Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów! Mam prośbę do wszystkich posiadaczy Gustlików. Posiadam klasycznego jak na foto. Nie mam do niego tarczy i wskazówek. Jeżeli ktoś ma na zbyciu uprzejmie proszę o pomoc.  Rozwiązaniem jest przedłużenie stopek tarczy, którą posiadam. Stopki mają wysokość ok 13mm,a to za mało na ten model. Mogę się wymienić na tą tarczę, lub jeżeli ktoś z majstrujących podjąłby się dorobienia stopek, to chętnie skorzystam z pomocy. Tutaj PYTANIE??? Cy ta tarcza nadaje się do tego modelu. Być może nie warto sobie głowy zawracać. Nr jak tytule. Pozdrawiam.Piotr.

post-67478-0-31060400-1418234123_thumb.jpg

post-67478-0-36496600-1418234131_thumb.jpg

post-67478-0-08328900-1418234141_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Temat nieaktualny.Pozdrawiam.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tutaj PYTANIE??? Cy ta tarcza nadaje się do tego modelu. Być może nie warto sobie głowy zawracać. Nr jak tytule. Pozdrawiam.Piotr.

Piotr, nie zauważyłem tego tematu. :)

Dołączę Ci zdjęcie brata bliżniaka, jest starszy o około 300 numerów i prawdopodobnie pochodzi z tej samej partii produkcyjnej.

 

post-28411-0-98489000-1419341582_thumb.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tarcza jakby załatwiona, pytanie, czy wskazówki są płaskie , czy lekko wyoblone, takowych muszę poszukać. P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jak wrócę do domu, bo nie pamiętam.


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej numerami mam pod ręką dwa: 206xxxx i 207xxxx. Oba mają wskazówki płaskie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej numerami mam pod ręką dwa: 206xxxx i 207xxxx. Oba mają wskazówki płaskie. 

Ok. Dzięki, kol. dziadek dołoży jeszcze swoje i będzie na 99% pewne czego szukać. Pozdrawiam.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki ma zwykłe i płaskie z wykrojnika. 

Pozdrawiam


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. To mam zadanie na 2015rok. Od kogo wydobyć takie wskazówki :)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zdarzą na ebay.UK. Dopiero od maja, ale przypilnuję. Z miesiąc temu były, ale zignorowałem, bo mnie ludwikowskie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zdarzą na ebay.UK. Dopiero od maja, ale przypilnuję. Z miesiąc temu były, ale zignorowałem, bo mnie ludwikowskie potrzebne.

Jakby co, to bardzo chętnie, rzecz mała , a jak by ucieszyła.Pozdrawiam:)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wzkazowki ktorych szukasz sa na ebay numer aukcji 131384047456,dzisiaj wystawione,ja bede licytowal oslone wlosa i wahadlo od tego goscia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wzkazowki ktorych szukasz sa na ebay numer aukcji 131384047456,dzisiaj wystawione,ja bede licytowal oslone wlosa i wahadlo od tego goscia

pozdrawiam

Ok, dzięki za wiadomość. Będę licytował poprzez szwagra i tu prośba o powstrzymanie kolegów w temacie tych wskazówek. Chyba,że siła wyższa to trudno zaczekam na inne. Pozdrawiam.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam i tarcza jest  we właściwym wykończeniu ;)


Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam i tarcza jest  we właściwym wykończeniu ;)

Trzymam się ustaleń. Dzięki.:)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rezygnuje z licytacji wahadla,nie zaplace ponad 50 funtow za wahadlo, wole kupic caly zegar za 100 funtow

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to bardzo chętnie, rzecz mała , a jak by ucieszyła.Pozdrawiam:)P

Mysle ze mam takowe , jesli podasz mi dlugosc to sprawdze czy sa one wlasciwe i masz je ode mnie gratis pod choinke. Tylko kwestia dostarczenia ich. Daj mi wymiary prosze. Mam je podpisane GB numer 2198... 

Pozdrawiam Anetta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mam takowe , jesli podasz mi dlugosc to sprawdze czy sa one wlasciwe i masz je ode mnie gratis pod choinke. Tylko kwestia dostarczenia ich. Daj mi wymiary prosze. Mam je podpisane GB numer 2198... 

Pozdrawiam Anetta

Dziękuję za pomoc, aktualnie uczestniczę w licytacji takowych wskazówek, a więcej nie potrzebuję, dlatego dopiero po zakończeniu licytacji coś więcej będę wiedział, czy je wylicytuję, czy nie. Serdecznie dziękuję za pamięć w sprawie. Pozdrawiam.Piotr:)P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wygrales moze wskazowki?

Pytam poniewaz ja nie kupilem nic,ceny bardzo wysokie i mysle ze ten sprzedawca juz nigdy nie wystawi GB w calosci,to byl kolejny ktorego podzielil.

Poszukam takiego GB w calosci,lepiej zaplacic 120 funtow za calego niz za wahadlo i oslone wlosa 100 funtow

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wygrales moze wskazowki?

Pytam poniewaz ja nie kupilem nic,ceny bardzo wysokie i mysle ze ten sprzedawca juz nigdy nie wystawi GB w calosci,to byl kolejny ktorego podzielil.

