Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Nowe BŁONIE !

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, obejrzałem. Na pewno klasyka ... a napięcie nadal budują w swoim stylu, czyli na zdjęciu koronka wyłania się z mroków tajemnicy ... Wow, ogień po prostu! :D  :( Pewnie ujawnią się przed świętami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiadano że wcześniej: październik/listopad ale nie na 100%

 

edit: jest

22712634_1581461765246020_43551816290046

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiadano że wcześniej: październik/listopad ale nie na 100%

 

edit: jest

 

i mechanizm ujawnili :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje im czegoś - finezji, subtelności. Brzydkie jest okienko daty. No i szkoda, że nie manual... ale chyba zbyt dużo wymagam.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zegarek (nie Błonie, tylko wszystkich marek) spie.przo.ny datownikiem.

Szkoda.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę w nim same minusy

- jw. data do bani, nie komponuje sie w żaden sposób z całością, a z oryginalnym dukatem również nie ma nic wspólnego

- zegarek bez charakteru - nie ma w nim pół elementu który by mnie urzekł

- cena 1900 za miyotę z datownikiem????

- niby ma wzorować się na dukacie, nie wiem kto im to projektował, ale gdyby nikt mi nie powiedział, w życiu bym nie doszedł, że to dukat był pierowzorem (prędzej Slava bocian :P )

 

o ile dywizjon i Legia mi się podobały tak na ten bym nawet nie spojrzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne niebieskie wskazówki. W końcu średnica koperty "40". Koronka wygląda na interesującą. Pipkowate to okienko datownika, małe. W tym miejscu, wg mnie, lepiej pasowałaby subsekunda na 6. Wiele firm pcha w centralną sekundę, a sub wygląda inaczej, ciekawiej. Wersja limitowana do 150 sztuk, więc na pewno szybko zniknie.

 

Podobnie jak koledzy wyżej - następnym razem może będzie jeszcze lepiej, bo stać Błonie na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten zegarek się podoba  - prosty, czytelny ( niebieskie wskazówki, emaliowana tarcza), okienko daty tak umieszczone i niewielkie, że nie zaburza niczego, no i rozsądny rozmiar.

Cena mogłaby być nieco niższa, ale ...  nie czepiajmy się. Jest postęp. Moim zdaniem projekty inspirowane dawnymi modelami to dobry kierunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dla mnie, szału nie ma... Nie podobają mi się indeksy w postaci kropek, ponieważ uważam, że przez to projekt traci spójność. Jeśli chodzi o datownik, to szału także nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat te kropki nawiązują do starego Dukata. To klasyczny zegarek, jakiego szału oczekiwałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kropkowe" indeksy nawiązują do starego dukata

to rozwiązanie /podobne/ było też np w tissocie

82.jpg

Picture%204208.jpg

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Gdy się porówna Tissota pokazanego przez subarista z neoDukatem, to widać ,że to w przypadku tego pierwszego "pracowały pokolenia na formę tę i treść":)

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Błonie nie narobiło sobie "bagażu" pierwszym modelem to opinie o tym Dukacie byłyby znacznie pochlebniejsze. Wcale nie jest zły, szczególnie biały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o "bagaż", zegarek jest nijaki i gdyby nie te kropki to z dukatem nie miałby nic wspólnego. Jest oczywiście sporo zegarków które są nijakie, moja wypowiedź była sprowokowana błoniowym profilem na fb, gdzie pod zegarkiem wszyscy pieją jakby to było nie wiadomo co (zważywszy na to że zegarek jest delikatnie mówiąc średni, przypuszczam, że opinie na profilu są odpowiednio ustawione, a negatywne są usuwane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, już byliśmy przekonani, że reaktywowane Błonie zakończyło swój żywot, a tu niespodzianka: 24.11. godzina 15:00 w błońskim ratuszu premiera trzech nowych kolekcji.

Ciekawe czy będzie hit czy kit? ;)


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AK&AK napisał:

Kurczę, już byliśmy przekonani, że reaktywowane Błonie zakończyło swój żywot, a tu niespodzianka: 24.11. godzina 15:00 w błońskim ratuszu premiera trzech nowych kolekcji.

Ciekawe czy będzie hit czy kit? ;)

A ich strona internetowa Wam działa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona nie, ale publiczny facebook tak. Coś jest o przygotowaniach do nowej wersji sklepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, rafalmosty napisał:

A ich strona internetowa Wam działa? 

Nie. Strona nie działa. Zadali sobie trud stworzenia trzech nowych kolekcji i widać na stronę sił już nie starczyło ;)

 

Linki do ich profilu na Facebooku i do transmisji premierowej imprezy tutaj:

https://zegarkiipasja.pl/artykul/20480-premiera-nowe-kolekcje-zegarkow-blonie-2020


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba będzie nowa strona i sklep - pewnie odpalą równolegle z prezentacją, 

atmosfera oczekiwania na prezentację budowana jest od 1,5 miesiąca chyba, także nie ma tu miejsca na takie wpadki jak brak strony - tak sądzę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Już spóźnieni B)

 

 

PXL_20201124_140324750.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.