecko naucz.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta tarcza jest czytelna to ja jestem mudzynem wróć afroamerykaninem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ta tarcza jest czytelna to ja jestem mudzynem wróć afroamerykaninem

 

Ależ tej tarczy nie można odmówić czytelności!.. ;)  tylko podziałka jakby z innego systemu miar. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ tej tarczy nie można odmówić czytelności!.. ;)  tylko podziałka jakby z innego systemu miar. :D

Miara jest zawsze ta sama -pecunia non olet:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

właśnie odebrałem swój egzemplarz. Pierwsze wrażenie - pozytywne! Nowy zegarek ale w duchu 'vintage'. Za parę dni napiszę coś więcej i zrobię zdjęcia.ieo42f.jpg

No i gud parówa, autobana. Gratuluję zakupu. Mi osobiście zegarek nie ležy ale każdy ma inne gusta i potrzeby. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałem swój egzemplarz. Pierwsze wrażenie - pozytywne! Nowy zegarek ale w duchu 'vintage'. Za parę dni napiszę coś więcej i zrobię zdjęcia.

Dzięki za odwagę i pokazanie zegarka takiemu gronu malkontentów! :)

Jestem bardzo ciekaw wrażeń i twojej opinii.

Edytowane przez Nim Odues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym laickim zdaniem to zegarek nieźle się prezentuje na nadgarstku, trudno mu odmówić elegancji ale podziałka jest do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wyszedł kiepsko - tarcza biała wygląda jak po renowacji i to bardzo słabej jakich pełno na allegro , napis POLAND przeniesiony na jedna stronę zaburza symetrię tarczy,koperta była by ciekawsza w tradycyjnym rozwiązaniu np powiekszona do 39mm koperta ZODIAKa - pradziwą porażką są wałkowane w tym temacie indeksy a raczej podziałka - tak praktyczna i czytelna jak metrówka z podziałem co 17mm - żeby względnie odczytac godzinę na prezentowanym zegarku musiałem porównać go z normalną tarczą   :wacko:

Jedyne rozwiązanie to nosić dwa zegarki na raz.

Ja nie kupię ale chętni się znajdą (jak widać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

run co cię do niego przekonało?

Myślę że głównym czynnikiem jest powiązanie z produkcją tego zegarka  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

 

Ja nie widziałem pompowania pieniędzy w reklamę.

To co widzę, to promocja. Raczej darmowa, choć wymagająca sporego wkładu pracy.

Czy ktoś widział typowe reklamy, cz tylko artykuły?

 

Władysław

 

Witam,

 

Reklama jest i to zdaje się bardzo mocna. Przed chwilą przeczytałem artykuł na bankier.pl. Pojawił się też na fakt.pl oraz głównych portalach informacyjnych typu onet, interia itp.. . Dodatkowo mają bardzo mocną kampanię w google promującą "polskie zegarki".  Takie rzeczy kosztują. I już wiemy skąd taki magiczny budżet produkcji tych zegarków :)

Edytowane przez Konrado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja o zegarku z oficjalnego serwisu gminy Błonie.

 

 

http://www.blonie.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4083&mode=thread&order=0&thold=0

 

...."Pomysł na reaktywację marki Błonie zrodził się z wielkiej pasji do zegarków i zamiłowania do polskich marek. Szanujemy i doceniamy znakomitą tradycję i styl marki Błonie. Pragniemy zachować jej niepowatrzalny charakter dlatego projektując zegarek mieliśmy na względzie cechy charakterystyczne dla zegarków produkowanych w latach 60. ubiegłego wieku. Od siebie dodajemy oryginalny design i współczesną technologię" - mówi Michał Dunin reprezentujący markę Błonie. "Mamy nadzieję, że nowy zegarek Błonie sprawi wiele radości kolekcjonerom, pasjonatom oraz wszystkim, którzy cenią sobie wysokiej jakości produkty z polskim rodowodem - w tym przede wszystkim mieszkańcom Błonia, czego świadectwem będzie herb miasta widniejący na pasku zegarka" - dodaje Dunin.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć to sziook jak mawiał Pawlak. Całkiem szczytne cele przyświecały twórcom tego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Udziwniona tarcza przez ten niezrozumiały podział indeksów. Tylko po to, żeby się wyróżniać. Na siłę. Bardzo pretensjonalne.

A wystarczyło zrobić reedycję Zodiaka z nowymi wskazówkami i nakładanymi indeksami plus płaska koronka - i sukces murowany, pomimo wygórowanej ceny zegarka. Krytycznych komentarzy byłoby pewnie o połowę mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie faktu jet zdjęcie tego zegarka na ręku motocyklisty. Powiem szczerze, że pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to taka, iż prędzej się chłopina zabije na tym motorze niż uda mu się odczytać godzinę w czasie jazdy z tej tarczy :(

Aby nie kopiować zdjęcia podaję link.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/reaktywacja-kultowej-polskiej-marki-zegarkow-blonie,artykuly,507546,1,1,5.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość run

run co cię do niego przekonało?

 

Ciekawy projekt.

Polska firma.

Niszowa.

Cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt.  -   Projekt tak ale wykonanie niestety nie

Polska firma.  - Polski jest tylko sprzedawca

Niszowa. - To fakt czegoś podobnego nie widziałem

Cena.  -   :wacko:  :wacko:  :wacko:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt.  -   Projekt tak ale wykonanie niestety nie

Polska firma.  - Polski jest tylko sprzedawca

Niszowa. - To fakt czegoś podobnego nie widziałem

Cena.  -   :wacko:  :wacko:  :wacko:

 

 

Podpisuję się ręcyma i nogami :)  Chwytliwa marka i zwykły zegarek zaprojektowany "na chypcika" (jak to dziadowie mawiali). Niby fajny, ale czegoś brakuje, a cena stanowczo za wysoka.  


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy projekt.

Polska firma.

Niszowa.

Cena.

Ciekawy bo ma 36 indeksów..

Polska firma-sprzedawca bananow na targu to tez polska firma

Niszowa bo niskich lotow

Cena ...hehe


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się ręcyma i nogami :)  Chwytliwa marka i zwykły zegarek zaprojektowany "na chypcika" (jak to dziadowie mawiali). Niby fajny, ale czegoś brakuje, a cena stanowczo za wysoka.  

na chypcika.....?

Mówią, że trzy lata im zeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.