Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam kolegów! Mam prośbę do wszystkich posiadaczy Gustlików. Posiadam klasycznego jak na foto. Nie mam do niego tarczy i wskazówek. Jeżeli ktoś ma na zbyciu uprzejmie proszę o pomoc.  Rozwiązaniem jest przedłużenie stopek tarczy, którą posiadam. Stopki mają wysokość ok 13mm,a to za mało na ten model. Mogę się wymienić na tą tarczę, lub jeżeli ktoś z majstrujących podjąłby się dorobienia stopek, to chętnie skorzystam z pomocy. Tutaj PYTANIE??? Cy ta tarcza nadaje się do tego modelu. Być może nie warto sobie głowy zawracać. Nr jak tytule. Pozdrawiam.Piotr.

post-67478-0-31060400-1418234123_thumb.jpg

post-67478-0-36496600-1418234131_thumb.jpg

post-67478-0-08328900-1418234141_thumb.jpg

Tutaj PYTANIE??? Cy ta tarcza nadaje się do tego modelu. Być może nie warto sobie głowy zawracać. Nr jak tytule. Pozdrawiam.Piotr.

Piotr, nie zauważyłem tego tematu. :)

Dołączę Ci zdjęcie brata bliżniaka, jest starszy o około 300 numerów i prawdopodobnie pochodzi z tej samej partii produkcyjnej.

post-28411-0-98489000-1419341582_thumb.jpg

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Dzięki. Tarcza jakby załatwiona, pytanie, czy wskazówki są płaskie , czy lekko wyoblone, takowych muszę poszukać. P

Sprawdzę jak wrócę do domu, bo nie pamiętam.

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Najbliżej numerami mam pod ręką dwa: 206xxxx i 207xxxx. Oba mają wskazówki płaskie. 

Najbliżej numerami mam pod ręką dwa: 206xxxx i 207xxxx. Oba mają wskazówki płaskie. 

Ok. Dzięki, kol. dziadek dołoży jeszcze swoje i będzie na 99% pewne czego szukać. Pozdrawiam.P

Wskazówki ma zwykłe i płaskie z wykrojnika. 

Pozdrawiam

Dzięki serdeczne. To mam zadanie na 2015rok. Od kogo wydobyć takie wskazówki :)P

Czasem się zdarzą na ebay.UK. Dopiero od maja, ale przypilnuję. Z miesiąc temu były, ale zignorowałem, bo mnie ludwikowskie potrzebne.

Czasem się zdarzą na ebay.UK. Dopiero od maja, ale przypilnuję. Z miesiąc temu były, ale zignorowałem, bo mnie ludwikowskie potrzebne.

Jakby co, to bardzo chętnie, rzecz mała , a jak by ucieszyła.Pozdrawiam:)P

witam

wzkazowki ktorych szukasz sa na ebay numer aukcji 131384047456,dzisiaj wystawione,ja bede licytowal oslone wlosa i wahadlo od tego goscia

pozdrawiam

witam

wzkazowki ktorych szukasz sa na ebay numer aukcji 131384047456,dzisiaj wystawione,ja bede licytowal oslone wlosa i wahadlo od tego goscia

pozdrawiam

Ok, dzięki za wiadomość. Będę licytował poprzez szwagra i tu prośba o powstrzymanie kolegów w temacie tych wskazówek. Chyba,że siła wyższa to trudno zaczekam na inne. Pozdrawiam.P

Edited by kumite

Tam i tarcza jest  we właściwym wykończeniu ;)

Trzymam się ustaleń. Dzięki.:)P

Ja rezygnuje z licytacji wahadla,nie zaplace ponad 50 funtow za wahadlo, wole kupic caly zegar za 100 funtow

pozdrawiam

Jakby co, to bardzo chętnie, rzecz mała , a jak by ucieszyła.Pozdrawiam:)P

Mysle ze mam takowe , jesli podasz mi dlugosc to sprawdze czy sa one wlasciwe i masz je ode mnie gratis pod choinke. Tylko kwestia dostarczenia ich. Daj mi wymiary prosze. Mam je podpisane GB numer 2198... 

Pozdrawiam Anetta

Edited by Dascola

Mysle ze mam takowe , jesli podasz mi dlugosc to sprawdze czy sa one wlasciwe i masz je ode mnie gratis pod choinke. Tylko kwestia dostarczenia ich. Daj mi wymiary prosze. Mam je podpisane GB numer 2198... 

Pozdrawiam Anetta

Dziękuję za pomoc, aktualnie uczestniczę w licytacji takowych wskazówek, a więcej nie potrzebuję, dlatego dopiero po zakończeniu licytacji coś więcej będę wiedział, czy je wylicytuję, czy nie. Serdecznie dziękuję za pamięć w sprawie. Pozdrawiam.Piotr:)P

Witam Wygrales moze wskazowki?

Pytam poniewaz ja nie kupilem nic,ceny bardzo wysokie i mysle ze ten sprzedawca juz nigdy nie wystawi GB w calosci,to byl kolejny ktorego podzielil.

Poszukam takiego GB w calosci,lepiej zaplacic 120 funtow za calego niz za wahadlo i oslone wlosa 100 funtow

Pozdrawiam

Witam Wygrales moze wskazowki?

Pytam poniewaz ja nie kupilem nic,ceny bardzo wysokie i mysle ze ten sprzedawca juz nigdy nie wystawi GB w calosci,to byl kolejny ktorego podzielil.

Poszukam takiego GB w calosci,lepiej zaplacic 120 funtow za calego niz za wahadlo i oslone wlosa 100 funtow

Pozdrawiam

Hej! Sprawdziłem i nie wygrałem. To jakieś szaleństwo. Za drogo poszło. Tym bardziej,że złony na kolanach,a będzie jeszcze słabszy jak ropa przebije 50USD. Dzięki za podpowiedź.Piotr

Edited by kumite

Pozdrawiam Anetta

Witam! Anetta, wychodzi na to,że nie wylicytowałem i jeżeli mogę skorzystać z Twojej oferty , o ile aktualna, to chętnie. Troszkę , to potrwa, bo muszę poorganizować w tym celu paru kolegów. Pozdrawiam Piotr

Ok. Bede je miala dla Ciebie :) Jak sie nadarzy okazja z kurierem do Polski , dolacze do czyjejs paczki i ta osoba Ci podesle :)

Pozdrawiam

Anetta

Edited by Dascola

Ok. Bede je miala dla Ciebie :) Jak sie nadarzy okazja z kurierem do Polski , dolacze do czyjejs paczki i ta osoba Ci podesle :)

Pozdrawiam

Anetta

Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc, reszta w PW. Pozdrawiam.P:)

Skasowali,

Zapytam tutaj, czy opisany roczniak winien mieć sprzęgiełko na osi minutowej?

Dziękuję z góry za pomoc

pzdr

piotr

Edited by kumite

Dzięki Piotrze :) (fibo) ,tyle tych Pietrków

Temat wyjaśniony i dla mnie zamknięty.

Piotr