Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Wiesiek21

Ticino Pilot automat z allegro

Recommended Posts

Witam forumowiczów,
już od dawna rozglądałem się za zegarkiem typu Pilot do około tysiąca zł. Przeczytawszy odpowiedni temat (bodajże "Obiektywny spis zegarków typu pilot do 1000zł") zacząłem rozglądać się za Ticino jednak nigdzie w PL nie mogłem go znaleźć, a opłaty potencjalne opłaty celne mnie trochę zniechęciły. Jednak dziś pojawił się jednen na allego (mimo iż wolałbym z małą sekundą:P). Jak myślicie ile można dać żeby nie przepłacić? i czy w ogóle teraz jest coś konkurencyjnego na rynku (polskim). Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :) link: http://allegro.pl/zegarek-ticino-44mm-automatic-pilot-super-prezent-i4902110973.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Jak myślicie ile można dać żeby nie przepłacić?

 

Daj tyle ile uważasz że możesz dać - w zdecydowanej większości wartość przedmiotów nie ma nic wspólnego z kosztami ich wytworzenia, wiec to ile jest coś warte jest uzależnione od tego ile ty chcesz za to zapłacić ;)

Na stronach sklepów ten zegarek jest wyceniony na 199$ wiec sobie oblicz ile ewentualnie wyjdzie CI cło i vat i będziesz miał odpowiedź.

Ja bym się jednak radził zastanowić czy nie będzie Ci przeszkadzać to że zegarek przy średnicy 44mm ma pasek o szerokości 20mm - w/g mnie takie połączenie wygląda średnio korzystnie...


:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.