Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Wyniki - Ranking ulubionych firm Klubowiczów AD 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking ulubionych firm Klubowiczów AD 2014

 

Wyniki głosowania:

 

post-64635-0-13608900-1418671791_thumb.jpg

 

Przebieg głosowania:

 

post-64635-0-20863700-1418671820_thumb.jpg

 

Głosowało 64 użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kawał dobrej roboty. Szkoda tylko, że na kilkadziesiąt tys. zarejestrowanych ludzi głosowały ...64 osoby.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 64 to nie kilkadziesiąt? ;) ale faktycznie wydawać by sie mogło ze dużo wiecej osób mogłoby przedstawić swoje typy.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kawał dobrej roboty. Szkoda tylko, że na kilkudziesięciu zarejestrowanych ludzi głosowały ...64 osoby.

 

Dzięki. Też spodziewałem się większej ilości głosów - w tej chwili na forum aktywnych jest np. 674 użytkowników. Ale cóż - gdyby zabawa nie była dobrowolna, nie byłaby zabawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 64 to nie kilkadziesiąt? ;) ale faktycznie wydawać by sie mogło ze dużo wiecej osób mogłoby przedstawić swoje typy.

poprawiłem :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, podziękowania za włożoną pracę i rzeczywiście szkoda, że grupa głosujących była taka mała.

A może ktoś pokusi się o kolejną ankietę, której wyniki pokazywałyby hierarchię marek ale spośród posiadanych zegarków. Mielibyśmy dwa parametry. Jakie zegarki królują wśród uczestników ankiety i które z posiadanych forumowicze cenią najbardziej. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kawał dobrej roboty. Szkoda tylko, że na kilkadziesiąt tys. zarejestrowanych ludzi głosowały ...64 osoby.

W temacie "Perfum" jest jez prawie 30 tysięcy odpowiedzi...więc nie jest tak zle ;)

Edmund -następnym razem w tytule napisz coś o Rolexie ;)

 

A tak powaznie. to troche wstyd koledzy :wacko:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Kawał dobrej roboty, dzięki. Co do wyników... szkoda, że Breguet dopiero na 20 miejscu. Nisko jak na tak wyjątkową firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota! Największa niespodzianka dla mnie to wysoka pozycja Tudora, OP poza pierwszą dziesiątką i Sinn w ogonie.

Jakbyś miał czas to warto zrobić statystykę jaki procent z ogółu głosujących wybrało daną markę.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Edmund.

Omega jak zwykle pierwsza.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Fajna realizacja. Dzięki.

 

Rzeczywiście szkoda, że tak mało osób wzięło udział. Trochę wstyd... w końcu to klub miłośników zegarków. Warto poświęcić trochę czasu i dać coś od siebie.

 

Ps. Liczyłem, że Vulcain będzie wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wstyd mi, że nie zagłosowałem :unsure:

Przeze mnie Orient jest niżej niż Apple  :blink:

Edmund, dobra robota, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze Ci sie chcialo, tak trzymac.

Jestem ciekawy jak by wygladaly wyniki gdyby jednym z warunkow bylo posiadanie zegarka marki na która glosujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że mogłem wziąć udział w tak elitarnym przedsięwzięciu :rolleyes:

 

Gratuluję sprawnej realizacji :)

 

Dzieki ze Ci sie chcialo, tak trzymac.
Jestem ciekawy jak by wygladaly wyniki gdyby jednym z warunkow bylo posiadanie zegarka marki na która glosujemy.

 

Była taka sugestia, żeby swoje głosy ograniczyć do marek posiadanych, czy przynajmniej "macanych".

 

Może dlatego marki takie jak Vulcain nie zawojowały rankingu B)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Była taka sugestia, żeby swoje głosy ograniczyć do marek posiadanych, czy przynajmniej "macanych".

I tu jest dobry pomysł. Sam bym chętnie zagłosował. Bo tak naprawdę jak mam ocenić Rolexa, Patka itp. jeśli ich na żywo nawet nie widziałem (nawet przez szybę w moim mieście się nie da zobaczyć). A z drugiej strony pisząc, że bardziej podoba mi się Seiko czy Casio niż Omega (której też nie mam) nie chcę się ośmieszać ;)

i sądzę, że większość z tych tysięcy osób, które tu się zarejestrowały też ma zegarki "zbyt tanie by pasowały do ulubionych", albo zwyczajnie po 1 zegarku, który po prostu jest ulubiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10 pkt -Omega

  9 pkt -JLC

  8 pkt -Longines

  7 pkt -Rolex

  6 pkt -Zenith

  5 pkt -Heuer

  4 pkt -Doxa

  3 pkt -Atlantic

  2 pkt -Seiko

  1 pkt -Patek

Zegarki w/w marek posiadam lub posiadałem,oceniam nie wkład w sztukę ,komplikacje ale marki które najbardziej mi odpowiadają całościowo :) 

Gdyby chodziło o konkretne modele ocena była by inna.

 

 

 

Dzieki ze Ci sie chcialo, tak trzymac.

Jestem ciekawy jak by wygladaly wyniki gdyby jednym z warunkow bylo posiadanie zegarka marki na która glosujemy.

 

 

Dziękuję, że mogłem wziąć udział w tak elitarnym przedsięwzięciu :rolleyes:

 

Gratuluję sprawnej realizacji :)

 

 

Była taka sugestia, żeby swoje głosy ograniczyć do marek posiadanych, czy przynajmniej "macanych".

 

Może dlatego marki takie jak Vulcain nie zawojowały rankingu B)

 

 

I tu jest dobry pomysł. Sam bym chętnie zagłosował. Bo tak naprawdę jak mam ocenić Rolexa, Patka itp. jeśli ich na żywo nawet nie widziałem (nawet przez szybę w moim mieście się nie da zobaczyć). A z drugiej strony pisząc, że bardziej podoba mi się Seiko czy Casio niż Omega (której też nie mam) nie chcę się ośmieszać ;)

i sądzę, że większość z tych tysięcy osób, które tu się zarejestrowały też ma zegarki "zbyt tanie by pasowały do ulubionych", albo zwyczajnie po 1 zegarku, który po prostu jest ulubiony :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cook dobrze prawi - ludzie głosowali (przynajmniej niektórzy) na marki, jakie posiadają, posiadali, lub choćby "macali" na żywo.

Komenatrze malkontentów są lekko nietrafione - sporo osób zastrzegało, że punktuje znane sobie marki, a nie bierze tego z sufitu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik przy tak małej liczbie uczestników mimo wszystko nie "stoi na głowie" . Fajny pomysł może w następnej edycji zagłosuje już z 10x więcej forumowiczów. Można było przypiąc ankietę w dziale sprzedam  :D


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś pokusi się o kolejną ankietę, której wyniki pokazywałyby hierarchię marek ale spośród posiadanych zegarków. Mielibyśmy dwa parametry. Jakie zegarki królują wśród uczestników ankiety i które z posiadanych forumowicze cenią najbardziej. 

Sorry, że wklejam swojego poprzedniego posta, ale popierając w całej rozciągłości moich poprzedników i chciałbym zaproponować by taka ankieta ponownie się pojawiła właśnie z zastrzeżeniem "posiadanej" marki. Wtedy uciekniemy troszeczkę z obłoków, ale zbliżymy się bardziej do rzeczywistości. Nie uzurpuje sobie prawa do pomysłu więc każdy kto ma chwilę by się tym zająć i się na tym trochę zna mógłby taki temat rozpocząć. Okres świąteczny to dobry okres do "ankietowania" :)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wkład :) No a zagłosowali Ci co się udzielają :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.