Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Nowe BŁONIE !

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, AK&AK napisał:

Kurczę, to aż trochę boli. Koperty na sterydach, sekundniki zbyt krótkie... (wygląda jak zamówione wprost z chińskiego katalogu, a co się będziemy z majfrendami męczyć i dogadywać, weźmiemy gotowce i po problemie). Szkoda... 😔 Na krajowej mapie zegarkowej pozycja Wrocławia nie zagrożona... Warszawa, Szczecin czy Rekowo Górne też mogą odetchnąć ;)

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 mm w płaskiej kopercie kwarca to taki trochę naleśnik... zwłaszcza, że design celuje raczej w eleganta. W pełni się zgadzam z komentarzem @AK&AK. Patrząc na to odnoszę wrażenie, że próbują złapać na sentyment do nazwy. Stare zegarki Błonie o niebo ładniejsze są.

 

B589B95C-011C-4475-BF54-645E096953AF.thumb.jpeg.ea083de179d6585b99f0d0941b9f0f8b.jpeg
 

6BCDE08F-760D-4F1E-9CAB-B9A7617334D2.thumb.jpeg.af1879524f7bfdbc342cdf2b671a751f.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyjechały do nas zegarki z linii Zodiak i Super.
Jutro już będą otwarte Złote Tarasy i nasz salon
- zapraszamy wszystkich: kupujących, przymierzających i ciekawych, którzy chcą zobaczyć te zegarki z bliska.

Lada chwila powinny się pojawić także w sklepie internetowym: https://odczasudoczasu.pl/c/marki/zegarki-blonie/ 

pozdrawiamy,
salon odCzasu doCzasu

000_blonie_gablota.jpg

Edytowane przez odCzasu doCzasu

Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2020 o 10:05, Hary1992 napisał:

Hej!! Ma ktoś na sprzedaż ??

IMG_20201125_093402.jpg

Nie mam ale wiem gdzie jest:

Biały nr 049/150

Spinki nr 21

leżak magazynowy, patyna na spinkach, jeżeli jest to zachcianka typu "must have" to masz szansę, na PW podaj szczęśliwe cyferki, przekażę komu trzeba

1606600138181.jpg

1606600138175.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2020 o 23:26, Kosmo napisał:

Nie mam ale wiem gdzie jest:

Biały nr 049/150

Spinki nr 21

leżak magazynowy, patyna na spinkach, jeżeli jest to zachcianka typu "must have" to masz szansę, na PW podaj szczęśliwe cyferki, przekażę komu trzeba

1606600138181.jpg

1606600138175.jpg

 

 

 

Proszę o info!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gdyby nie kultowość starej marki Błonie, teraz nie byłoby zadymy. T9 jak z oczekiwaniami wobec gry Cyberpunk 2077 w kontekście Wiedźmina. Tylko, że 10 razy bardziej. Moze nawet wiecej niż 10, zer tam można trochę dopisać.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale patelnia! Czemu takie wielkie te zegarki robią? :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paweł Bury. napisał:

Jest za dziesięć dwunasta na nim

Do dziś nie rozumiem tego dizajnu 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2020 o 17:52, AK&AK napisał(-a):

Kurczę, to aż trochę boli. Koperty na sterydach, sekundniki zbyt krótkie... (wygląda jak zamówione wprost z chińskiego katalogu, a co się będziemy z majfrendami męczyć i dogadywać, weźmiemy gotowce i po problemie). Szkoda... 😔 Na krajowej mapie zegarkowej pozycja Wrocławia nie zagrożona... Warszawa, Szczecin czy Rekowo Górne też mogą odetchnąć ;)

 

Trochę mnie to zasmucilo, bo przymierzalem się do zakupu z sentymentu jakiegoś. 

Mieszkam z 20 km od Błonia, tesciowie pracowali w Mera-Błonie i jakoś sentyment lokalny się włączył. Czytam tutaj opinie  i wygląda na to, że znów przedsiębiorczy krajan wykupił logo i tak jak kultowe motocykle i chyba maszyny do szycia wszytko tłucze się od początku do końca w jedynym słusznym kraju gdzie wszytko się produkuje. Nawet że strony wynika, że siedziba firmy zamiast w Błoniu czyli jakieś 30 km od Warszawy, co w dzisiejszych czasach to nic, jest w W-wie pewnie w jakimś pokoju w biurowcu. Szkoda. Tak zaciera się marki z historią....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiły się w ofercie nowe modele: delfin 1, delfin 2 i delfin 3

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Błoniaki to porażka stylistczna. Wcześniejsze modele wyglądały jak Daniele Łelingtony z sentymentalnym logo. A te są po prostu brzydkie

www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, drogo i... te ledy :( Szkoda, że to nie dot matrix, w takim bursztynie byłoby ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny - czytając artykuł czekałem na cenę i tak sobie celowałem w 3 tyś a tu jest niecałe dwa - całkiem ciekawy 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką refleksję, że przez wielkość ten zegarek wygląda trochę jak narzędzie dozoru więziennego 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem od razu, extra to wyszło. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny ale rozmiar spory i nie wiem czy to nie bedzie tylko gadżet ktory kupimy bo ładny ale bedzie zbierał kurz w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza, mam wiele zegarków które leżą i wyciągam do pooglądania przy szklaneczce wieczorem 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

T-2077 jest limitowany do 700 sztuk. Waham się nad nim bo to byłby najdziwniejszy zegarek w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hary1992 napisał(-a):

Kupię współczesne Błonie, najlepiej First edition i Dukat.

 

a ja kupię opla.  do takich propozycji jest odpowiedni wątek na forum

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.