Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Nowe BŁONIE !

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno dla niektórych okaże się ładny i sprzeda się równie dobrze jak poprzednie modele :huh: Hmm ... a co potem ? Kolejny ''ku czci" i ''z okazji'' ?!  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że jak na razie jedyny udany model "wskrzesicieli" to wx302, 3 pozostałe modele nie leżą mi zupełnie. Po tych nowych też spodziewałem się czegoś na równi z wx302, niestety BH300 wydają się być troszkę mniej ciekawą propozycją. Ale może się muszę przyzwyczaić...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo tam w marketingu mają, ale po co im oldskulowa marka Błonie, skoro lepią zegarki dla nieletnich? Marnują chłopaki potencjał marki i nie korzystają z gotowych, tylko wymagających odświeżenia wzorów - wystarczyłoby średnicę zwiększyć. Na dodatek 300 jest niejako plagiatem 302. Mając pierwszy, nie kupiłbym drugiego. Coś jak Gerlach z 303 i Batorym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawością śledzę losy tej firmy, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że BH300 wyprodukowano tylko po to, aby zarobił na produkcję innego, wierzę, że ciekawszego modelu. W porównaniu do WX302 zmieniono właściwie tylko tarczę, a design jest wtórny, że oczy bolą. Reasumując - autoplagiat WX302, oczywiście obowiązkowo ,,ku czci". Ale zaczekajmy cierpliwie ... może będzie lepiej ? :(  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba produkcja na fali misiewiczowej mody narodowej, wszystko co ku czci bohaterów, żołnierzy wyklętych czy PW się sprzeda za 2 razy większą kwotę niż jest warte. Wystarczy zerknąć na odzieżowe marki patriotyczne, tu chyba ten sam tok rozumowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw -  w pierwszej chwili pomyślałem, że zrobili GMT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff. Myślałem, że tylko mi się wydaje ten zegarek wtórny. No i za takie pieniądze ...

Długo czekałem na ich nową produkcję no to poczekam na kolejną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zegarka nie wypowię się.

Ale jedno mi nie pasuje,napis "Błonie"!

To totalna profanacja polskiej, krótkiej bo krótkiej,ale polskiej historii .

Róbcie sobie zegarki pod nazwą np."Sronie".

Mam nadzieję ,że kiedyś prawo o ochronie dóbr narodowych,obejmie i tą kwestię ,i kilku Panów,którzy nabyli logo,pozbawi dalszej możliwości produkowania pseudo-błoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 1 pytanie. Jak to było z przedstawicielami tej marki? Oni wykupili prawa do nazwy, czy przejeli ja za darmo kiedy licencja na znak towarowy marki wygasla?

Edytowane przez PatrykH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to przejęli nazwę za 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się wydaje, że "Orimpex SA" brzmi tak jakoś po polsku? :unsure:;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się wydaje, że "Orimpex SA" brzmi tak jakoś po polsku? :unsure:;)

Mi to się kojarzy z tą aferą z certyfikatami jaka miała miejsce kilka lat temu, kiedy to różne firmy otwierały rożne "laboratoria" i sami sobie przyznawali jakieś nagrody itp. aby uwiarygodnić swój produkt w oczach klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma trochę istnieje, bo założona w 1998. Wartość akcji wynosi 100.000 CHF, więc niewiele. Moja teoria: mechanizm przyjeżdża z Chin, Orimpex sprawdza czy działa, przykręca coś żeby się "swiss made" należał, zgodnie z zamówieniem pakuje w kopertę lub nie i w drogę. Jakoś inne firmy się nie wstydzą braku "swiss made", może inny target..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od głosów krytycznych, czy pochwalnych pod kątem nowych zegarków Błonie...
my chcemy poinformować, że właśnie do naszego salonu zawitały zegarki Błonie z serii BH300

15621839_1318307711554772_31750959696682

Jeśli ktoś chciałby przymierzyć, sprawdzić porównać, to serdecznie zapraszamy.

Oczywiście bardzo chętnie sprzedajemy zegarki - nie tylko dlatego, że z tego żyjemy.

To, że możemy prezentować, oferować i sprzedawać Balticusa, Błonie, Copernicusa (ostatnia sztuka), G.Gerlacha i Xikorra to dla nas przyjemność.
Nasi klienci to doceniają.

Oferta w sklepie internetowym: http://www.e-zegarki.info.pl/sklep/producent/64/B%C5%82onie.html

zapraszamy serdecznie do Złotych Tarasów
zespół salonu odCzasu doCzasu
 

Edytowane przez odCzasu doCzasu

Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To, że możemy prezentować, oferować i sprzedawać Balticusa, Błonie, Copernicusa (ostatnia sztuka)

 

Czy Copernicus nadal produkuje zegarki?

Jaka ostatnia sztuka Wam została?

Czy można zobaczyć ją także online?

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie przeginaj, toż dla tej sztuki trzymamy logotyp i podstronę na sklepie internetowym.
Jest tutaj: http://www.e-zegarki.info.pl/sklep/producent/58/Copernicus.html


Copernicus w tej chwili nie produkuje zegarków, ale o ile dobrze wiemy, stara się ją wznowić.

Chętnie byśmy pokazali nowe wzory Copernicusa - podobnie, jak cieszymy się z nowych modeli Polpory

http://www.e-zegarki.info.pl/sklep/producent/75/Polpora.html

 

pozdrawiamy
salon odCzasu doCzasu


 


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

May pytanie ten bh300 jaki ma wymiar l2l ,bo mam maly nadgarstek 16,5 I.sie zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie nowy zegarek 

jak ktoś był w Łodzi na festiwalu ten miał okazję zobaczyć prototypy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie skręca z ciekawości - nie bądź taki tajemniczy, powiedz coś więcej. :(  Chyba nie kolejny pilot w tej samej kopercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fb Błonia jest mała zajawka - podpowiadam: będzie klasycznie, garniturowiec raczej, koperta zbliżona /jeśli nie taka sama/ do pierwszego modelu nowego Błonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.