Poszukam takiego GB w calosci,lepiej zaplacic 120 funtow za calego niz za wahadlo i oslone wlosa 100 funtow

Pozdrawiam

Hej! Sprawdziłem i nie wygrałem. To jakieś szaleństwo. Za drogo poszło. Tym bardziej,że złony na kolanach,a będzie jeszcze słabszy jak ropa przebije 50USD. Dzięki za podpowiedź.Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mam takowe , jesli podasz mi dlugosc to sprawdze czy sa one wlasciwe i masz je ode mnie gratis pod choinke. Tylko kwestia dostarczenia ich. Daj mi wymiary prosze. Mam je podpisane GB numer 2198... 

Pozdrawiam Anetta

Witam! Anetta, wychodzi na to,że nie wylicytowałem i jeżeli mogę skorzystać z Twojej oferty , o ile aktualna, to chętnie. Troszkę , to potrwa, bo muszę poorganizować w tym celu paru kolegów. Pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bede je miala dla Ciebie :) Jak sie nadarzy okazja z kurierem do Polski , dolacze do czyjejs paczki i ta osoba Ci podesle :)

Pozdrawiam

Anetta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Bede je miala dla Ciebie :) Jak sie nadarzy okazja z kurierem do Polski , dolacze do czyjejs paczki i ta osoba Ci podesle :)

Pozdrawiam

Anetta

Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, reszta w PW. Pozdrawiam.P:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowali,

Zapytam tutaj, czy opisany roczniak winien mieć sprzęgiełko na osi minutowej?

 

Dziękuję z góry za pomoc

 

pzdr

piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrze :) (fibo) ,tyle tych Pietrków

 

Temat wyjaśniony i dla mnie zamknięty.

 

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Abaddon184
      Witam
      Pacjent: G-Shock GG-B100
      Problem: wskazówki godziny i minut zatrzymały się, w trybie kompasu widać jedynie symbol stopni, w trybie termometru widać jedynie jednostkę, nie działa podświetlenie.
      Zegarek zakupiony w sklepie stacjonarnym dokładnie rok temu. Trzy dni temu zauważyłem różnicę między czasem analogowym i cyfrowym. Wskazówki godziny i minut zatrzymały się. Zegarek nie chciał połączyć się z aplikacją. Reset i anulowanie sparowania nic nie dały. Gdzieś znalazłem informację, że to prawdopodobnie wyczerpana bateria. Udałem się do sklepu, w którym go kupiłem i zegarmistrz na miejscu mi ją wymienił. Spakowałem go do pudełka i dopiero w domu zacząłem go konfigurować. Zauważyłem, że nie wskazuje temperatury i kierunku, ale już bez problemu łączy się z aplikacją. Sądziłem, że to kwestia kalibracji i odłożyłem temat na później. Dzisiaj zauważyłem, że wskazówki znów się zatrzymały i do tego nie działa podświetlenie. Podczas ręcznej regulacji wskazówek przyciski działają tylko na sekundniku. Ktoś wie co mogło się stać? Czy zegarmistrz mógł coś spieprzyć czy to jednak ja? Trochę się tego obawiam, bo mocno średnio zamontował osłony teleskopów.
       
    • Przez lysolek007
      Więc jak w temacie koleżanki i koledzy 
      '' Pomarańczowa tarcza energii dostarcza'' 🍊🍊🍊 
       
      Pokazujemy tutaj wyłącznie pomarańczowe tarczę  🍊⌚📸👌 

       
       





    • Przez 1qwer1
      Witam wszystkich,
       
      Czy posiada ktoś na sprzedaż wskazówki do zegarka kieszonkowego Tissot Antimagnetique cal 43 wskazówki ?
      Średnice otworów wskazówek to:
      -godzinowa 2mm
      -minutowa 1,15mm
       
      Ewentualnie czy ktoś posiada inne wskazówki ale o wielkości otwór takich ja podałem ?
       
      Oryginalny numer katalogowy wskazówek to 43042.


    • Przez Nicrame
      Dzień dobry.
      Posiadam od niedawna zegarek Adriatica A8276.2163A. wszystko działa fajnie, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie z czasem zauważyłem, że na tarczy  miejscu gdzie znajduje się godzina szósta zamiast rzymskiej VI znajduje się IV (nie jest do góry nogami). Pomyślałem, że albo błąd egzemplarza, albo może podróbka, Załączam foto.

      Okazuje się jednak, że odwiedziłem kilka sklepów i wszystkie modele serii mają tak samo. Także na stronie producenta, oraz polskiego dystrybutora (zrzuty w załącznikach) jest tak samo. Na meila w tej sprawie na oficjalny adres (po angielsku) nikt mi nie odpisał. Wysłałem też zapytanie 17.12.2019 na facebook na Adriatica Polska i zero odpowiedzi. Wiadomość wysłana formularzem na stronie producenta (wersja pl strony i zapytanie) też zero reakcji. Dzisiaj wysłałem kolejne zapytanie formularzem na stronie polskiego dystrybutora.
      Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to ugryźć? Czy to może faktycznie jakiś designerski popis, czy zwykły błąd?
       






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.