Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wiesiek21

Ticino Pilot automat z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,
już od dawna rozglądałem się za zegarkiem typu Pilot do około tysiąca zł. Przeczytawszy odpowiedni temat (bodajże "Obiektywny spis zegarków typu pilot do 1000zł") zacząłem rozglądać się za Ticino jednak nigdzie w PL nie mogłem go znaleźć, a opłaty potencjalne opłaty celne mnie trochę zniechęciły. Jednak dziś pojawił się jednen na allego (mimo iż wolałbym z małą sekundą:P). Jak myślicie ile można dać żeby nie przepłacić? i czy w ogóle teraz jest coś konkurencyjnego na rynku (polskim). Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) link: http://allegro.pl/zegarek-ticino-44mm-automatic-pilot-super-prezent-i4902110973.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak myślicie ile można dać żeby nie przepłacić?

 

Daj tyle ile uważasz że możesz dać - w zdecydowanej większości wartość przedmiotów nie ma nic wspólnego z kosztami ich wytworzenia, wiec to ile jest coś warte jest uzależnione od tego ile ty chcesz za to zapłacić ;)

Na stronach sklepów ten zegarek jest wyceniony na 199$ wiec sobie oblicz ile ewentualnie wyjdzie CI cło i vat i będziesz miał odpowiedź.

Ja bym się jednak radził zastanowić czy nie będzie Ci przeszkadzać to że zegarek przy średnicy 44mm ma pasek o szerokości 20mm - w/g mnie takie połączenie wygląda średnio korzystnie...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.